Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcę nic mówic..na początek muszę sprzedac hondziawkę..a później będę planował :wink4:

Znając Ciebie zmienisz jeszcze 6 razy zdanie po sprzedaży Dżakondy :kox: :gwizdanie:

i tak wroci do audi :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie chcę nic mówic..na początek muszę sprzedac hondziawkę..a później będę planował :wink4:

Znając Ciebie zmienisz jeszcze 6 razy zdanie po sprzedaży Dżakondy :kox: :gwizdanie:

Ni wu ja ..najarałem się na to co wysyłałem Ci w mailu :naughty::kox: Nie dopuszczam nic innego do świadomości na chwilę obecną :good:

Dobra kasa była za to i poszła :chytry:

i tak wroci do audi :polew:

Kiedyś na pewno..ale nie tera nie planuję :gwizdanie:

Opublikowano

Ni wu ja ..najarałem się na to co wysyłałem Ci w mailu :naughty::kox: Nie dopuszczam nic innego do świadomości na chwilę obecną :good:

Dobra kasa była za to i poszła :chytry:

wiem wiem, pamiętam jak postanowiłeś sprzedać Viagre, z dnia na dzień przez Suliego eSe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ni wu ja ..najarałem się na to co wysyłałem Ci w mailu :naughty::kox: Nie dopuszczam nic innego do świadomości na chwilę obecną :good:

Dobra kasa była za to i poszła :chytry:

wiem wiem, pamiętam jak postanowiłeś sprzedać Viagre, z dnia na dzień przez Suliego eSe :decayed:

I nadal uważam, że dobrze zrobiłem bo wjebał bym jeszcze więcej pieniądza..a plecy rosną :angry:

To samo z Dżakondą.. auto jest super do oszczędzania..ale brakuje tego czegoś..nie chce pchac się w bezsensowne swapy i inne historie bo to nie jest to :wink4:

Opublikowano

dlatego Twój plan mi się podoba, masz coś na oku :?:

Opublikowano
  • Autor

dlatego Twój plan mi się podoba, masz coś na oku :?:

Teraz nic.. tamto co wysyłałem Ci parę dni w mailu odpowiadało by mi 100 %..ale poszło w piździec.

Jakoś szczególnie się nie rozglądam bo to same padła na allegro, a mój pociskacz stoi..jeszcze jakaś piz*a za***ała zaślepkę od relinga prawego :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

raga specjalnie opisu nie dodales i innych zdjec ? czy tylko u mnie tak wyswietla ta aukcje ?

Chyba tylko u Ciebie ;)

Zdjęć jest masa :)

Opublikowano

raga specjalnie opisu nie dodales i innych zdjec ? czy tylko u mnie tak wyswietla ta aukcje ?

Chyba tylko u Ciebie ;)

Zdjęć jest masa :)

qr**, u mnie też wyświetla się jedna fotka, bez opisu :confused4:, nie wiem czemu :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Na IE nie chodzi nie wiem dlaczego..ja mam Fire Foxa i jest ok :wink4:

Opublikowano

A ja mam opere i też nie chodzi :gwizdanie:, ale jak śmiga normalnie to jest spoko :good:

Opublikowano
  • Autor

Wywale szablom może pomoże :wink4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

widziałem że CIF znów wystawiony,są jakieś ruchy w temacie?

Opublikowano
  • Autor

widziałem że CIF znów wystawiony,są jakieś ruchy w temacie?

Delikatne :disgust:

..a szkoda bo mam upatrzone parę aut :angry:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ragga, wrzuc, odswiez zdjecia civica bo nigdzie nie ma, a chcialem dziewczynie pokazac konkretnie Twoj egzemplarz :)

Opublikowano
  • Autor

ragga, wrzuc, odswiez zdjecia civica bo nigdzie nie ma, a chcialem dziewczynie pokazac konkretnie Twoj egzemplarz :)

a masz :naughty:

http://allegro.pl/honda-civic-aerodeck-1-5-vtec-lpg-tanszy-od-tdi-i1448482387.html

Opublikowano

dzieki!

Opublikowano

jeszcze niezezlomowales tego ?

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze niezezlomowales tego ?

A może chciałbyś possać bucu z bucowic ? :evil:

Znudziło już mi się sprzedawanie tego kwadrata.. zostawiam to żonie i pier**le system :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.