Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Buczenie nawiewu - prawa strona


Superyoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie udało mi się znaleźć podobnego tematu, więc zakładam nowy :) Jeśli już taki był, to z góry przepraszam.

Problemem jest buczenie pochodzące z prawej strony deski (zapewne spod schowka) połączone z wibracjami, które na maksymalnej sile nawiewu odczuwalne są nawet na kierownicy. Problem występuje niezależnie od tego, czy klima jest włączona czy nie. Temperatura i kierunek nawiewu też nic nie zmienia - problem występuje zawsze.

Jestem laikiem w tej kwestii, ale podejrzewam, poluzowany wentylator, który o coś "haczy" + uszkodzona/uszkodzone łopatki samego wentylatora.

Czy da radę sprawdzić lub naprawić to samemu, czy może lepiej odwiedzić mechanika?

Z góry dzięki za wszelką pomoc Koledzy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz Kolego zajrzećco tam się wydarzyło, nie ma innej rady.

Masz rację, inaczej to chyba nic nie zdziałam, a że idą upały, to chciałbym mieć nawiew sprawny w stu procentach :)

Dam znać z biegiem czasu co się stało i jak zostało naprawione, może to komuś pomoże w przyszłości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem taką samą sytuacje buczenie powstało z minuty na minute dojechałem na parking i sie zaczeło ale po kilku dniach ustało i juz jest OK w ostatnim czasie duzo padało a autko stało pod chmurką myśle ze mogła byc to poprostu woda ktora dostała sie gdzies do nawiewu w miejscu filtra kabinowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...