Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jajko z włożonym silnikiem integry bodajże 2.2 170KM

2.2 to raczej z Accorda :wink4:

W ITR to było 1.8

możliwe , jak tylko pojawi sie na gg to dopytam szczegółów :good:

Opublikowano

w tej chwili włozony B16A japoński 170KM :good:

Opublikowano

B16A jest wyjebany ale ciezko go dostac a jak jest to w cenie prawie jak B18C6

Opublikowano
  • Autor

w tej chwili włozony B16A japoński 170KM :good:

Chyba nawet limiter ma podniesiony :kox:

B16A jest wyjebany ale ciezko go dostac a jak jest to w cenie prawie jak B18C6

True true :kox:

hondy sa za***iste :slina: :slina:

Są jeszcze bardziej za***iste jak się wsadzi 4x4 z Shuttle :naughty: :naughty:[br]Dopisany: Czerwiec 01, 2010, 11:35:24 _________________________________________________Obszyłem podłokietka :naughty:

dsc01377k.jpg

dsc01376q.jpg

..ale alcantarowy wyszedł lepiej :kox:

dsc01374tt.jpg

dsc01372wy.jpg

dsc01373pr.jpg

Opublikowano

kufa sam nie wiem ktory fajniejszy... a masz dojscie do dziurkowanej alkantary?

Opublikowano
  • Autor

kufa sam nie wiem ktory fajniejszy... a masz dojscie do dziurkowanej alkantary?

Rychu..alcantara to materiał sztuczny więc jakbyś go podziurkował to raczej nic by z tego nie wyszło :decayed::tongue4:

Ja założyłem dziurkowany podłokietek :kox:

Opublikowano

kufa sam nie wiem ktory fajniejszy... a masz dojscie do dziurkowanej alkantary?

Rychu..alcantara to materiał sztuczny więc jakbyś go podziurkował to raczej nic by z tego nie wyszło :decayed::tongue4:

Ja założyłem dziurkowany podłokietek :kox:

sprzedawalem kiedys meble i w ofercie byla aklantara dziurkowana :mysli: moj kumpel nawet fotele fobie obszyl wlasnie tym materialem

Opublikowano
  • Autor

ragaman bucu obszyj mi kierownice :slina: :slina:

kucajdomiecza.gif

:naughty:

sprzedawalem kiedys meble i w ofercie byla aklantara dziurkowana :mysli: moj kumpel nawet fotele fobie obszyl wlasnie tym materialem

Alcantara to sztuczny materiał..zależy jeszcze jakiej grubości..ale ten co ja mam ..darłby się po perforacji :wink4:

Opublikowano

http://lederpol.com/product_info.php?products_id=445&osCsid=0ae253e0fd2e2f1261cbe34f2e40f678

znalazlem ale tutaj jest jakies lipne zdjecie. ta co mialem na meblach to taka jak twoja tylko z takimi sziurkami. Po obszyciu foteli naprawde wygladalo rewelacyjnie

Opublikowano
  • Autor

http://lederpol.com/product_info.php?products_id=445&osCsid=0ae253e0fd2e2f1261cbe34f2e40f678

znalazlem ale tutaj jest jakies lipne zdjecie. ta co mialem na meblach to taka jak twoja tylko z takimi sziurkami. Po obszyciu foteli naprawde wygladalo rewelacyjnie

Widziałem już dawno...zobacz sobie jaka kozacka zena za 1m :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

http://lederpol.com/product_info.php?products_id=445&osCsid=0ae253e0fd2e2f1261cbe34f2e40f678

znalazlem ale tutaj jest jakies lipne zdjecie. ta co mialem na meblach to taka jak twoja tylko z takimi sziurkami. Po obszyciu foteli naprawde wygladalo rewelacyjnie

Widziałem już dawno...zobacz sobie jaka kozacka zena za 1m :naughty: :naughty: :naughty:

ja mialem za free na dwa fotele w del solu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja mialem za free na dwa fotele w del solu :naughty

Farciarz :decayed:

Ja okryłem fajny materiał na siedziska do kubełków..taką fajną siatę :kox:

Opublikowano

ja mialem za free na dwa fotele w del solu :naughty

Farciarz :decayed:

Ja okryłem fajny materiał na siedziska do kubełków..taką fajną siatę :kox:

siata, znaczy cerata, wal na PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

siata, znaczy cerata, wal na PW :wink4

siata znaczy siata- cerata :decayed:

ale to juz typowo na odnowienie kubła.

58064752.gif

22219267.gif

20280524.gif

89790208.gif

Opublikowano

wyglada jak plastry miodu czyli cos z rs'a bedziesz mial :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wyglada jak plastry miodu czyli cos z rs'a bedziesz mial :polew: :polew: :polew:

Jak chcesz to Ci jebne z tego bardzo twarzowy dres :naughty::polew: :polew:

Ja jednak nie tykam się obijania moim seryjnych foteli..nie opłaca mi się :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bucu czemu tak drogo bierzesz w ogole za te obszycie ? :decayed:

Bo chamów takich jak Ty trzeba kroic :kox: :kox:

PS. masz szeroki rynek..wal do Javy :decayed:

Opublikowano

bucu

ty weź sie troche odnoś bo moim zdaniem takich słów nie powinien używać chłoptaś z gilem pod nosem do starszej osoby

Opublikowano

siata, znaczy cerata, wal na PW :wink4

siata znaczy siata- cerata :decayed:

ale to juz typowo na odnowienie kubła.

58064752.gif

22219267.gif

20280524.gif

89790208.gif

masz może jakieś foto jak to wygląda, na fotelu :gwizdanie:

Opublikowano

bucu

ty weź sie troche odnoś bo moim zdaniem takich słów nie powinien używać chłoptaś z gilem pod nosem do starszej osoby

ogol suty starcze :wallbash::decayed:

właśnie ci załatwiłem kropka :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.