Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k**wa, wy to możecie mi nawet ożygać ściany - dla imprezy z wami warto robić znowu remont. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taa żeby mi się to moje Redło nie rozwaliło :decayed: no ale 90km/h leci.. dojechać można więc co tam chcieć więcej mając 17 lat... :)

A Ty czym latasz ? :)

Szwagier to pewnie na nas wszystkich ma haka.. :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________

Na mnie nic nie ma :kox:

mało wiesz :gwizdanie:

Bryńka, idź już spać bo cytaty Ci nie "idą"..wiem że jesteś zmęczona, wiem :decayed:

Tobie nie lepiej :tongue4: :tongue4:

I mi też :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a dla Bryńki to :decayed:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________

ku***a, wy to możecie mi nawet ożygać ściany - dla imprezy z wami warto robić znowu remont. :decayed:

i słowo ciałem się stało ... :decayed:
Opublikowano

Całkiem popierdoliliście te cytaty... :disgust:a nas wszystkich ma haka.. :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________

Na mnie nic nie ma :kox:

mało wiesz :gwizdanie:

Bryńka, idź już spać bo cytaty Ci nie "idą"..wiem że jesteś zmęczona, wiem :decayed:

Tobie nie lepiej :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

4lo napisalem[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________

ku***a, wy to możecie mi nawet ożygać ściany - dla imprezy z wami warto robić znowu remont. :decayed:

remont?

dla Was to ja sie zastanawiam czy do Radumia sie nie przeprowadzic ;-)

przydala by sie jakas fajna 20stka z mieszkaniem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tomek,ja to bym proponował ten parapet zrobić w męskim gronie, po co nan słuchać bab podczas zakrapiania :decayed::evil:

Zrobimy i taki i taki ten parapet. Różne te parapety bedo. Będzie też taki, że przyjdą same klubowiczki - np. z forum wizaz.pl :D

Opublikowano
  • Autor

4lo napisalem[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________

ku***a, wy to możecie mi nawet ożygać ściany - dla imprezy z wami warto robić znowu remont. :decayed:

remont?

dla Was to ja sie zastanawiam czy do Radumia sie nie przeprowadzic ;-)

przydala by sie jakas fajna 20stka z mieszkaniem :kox: :kox: :kox:

dawaj Korzeń coś się znajdzie, majki ci coś wykombinuje on tam się zna na blond 20 tkach :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Kuwaa nie nadąrzam już :decayed:

Opublikowano

nie ide spać , bo jeszce pół gdziny muszę mięsa pilnować :gwizdanie:

To jest kiosk ruchu, ja tu mięso mam!

Opublikowano

4lo napisalem[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________

ku***a, wy to możecie mi nawet ożygać ściany - dla imprezy z wami warto robić znowu remont. :decayed:

remont?

dla Was to ja sie zastanawiam czy do Radumia sie nie przeprowadzic ;-)

przydala by sie jakas fajna 20stka z mieszkaniem :kox: :kox: :kox:

dawaj Korzeń coś się znajdzie, majki ci coś wykombinuje on tam się zna na blond 20 tkach :naughty: :naughty: :naughty:

takich z drugiej "c" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tobie nie lepiej :tongue4: :tongue4:

ja to tak perfidnie zrobiłem...leszczu :decayed:

EEEEEE, do kogo mówisz leszczu!!?? :decayed:

Opublikowano

Korzeń, majka to ci tam wynajdzie jakąś sunsiatke. Z resztą ja też mam taką jedną chętną, ale zdaje się, że to jest jedna z tych, której musiałbyś cały czynsz płacić. :D

Opublikowano

nie ide spać , bo jeszce pół gdziny muszę mięsa pilnować :gwizdanie:

To jest kiosk ruchu, ja tu mięso mam!

ten Pan w tym plaszczu wszedl i w tym plaszczu wyjdzie czy jakos tak ;)

Opublikowano
  • Autor

ty idź bo mięso ci się przypala :tongue4:

Opublikowano

ty idź bo mięso ci się przypala :tongue4:

Taaa, właśnie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie ide spać , bo jeszce pół gdziny muszę mięsa pilnować :gwizdanie:

To jest kiosk ruchu, ja tu mięso mam!

ten Pan w tym plaszczu wszedl i w tym plaszczu wyjdzie czy jakos tak ;)

ta pani w tym płaszczu przyszła i w nim wychodzi, pańskie podejrzenia są całkowicie bezpodstawne :cool1:
Opublikowano

4lo napisalem[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________

ku***a, wy to możecie mi nawet ożygać ściany - dla imprezy z wami warto robić znowu remont. :decayed:

remont?

dla Was to ja sie zastanawiam czy do Radumia sie nie przeprowadzic ;-)

przydala by sie jakas fajna 20stka z mieszkaniem :kox: :kox: :kox:

dawaj Korzeń coś się znajdzie, majki ci coś wykombinuje on tam się zna na blond 20 tkach :naughty: :naughty: :naughty:

co ty nie powiesz :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

chetnie o tym posłucham :evil: :evil: :evil: :gwizdanie: qffa mać :evil: :evil: :evil: :evil:

Och Ty Miśku,ty złośniku,ty głuptasku

Opublikowano
  • Autor

ty idź bo mięso ci się przypala :tongue4:

spoko ogarniam :tongue4: :tongue4: :tongue4:

no...

bo nie chcę jeść jutro przypalonego pasztetu :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

Opublikowano
  • Autor

chamstwo się tu zjeżdża z całej europy nawet spokojnie zjeść nie można :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.