Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenony do B5 '95r


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura
Felgi sobie kup

następny... . :twisted:

Felgi będą kolejne i to w niedalekiej przyszłości. Muszę tylko trochę uzupełnić lukę w budżecie po lampach.

zaden problem podlaczyc wtyczki

no właśnie dla mnie jest problem... . W tej materii nic nie ogarniam. Chcesz mi pomóc??? ;> Rozumiem, że ty wtyczki u siebie też sam robiłeś? Jakby co to ja bym chętnie do ciebie podjechał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny... . :twisted:

Felgi będą kolejne i to w niedalekiej przyszłości. Muszę tylko trochę uzupełnić lukę w budżecie po lampach.

A bo od d*py strony zaczynasz :rotfl: Najpierw trzeba bylo alusy a pozniej reszte :bicz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy siętak k...a uparliście.

Kaziu, twoja kasa, twój wybór.

Co do podłączania lamp i przeróbki aby nie gasły krótkie, to poszukaj na AKP bo gdzieś tam było opisane dla osiemdziesiątki, co przełożyć przy przełączniku aby tak działało.

Nie pamiętam gdzie ale gdzieś to było opisane i na podstawie tego przerobił byś u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Co wy siętak k...a uparliście.

Kaziu, twoja kasa, twój wybór.

jeden porządny, dzięki :wink:

A bo od d*py strony zaczynasz

spadaj :lol:

Nie pamiętam gdzie ale gdzieś to było opisane i na podstawie tego przerobił byś u siebie.

zaraz poszukam

Co do podłączania lamp i przeróbki aby nie gasły krótkie, to poszukaj na AKP bo gdzieś tam było opisane dla osiemdziesiątki, co przełożyć przy przełączniku aby tak działało

no tak, teraz coś sobie przypomniałem. Faktycznie był problem, że przy długich gasły światła mijania... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, chodzi mi o to ze mozesz wykozystac te kostki bo w nich jest tak ze przy wlaczeniu drogowych nie gasna mijania. a poza tym mozesz z nich wyciagnac rozniez przeciwmgielne. toche z tym wszystki jest bawienia ale to dobra podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje tylko znalezienie fachowca, który to wszystko złoży do kupy. :wink:

Nie przesadzaj, troche wysilku i sam to zlozysz, nie mow ze gdzies z tym bedziesz jechal :rolleyes::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Teraz pozostaje tylko znalezienie fachowca, który to wszystko złoży do kupy. :wink:

Nie przesadzaj, troche wysilku i sam to zlozysz, nie mow ze gdzies z tym bedziesz jechal :rolleyes::bicz:

nie mam zamiaru przerabiać wtyczek sam, już pisałem - nie znam się i nie będę kombinował. Wysra mi się co i potem będzie płacz. Bez sensu

Wtyczki to koszt 2x 34 zł a piny do 2x 8zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Siemacie :lol:

Nastał w końcu upragniony dzień montowania reflektorów. To, że akurat było to dzisiaj a nie w bliżej nieokreślonej przyszłości, zawdzięczam koledze Damos, któremu serdecznie dziękuję za bardzo duży wkład w cały projekt. Bez niego nie wyobrażam sobie żebym mógł to zrobić.

Co do lampek - niesamowita różnica w porównaniu ze zwykłymi reflektorami. Komfort niesamowity.

Jestem szczęśliwy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damos powinien mieć parę. Fotostory nie robiliśmy bo już jest.

Mialem na mysli fotki przed i po operacji w celu zobaczenia roznic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś foty z rezospota wrzucę. Było całkiem fajnie. Z ciekawostek: wymieniliśmy u mnie dolny zawias drzwi kierowcy bez demontowania błotnika i drzwi :biggrin: Niezła gimnastyka !! Do tego zdiagnozowałem ukręcenie rurki spryskiwacza w tylnej wycieraczce :(

Nowe światła Kazia dają radę - auto zyskało na wyglądzie a kierowca na widoczności !! :) Cała "zabawa" przeszła bez większych problemów, tylko komary dokuczały :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...