Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jaki tam malolat :naughty: :naughty:

cyfry ci się pojebały masz czeski błąd nie 23 a 32 :wink4: :?:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z chęcią tyle tylko że sam to ja sobie mogę przyjechać, ale chyba rowerem :decayed: A taty nie wyciągnę na taką podróż na spota jednego :tongue4:

W takim razie zapraszamy za rok. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mcm.jpg

MArcin, chyba na tajkach byłes,co?

byłem :decayed:
Opublikowano

Ty, Morcin - powiem ci, że w tych Boratowych gaciach to i tak lepiej wyglądasz niż na żywo. :D

Opublikowano

Starosc nie radosc :polew:

Za 30 lat bede wygladac na 40 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ty, Morcin - powiem ci, że w tych Boratowych gaciach to i tak lepiej wyglądasz niż na żywo. :D

a jak :decayed:
Opublikowano

Z chęcią tyle tylko że sam to ja sobie mogę przyjechać, ale chyba rowerem :decayed: A taty nie wyciągnę na taką podróż na spota jednego :tongue4:

W takim razie zapraszamy za rok. :decayed:

Pożyjemy zobaczymy :)

Na razie będę Was tutaj odwiedzać :)

Opublikowano
  • Autor

czytaj co drugie słowo :wink4:

Opublikowano

A w ogóle to który to mundry zrobił takie zdjęcie?? :D

4lo, kupuj E30 - świetny wóz. :wink4:

Opublikowano

A w ogóle to który to mundry zrobił takie zdjęcie?? :D

4lo, kupuj E30 - świetny wóz. :wink4:

Zobaczymy jak będę stał z kasą za rok... :tongue4: Ale właśnie myślę o czymś takim starszym niedrogim, bez zbędnych bajerów :) Jak sprzedam swojego pomykacza ( :polew: skuter) To będziemy myśleć o bumie

Opublikowano

LAHAHAHAHA. :D

Opublikowano
  • Autor

A w ogóle to który to mundry zrobił takie zdjęcie?? :D

to było zrobione w Pile, jak Marcin z jakaków wracał :polew: :polew: :polew:

tego nie pamiętam :decayed:

co to jakaki :>

Opublikowano

Zobaczymy jak będę stał z kasą za rok... :tongue4: Ale właśnie myślę o czymś takim starszym niedrogim, bez zbędnych bajerów :) Jak sprzedam swojego pomykacza ( :polew: skuter) To będziemy myśleć o bumie

Będziesz Miał Wydatki, ale warto. :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:17_________________________________________________

tego nie pamiętam :decayed:

A boś się ochloł cytrynówy i cie nosiło k**wa na kajaki.

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:18_________________________________________________o ja jebie ale :kox:
Opublikowano

Zobaczymy jak będę stał z kasą za rok... :tongue4: Ale właśnie myślę o czymś takim starszym niedrogim, bez zbędnych bajerów :) Jak sprzedam swojego pomykacza ( :polew: skuter) To będziemy myśleć o bumie

Będziesz Miał Wydatki, ale warto. :wink4:

Tak mawiają, ale myślę, że nie będzie tak źle :tongue4: Tylko wyrwać coś zadbanego

Ewentualnie A4 będę tacie podbierał i tyle.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak będę stał z kasą za rok... :tongue4: Ale właśnie myślę o czymś takim starszym niedrogim, bez zbędnych bajerów :) Jak sprzedam swojego pomykacza ( :polew: skuter) To będziemy myśleć o bumie

Będziesz Miał Wydatki, ale warto. :wink4:

Warto

dzisiaj się woziłam moją ....mniam..mniammmmmmm

twoja to padlina :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:19_________________________________________________

Zobaczymy jak będę stał z kasą za rok... :tongue4: Ale właśnie myślę o czymś takim starszym niedrogim, bez zbędnych bajerów :) Jak sprzedam swojego pomykacza ( :polew: skuter) To będziemy myśleć o bumie

Będziesz Miał Wydatki, ale warto. :wink4:

Tak mawiają, ale myślę, że nie będzie tak źle :tongue4: Tylko wyrwać coś zadbanego

Ewentualnie A4 będę tacie podbierał i tyle.. :gwizdanie:

A4 są hujowe :decayed:
Opublikowano

Ewentualnie A4 będę tacie podbierał i tyle.. :gwizdanie:

Na początek najrozsądniej. :wink4:

Opublikowano

Hehe :naughty: Właśnie widać, że u Was tak się wszyscy po pozbywali i się klub BMW robi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja mam renówkę :polew:

Opublikowano

Warto

dzisiaj się woziłam moją ....mniam..mniammmmm

masz na mysli ten spacerek?

Ł to się woził, ale Ty?

JEŹDZILIŚCIE?? I NIC NIE POWIEDZIELIŚCIE?? :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.