Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzona przednia szyba :(


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mialem niemila niespodzianke sprzed jadacej przedemna ciezarowki wyprysnal kamien wielkosci mojej piesci i solidnie przywalil w szybe, efek piekne pekniecie na 5 cm z odpryskiem. Na szczescie mam Autocasco ale..... czy ktos orientuje sie jak to jest w Link4 ?? Tzn. jak dokonuja wyceny ?? Czy samodzielnie oceniaja i daja mi pieniadze do lapy czy tez na podstawie rachunku z warsztatu ( to byloby mi bardziej na reke ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem od razu :) ale mila pani ktora rzucili na pierwszy ogien ( wiadomo na kobieta to jakos glupio krzyczec jak jakis koles wkur... by dzwonil czy cos :) :) ) z tematem raczej srednio i jedyne co potrafila zrobic to umowic mnie z rzeczoznawca :) jak zaczalem zadawac pytania to slyszalem tylko ze rzeczoznawca wyjasni on wie :lol: . Troche mi sie humor poprawil bo do Audi zadzwonilem i za orginalna szybe z wymiana chca tylko 1200zl ( ostatnio jak ojciec mial w swoim Scenicu II identyczna sytuacje to za szybe z wymiana poplynal 3500zl !! sama szyba 2,5 klocka masakra wie i ja juz mialem niezlego gula myslac sobie jak w renault tyle to ile w Audi :) ) wiec luz nawet jak beda chcieli mnie przyciac to nie bedzie zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to inna sytuacja, sorki. No ale w tym scenicu to sobie cenią szkło.Ja mam w Pzu , więc ci nie pomoge. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a probowales zadzwonic do punktow zajmujacych sie wymianami szyb - sa takie punkty - u nas w ostrowie jest "Jaan Szyb" - nazwy nie jestem pewien dzialaja na oryginalnych czesciach a ceny sa owiele tansze!! skoro salon = 1200 to moze w takim punkcie 900 byc i masz nowke szybe?? ja mialem pekniecie okolo 0,5 cm - zalali za 70 zlotych i szyba wyglada jak nowka!! jak bedziesz chcial to podjade w poniedzialek i sie spytam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinero dzieki za podpowiedz w poniedzialek zorientuje sie jak to w 3miescie wyglada.

Rob tak za bardzo to mnie nie pocieszyles tymi 700zl, mam nadzieje ze zgodza sie na rachunek z warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym problem ze ja chce ze znaczkiem :audi: zeby sie potem nikt mi nie czepial jak bede sprzedawal ze oszczedzalem na samochodzie i jakies podrob wstawialem ( chodz wszyscy wiemy ze w wiekszosci to jakos ta sama ) wiec poplyne troche wiecej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardziej ci sie oplaca pokryc to z wlasnej kieszeni - jesli masz utracic znizki.

Ja tam na szyby nie patrze przy zakupie bo one sie bija z roznych wzgledow. Poza tym pokazesz fakture kupujacemy z wymiany i bedzie glanc. Np. z Hanesco lub Piligtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat znizki mam gdzies bo mam 0 :) ( predzej na ojca albo brata autka rejestrowalem i teraz musze swoje wyrobic ale jakos przezyje ;) ). A uwiez mi fanatykow orginalnych szyb nawet wymienionych nie brakuje i dla wielu to jest + ze czlowiek caly czas staral sie trzymac autko na orginalnych czesciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku !! Link4 wycenil moja szkode na 1700zl!! W Aso wymiana jak juz pisalem 1200 zl a poza ASO ( tez orginalna szyba ) 760zl !! A znajomy mnie straszyl ze Link4 walki robia a tu prosze, fakt faktem duzo papierkow do wypelniania jak na taka pier**le ale da sie zyc. Pozdrawiam i zycze rownie udanych przygod z ubezpieczycielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Skoro już temat szyby został poruszony to ja mam pytanie a mianowicie... moja szyba jest strasznie spiaskowoana (widać) kropeczki po piasku od jazdy po trasie - da się to jakoś zlikwidować czy trzeba wymieniać całą szybę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Skoro już temat szyby został poruszony to ja mam pytanie a mianowicie... moja szyba jest strasznie spiaskowoana (widać) kropeczki po piasku od jazdy po trasie - da się to jakoś zlikwidować czy trzeba wymieniać całą szybę ???

Pytałem o to kiedyś w firmie , która zajmuje się szybami i koleś powiedział , że nic z tym się nie zrobi.Tylko wymiana pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to kiedyś w firmie , która zajmuje się szybami i koleś powiedział , że nic z tym się nie zrobi.Tylko wymiana pomoże

Dokładnie, mam podobną sytuację i kilka tygodni temu też o to pytałem, przy okazji klejenia małych pęknięć :evil: Ale czy te małe "kropeczki" będą pękały? Chyba nie? Co innego jak już jest mała pajęczynka tak jak u mnie w 2 miejscach :cry: Dlaczego to tak drogo kosztuje :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...