Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra jesteście zlepkiem wszystkiego :tongue4:

Kurcze.. u nas na Olsztyńskich tak szybko strony nie lecą :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam renówkę :polew:

Bo ty Ociec jesteś to musisz mieć renówkę kombi. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Warto

dzisiaj się woziłam moją ....mniam..mniammmmm

masz na mysli ten spacerek?

Ł to się woził, ale Ty?

JEŹDZILIŚCIE?? I NIC NIE POWIEDZIELIŚCIE?? :angry:

a co twoje padło już jeździ :naughty:
Opublikowano

Warto

dzisiaj się woziłam moją ....mniam..mniammmmm

masz na mysli ten spacerek?

Ł to się woził, ale Ty?

JEŹDZILIŚCIE?? I NIC NIE POWIEDZIELIŚCIE?? :angry:

Ty z ciocią Basią akurat jeździłeś :polew:

i kulkami :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

ora ora zielony czyta :)[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:26_________________________________________________

Dobra jesteście zlepkiem wszystkiego :tongue4:

Kurcze.. u nas na Olsztyńskich tak szybko strony nie lecą :)

zbierzcie ekipe,zróbcie kilka ostrych baletów, jedźcie na zlot to i strony zaczną lecieć :wink4:

a propos kiedy u nas następny balet :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a no ALE URWAŁ parapet robi :naughty:

Opublikowano

a propos kiedy u nas następny balet :naughty:

k**wa, czasem to masz przebłyski i powiesz coś mundrego. :decayed:

Opublikowano

Dobra jesteście zlepkiem wszystkiego :tongue4:

Kurcze.. u nas na Olsztyńskich tak szybko strony nie lecą :)

zbierzcie ekipe,zróbcie kilka ostrych baletów, jedźcie na zlot to i strony zaczną lecieć :wink4:

Nie no ekipa ogólnie jest i cały czas rośniemy w siłę :naughty: Spoty są... Pod koniec kwietnia jest Kaletka.. zjedzię się troche osób wiec będzie dobrze :D

Opublikowano

Szwagier to pewnie na nas wszystkich ma haka.. :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________

Nie no ekipa ogólnie jest i cały czas rośniemy w siłę :naughty: Spoty są... Pod koniec kwietnia jest Kaletka.. zjedzię się troche osób wiec będzie dobrze :D

Pierwszy zlot na jakim byłem to była właśnie Kaletka. :wink4:

Opublikowano

Szwagier to pewnie na nas wszystkich ma haka.. :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________

Na mnie nic nie ma :kox:

Opublikowano
  • Autor

a no ALE URWAŁ parapet robi :naughty:

ale będziemy rwać....

podłogę :polew:

remont od nowa bedzie robił :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wiem wiemy, ale wtedy chodziłeś jeszcze swoimi sciezkami.... z dziewczyną za ręke :polew:

k**wa, mam jakieś dejavu czy cuś. Mówiłem ci już o tym?? :decayed:

Opublikowano

Pierwszy zlot na jakim byłem to była właśnie Kaletka.

wiem wiemy, ale wtedy chodziłeś jeszcze swoimi sciezkami.... z dziewczyną za ręke :polew:

to chyba Oxiu :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

a no ALE URWAŁ parapet robi :naughty:

ale będziemy rwać....

wybij sobie z głowy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

jakieś rwania ,,na boku"

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

podłogę :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiem wiemy, ale wtedy chodziłeś jeszcze swoimi sciezkami.... z dziewczyną za ręke :polew:

ku***a, mam jakieś dejavu czy cuś. Mówiłem ci już o tym?? :decayed:

aaaaaaaaaaaa ciemno bylo nie widzialem

ups... mialem sie nie wychylac :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szkoda, że jak była Kaletka wtedy to ja się jeszcze tak nie obracałem po forum... Byśmy z tatą pojechali bo mamy tam aby 30km. :)

Opublikowano

4lo wpadaj na skuterku ja wezme swojego Trampka :cool1:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:34_________________________________________________

Szwagier to pewnie na nas wszystkich ma haka.. :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________

Na mnie nic nie ma :kox:

mało wiesz :gwizdanie:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball:

Opublikowano
  • Autor

majki to dla ciebie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.