Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ragga a jaką masz różnicę przód a tył :gwizdanie:, bo u mnie przód siedzi centa wyżej niż tył i mnie to wqrwia :wallbash:

Opublikowano

Powiem Ci Ragga że szału nie ma , myślałem ze bedzie niżej :wink4: , to jak ona stała z seryjnymi sprężynami ?? :shocked:

W sumie troszke za małe kółka a za duża buda :thumbdown:

Opublikowano

Powiem Ci Ragga że szału nie ma , myślałem ze bedzie niżej :wink4: , to jak ona stała z seryjnymi sprężynami ?? :shocked:

W sumie troszke za małe kółka a za duża buda :thumbdown:

przeciez masz wczesniej sesje po megariusie na serynjnych sprezynach

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci Ragga że szału nie ma , myślałem ze bedzie niżej :wink4: , to jak ona stała z seryjnymi sprężynami ?? :shocked:

W sumie troszke za małe kółka a za duża buda :thumbdown:

Wydaje Ci się mości Panie moskalu..tył jest w sam raz ( było 2 - 3 razy tyle przestrzeni )..przód deko w górze..ale jakby był niższy o 2 cm to było by walenie kolektorem w asfalt :wink4:

Kółka w sam raz..ja jestem zadowolony..na żywca wygląda nieźle i w tym setupie nie przewiduje żadnych zmian..no chyba, że trafią się jakieś ciekawe amory z krótszym skokiem :decayed:

Opublikowano

no teraz nie wyglada jak ikarus :kox:

Przód mógłby być ciut niżej..ale nie ma co wybrzydzać :)

no ciut... jakies 4-5 cm :polew: :gwizdanie:

ale ogolnie jak na "oplywowegofalusa" wyglada ok ;)

tylko motorownia by sie tam przydala ktora by pasowala do wnetrza -> 1.8 169KM

Opublikowano
  • Autor

no ciut... jakies 4-5 cm :polew: :gwizdanie

2 cm i jest już po jakiejkolwiek jeździe..a co mówic o 4-5 :tongue4:

Ponadto autem też jeździ Ż O N A :chytry:

tylko motorownia by sie tam przydala ktora by pasowala do wnetrza -> 1.8 169KM

Jak się trafi jakiego angola VTI przy przypływie gotówki to się pomyśli :)

Opublikowano

dobra usprawiedliwiam cie z tej ( wiekszej ) gleby :good: .... ale tylko czasowo

do tematu powroce :decayed:

Opublikowano

zastanawiam sie czy nie pojebales sprezyn. przod powinien nizej stac niz tyl a nie odwrotnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam sie czy nie pojebales sprezyn. przod powinien nizej stac niz tyl a nie odwrotnie :gwizdanie:

Rychu..ich się nie da odwrotnie założyć bo tylną masz dłuższą..jak wsadzisz przód na tył to nawet się nie ściśnie :wink4:

Opublikowano

zastanawiam sie czy nie pojebales sprezyn. przod powinien nizej stac niz tyl a nie odwrotnie :gwizdanie:

Rychu..ich się nie da odwrotnie założyć bo tylną masz dłuższą..jak wsadzisz przód na tył to nawet się nie ściśnie :wink4:

z tego co pamietam to mi sie udalo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

z tego co pamietam to mi sie udalo :naughty:

Mi też :D Dlatego wiem, że teraz zamontowane są prawidłowo :decayed:

Opublikowano

Wydaje Ci się mości Panie moskalu..tył jest w sam raz ( było 2 - 3 razy tyle przestrzeni )..przód deko w górze..ale jakby był niższy o 2 cm to było by walenie kolektorem w asfalt :wink4:

Kółka w sam raz..ja jestem zadowolony..na żywca wygląda nieźle i w tym setupie nie przewiduje żadnych zmian..no chyba, że trafią się jakieś ciekawe amory z krótszym skokiem :decayed:

no skoro tak mówisz to nie pozostaje mi nic innego jak sie z Tobą zgodzić :wink4:

Ale ten aerodick jest brzydki :decayed::bag: Nie to co A4 Avant :decayed: No ale nie patrzac na to ze auto brzydkie :decayed: :decayed:

a ty zmień troche ton bo jak sie spotkamy gdzieś na zlocie to Ci moge łeb uj***ć przy samej dópie

Opublikowano
  • Autor

Ale ten aerodick jest brzydki :decayed::bag: Nie to co A4 Avant :decayed: No ale nie patrzac na to ze auto brzydkie :decayed: :decayed:

a ty zmień troche ton bo jak sie spotkamy gdzieś na zlocie to Ci moge łeb uj***ć przy samej dópie

no no no :yeah: ..Dawids stary fajarzu :decayed:

kucajdomiecza.gif

Opublikowano

niech kleka bo nogi mu zdretwieja i sie jeszcze zadlawi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziś dojechała rozpórka przednia górna od VTI..trzeba ją trochę doprowadzić do ładu i posprzątac trochę pod maską :)

I będzie jeszcze coś w środeczku :gwizdanie:

Opublikowano

bigT? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bigT? :naughty:

W środeczku = we wnętrzu auta :tongue4:

T to pewnie kiedyś będzie..ale nikt tego nie robił na D15Z8 :decayed:

Opublikowano

bigT? :naughty:

W środeczku = we wnętrzu auta :tongue4:

T to pewnie kiedyś będzie..ale nikt tego nie robił na D15Z8 :decayed:

pod maska to tez srodeczek :cool1:

bedziesz pierwszym ktory zrobi d15z8 500+ KM family daily drivera aerodicka :evil:

Opublikowano
  • Autor

bedziesz pierwszym ktory zrobi d15z8 500+ KM family daily drivera aerodicka :evil:

Panie po cosz tyle..mnie by 220 KM w tym pocisku starczyło :decayed:

..ale to długo długo długo.. :wink4:

Opublikowano
skan1s.th.jpg skan2l.th.jpg skan3.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.