Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raggus podeslij mi na emaila jakies fotele obszyte czy cos :)

bo coś bym pewnie obszył u ciebie :)

Opublikowano

no mam takiego zielonego pod nickiem z napisem online to o tym mowiles? :mysli:

nie , tego zielonego pod spodem z napisem "ostrzeżony" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

bucu

ty weź sie troche odnoś bo moim zdaniem takich słów nie powinien używać chłoptaś z gilem pod nosem do starszej osoby

:kox:

masz może jakieś foto jak to wygląda, na fotelu :gwizdanie:

Tego akurat konkretnego materiału nie..ale w ITR masz Recaro z podobnym środkiem o ile się nie myle :)

Raggus podeslij mi na emaila jakies fotele obszyte czy cos :)

bo coś bym pewnie obszył u ciebie :)

Piotruś..na razie nie działałem nic w kirunku foteli bo zwyczajnie nie mam czasu :thumbdown:

Przyjdą wakacje coś się ogarnie :wink4:

ja po wyplacie pewnie kiere obszyje :gwizdanie

Na Twoją kierę to tylko i wyłącznie wąż ogrodowy..albo dętka od Ogara :D:decayed:

Opublikowano

Na Twoją kierę to tylko i wyłącznie wąż ogrodowy..albo dętka od Ogara :D:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeżę kotleta..

..mam nowe fotele z przodu :naughty: :naughty:

Wczoraj jebałem się z montażem jednego..szlifierki, wiertarki poszły w ruch..ale siedzi się meeeeega fajnie :kox: :kox:

A fotele są od .... :naughty:

Opublikowano

zgaduje .... Hondy S2000 ? Civic VII Type R ? Honda Integra ?

Opublikowano

Odświeżę kotleta..

..mam nowe fotele z przodu :naughty: :naughty:

Wczoraj jebałem się z montażem jednego..szlifierki, wiertarki poszły w ruch..ale siedzi się meeeeega fajnie :kox: :kox:

A fotele są od .... :naughty:

czinkłaczento :good:

Opublikowano
  • Autor

zgaduje .... Hondy S2000 ? Civic VII Type R ? Honda Integra ?

Nieee :tongue4:

..ale blisko też japończyk :kox:

Opublikowano

jakieś subaru

Opublikowano

mow

Opublikowano
  • Autor

jakieś subaru

:naughty:

WRX Sti

Takie tylko czarno/czerwone :tongue4:

Subaru-Impreza_WRX_STi_2004_1024x768_wallpaper_08.jpg

Opublikowano

jakieś subaru

:naughty:

WRX Sti

Takie tylko czarno/czerwone :tongue4:

Subaru-Impreza_WRX_STi_2004_1024x768_wallpaper_08.jpg

fotka nie robi

Opublikowano
  • Autor

Tak więc w końcu udało mi się obszyć kierownicę - poszła do kompletu czarna perfora..oryginalna kierownica od VTI dostała nowe poszycie z tym, że zamiast 4 szwów poszedł jeden na dole kierownicy. Nici oczywiście czerwone :D

dsc02081f.jpg

Uzupełniając całość rączki w podsufitce zostały też obszyte :o

dsc02077p.jpg

Przy okazji pół skóry VTI zostały zastąpione fotelami od Subaru WRX STI

dsc02075ka.jpg

Opublikowano

fotele :slina:

Opublikowano

A co te fotele takie odchylone? :decayed:

Opublikowano

od przyspieszenia, mocowania nie wytrzymuja i sie cofaja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko bylo by pieknie, gdyby to nie byl aerodik :decayed:

Wszystko by było piękne gdybyś mnie nie wqrwiał :naughty:

A co te fotele takie odchylone? :decayed:

Do zdjęcia Mike..do zdjęcia :tongue4:

Prawda jest taka, że ciężko jeździć w nich pod kątem prostym..regulacja jest na " wajchę" a nie korbę gdzie jest większa możliwość regulacji :wink4:

Dla mojej skoliozy jest dobrze :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko bylo by pieknie, gdyby to nie byl aerodik :decayed:

Wszystko by było piękne gdybyś mnie nie wqrwiał :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

A jestes w stanie obszyc tez dekory ?

Dla Ciebie nie jestem w stanie nic zrobić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ok.. To jak bede mial urodziny to nie dostaniesz cukierka :foch:

Brzmi iście pedofilsko :polew: :polew:

Jak Twoja buracka natura przestanie dominować nad Tobą to pogadamy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dużo dales za fotele ?

Bardzo bardzo mało jak na fotele nowo obszyte :wink4:

w porównaniu do replik Bride zaoszczędziłem jakieś 1100 zł :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.