Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CIF Aerodick.. C.D


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nic mówic..na początek muszę sprzedac hondziawkę..a później będę planował :wink4:

Znając Ciebie zmienisz jeszcze 6 razy zdanie po sprzedaży Dżakondy :kox: :gwizdanie:

i tak wroci do audi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówic..na początek muszę sprzedac hondziawkę..a później będę planował :wink4:

Znając Ciebie zmienisz jeszcze 6 razy zdanie po sprzedaży Dżakondy :kox: :gwizdanie:

Ni wu ja ..najarałem się na to co wysyłałem Ci w mailu :naughty::kox: Nie dopuszczam nic innego do świadomości na chwilę obecną :good:

Dobra kasa była za to i poszła :chytry:

i tak wroci do audi :polew:

Kiedyś na pewno..ale nie tera nie planuję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni wu ja ..najarałem się na to co wysyłałem Ci w mailu :naughty::kox: Nie dopuszczam nic innego do świadomości na chwilę obecną :good:

Dobra kasa była za to i poszła :chytry:

wiem wiem, pamiętam jak postanowiłeś sprzedać Viagre, z dnia na dzień przez Suliego eSe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni wu ja ..najarałem się na to co wysyłałem Ci w mailu :naughty::kox: Nie dopuszczam nic innego do świadomości na chwilę obecną :good:

Dobra kasa była za to i poszła :chytry:

wiem wiem, pamiętam jak postanowiłeś sprzedać Viagre, z dnia na dzień przez Suliego eSe :decayed:

I nadal uważam, że dobrze zrobiłem bo wjebał bym jeszcze więcej pieniądza..a plecy rosną :angry:

To samo z Dżakondą.. auto jest super do oszczędzania..ale brakuje tego czegoś..nie chce pchac się w bezsensowne swapy i inne historie bo to nie jest to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego Twój plan mi się podoba, masz coś na oku :?:

Teraz nic.. tamto co wysyłałem Ci parę dni w mailu odpowiadało by mi 100 %..ale poszło w piździec.

Jakoś szczególnie się nie rozglądam bo to same padła na allegro, a mój pociskacz stoi..jeszcze jakaś piz*a za***ała zaślepkę od relinga prawego :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raga specjalnie opisu nie dodales i innych zdjec ? czy tylko u mnie tak wyswietla ta aukcje ?

Chyba tylko u Ciebie ;)

Zdjęć jest masa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raga specjalnie opisu nie dodales i innych zdjec ? czy tylko u mnie tak wyswietla ta aukcje ?

Chyba tylko u Ciebie ;)

Zdjęć jest masa :)

qr**, u mnie też wyświetla się jedna fotka, bez opisu :confused4:, nie wiem czemu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem że CIF znów wystawiony,są jakieś ruchy w temacie?

Delikatne :disgust:

..a szkoda bo mam upatrzone parę aut :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga, wrzuc, odswiez zdjecia civica bo nigdzie nie ma, a chcialem dziewczynie pokazac konkretnie Twoj egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga, wrzuc, odswiez zdjecia civica bo nigdzie nie ma, a chcialem dziewczynie pokazac konkretnie Twoj egzemplarz :)

a masz :naughty:

http://allegro.pl/honda-civic-aerodeck-1-5-vtec-lpg-tanszy-od-tdi-i1448482387.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niezezlomowales tego ?

A może chciałbyś possać bucu z bucowic ? :evil:

Znudziło już mi się sprzedawanie tego kwadrata.. zostawiam to żonie i pier**le system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...