Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na diezla ? :D

Nie rajcują mnie takie fury :decayed:

już nie? :tongue4:

jedna juz mial i juz mu wystarczy do konca zycia :decayed:

w sumie to miałem dwie.. gdyby to był EJ to bym go prędko nie sprzedał :decayed:

Tak poza tym.. moja była padaczka ma nowe wcielenie.. :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: Październik 04, 2010, 06:24:06 _________________________________________________Foto sprzedażowe :confused4:

dsc02704k.jpg

dsc02706u.jpg

dsc02709ys.jpg

dsc02710l.jpg

dsc02716l.jpg

dsc02724d.jpg

dsc02752z.jpg

dsc02753a.jpg

dsc02756y.jpg

dsc02758e.jpg

Opublikowano

to za 4 moje prosiakowe koła rozumiem , że lekko pójdzie :cool1::naughty::decayed: , id pełna tankujesz hyhyhy

Opublikowano
  • Autor

to za 4 moje prosiakowe koła rozumiem , że lekko pójdzie :cool1::naughty::decayed: , id pełna tankujesz hyhyhy

4 prosiakowe koła , lewą tylną ćwiarę i dożywotni karnet na odloty dla mnie i szwagra :polew::decayed:

Opublikowano

karnet na odloty dla mnie i szwagra :polew::decayed:

...polecenie słuzbowe dla Rafalekxa na weekend i powinno wystarczyć... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

karnet na odloty dla mnie i szwagra :polew::decayed:

...polecenie słuzbowe dla Rafalekxa na weekend i powinno wystarczyć... :polew: :polew:

To dla szwagra..ja wolę kobiety :naughty: :naughty:

Opublikowano

karnet na odloty dla mnie i szwagra :polew::decayed:

...polecenie słuzbowe dla Rafalekxa na weekend i powinno wystarczyć... :polew: :polew:

:polew: jak Ty coś wymyślisz :naughty:

To dla szwagra..ja wolę kobiety :naughty: :naughty:

po dopalaczach będzie Ci wszystko jedno :naughty:

Opublikowano

Rafałekx :good: :good: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

po dopalaczach będzie Ci wszystko jedno :naughty:

Nie pochlebiaj sobie cycu :polew:

Opublikowano

Nie pochlebiaj sobie cycu :polew:

:pociesz::pleasantry:

Opublikowano
  • Autor

raggaman i co teraz kupujesz ? :mysli:

Kupie od Ciebie to niebieskie padło i zrzucę z urwiska :decayed::naughty:

..a tak na serio to wiem..ale nie powiem..najpierw muszę sprzedać :wink4:

Opublikowano

Nie zaglądałem tu,bo byłem pewien,że jakieś pierd*lenie o d*pach będzie,ale jak zaczęło znowu przybywać stron,to myślę sobie raga,reza kredęsa.

...a jest zupełnie na odwrót :polew:

ps.w końcu się sprzeda :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie zaglądałem tu,bo byłem pewien,że jakieś pierd*lenie o d*pach będzie,ale jak zaczęło znowu przybywać stron,to myślę sobie raga,reza kredęsa.

...a jest zupełnie na odwrót :polew:

ps.w końcu się sprzeda :wink4:

Nie no ..nie chce mi się rezac tego auta..to jednak nie jest to ..utopiłem troszkę pieniążków i chcę w końcu kupic coś przyszłościowego gdzie powiem " tak to jest to auto..podoba mi się i nie prędko się z nim rozstanę " :wink4:

Opublikowano

Kup T4 Multivan :>

Najdłużej używany prze zemnie samochód. Ponad 3 lata,a przed nim miałem też Multivana.Następny też będzie tylko nie wiem czy T5,czy T4 na ful wypasie i jeszcze dorezany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kup T4 Multivan :>

Nie no do tego bym się nie posunął :decayed:

Opublikowano

czyli o czym myslisz? a6?

Opublikowano

" tak to jest to auto..podoba mi się i nie prędko się z nim rozstanę " :wink4:

ja tak mówię o swoim, ale jakbym miał fundusze większe to bym chętnie zmienił na coś młodszego jednak :gwizdanie:

O czym ragga myślisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czyli o czym myslisz? a6?

Żadne A6 :tongue4: Bo na polifta nie będę miał funduszy :wink4:

slepy

To o czym myślę to młodsze 2-3 lata :wink4:

Nie chcę nic mówic..na początek muszę sprzedac hondziawkę..a później będę planował :wink4:

Opublikowano

czyli o czym myslisz? a6?

Żadne A6 :tongue4: Bo na polifta nie będę miał funduszy :wink4:

slepy

To o czym myślę to młodsze 2-3 lata :wink4:

Nie chcę nic mówic..na początek muszę sprzedac hondziawkę..a później będę planował :wink4:

no ale to bedzie 10 letnia furka, a nie jak mój 15 letni strucel :kox:, chociaż jak na swoje lata :naughty:

no czekam z czym wyskoczysz :decayed:

Opublikowano

Nie chcę nic mówic..na początek muszę sprzedac hondziawkę..a później będę planował :wink4:

Znając Ciebie zmienisz jeszcze 6 razy zdanie po sprzedaży Dżakondy :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.