Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CIF Aerodick.. C.D


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

mowilem zebys sprzedal to padlo :decayed: a nie kupujesz jeszcze felgi do niego :gwizdanie:

:ssij: flaku :ssij:

jezeli faktycznie chcesz zostac przy H i modzic to dobrze przemysl czy nie lepiej kupic z innym silnikiem :wink4

Jakbym miał zmienił już auto to na pierścienie..nie sprzedaje H bo jest w bdb. stanie.

swap raczej sie nie oplaca...

http://www.allegro.pl/item985846017_swap_honda_integra_b18c6_190km_126_tys_km.html

http://www.autotrader.pl/details,30882,103251750.asp

nawet nie wiedzialem ze b18 jeszcze taka cene utrzymuje :blink: rodzynki jednak kosztuja :gwizdanie:

do tego koszty przelozenia

Pf...jakbym miał robic swapa to kupiłbym całe Aero VTI B18.. z UK za 6 tysi. przełożył wszystko i z bani..ale mój silniczek jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**ja, bedizesz jezdzic jakims mobidikiem zamiast jezdizc porzadna furmana :decayed:

Dokładnie :wink4:

popatrz na to foto i nie mowi mi ze jeszcze nie przemowilem CI do rozsadku

kulfon.jpg

Co mi tu z Moskalem wyskakujesz :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi tu z Moskalem wyskakujesz :polew: :polew:

właśnie , nie było zezwolenia gówniarzu :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi tu z Moskalem wyskakujesz :polew: :polew:

właśnie , nie było zezwolenia gówniarzu :gwizdanie: :kox:

Wiedziałem, że przylizie :polew:

To co Panowie ..te felgi są godne uwagi?

p1090421o.th.jpg

p1090420.th.jpg

p1090417.th.jpg

p1090414r.th.jpg

Wzór trochę jak Rota :kox:

Z czasem środeczek by się ciachnęło w gunmetal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore?

Już tera dodane :wink4:

Bubejszyn..Ty śmiagałeś H. 195/50/15 na springach -40 mm nie będzie tarcia dołem o asfalt ? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niet ale z kraweznikami ciezko, crx jest chyba nizszy seryjnie niz cif wiec nie bedzie tragedi u ciebie.

fela nice :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niet ale z kraweznikami ciezko, crx jest chyba nizszy seryjnie niz cif wiec nie bedzie tragedi u ciebie.

Dzięx ..springi - 40 mm zakupione :kox:

fela nice :good:

Mówisz..w piątek pojadę jeszcze w jedno miejsce i jak nic nie będzie to chyba je łykne..ale drogie jak na 15 :chytry:[br]Dopisany: Kwiecień 14, 2010, 08:02:50 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item998018061_oz_f1_racing_15_4x100_4x108_honda_ford_golf.html

Że ja tej aukcji wcześniej nie widziałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZy fajniusie :gwizdanie:

Były :disgust:

Tak czy siak szukam dalej felg..podobno Et35 i będzie obcierka..a na ET38 już nie..przecież to kurfa 3mm różnicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZy fajniusie :gwizdanie:

Były :disgust:

Tak czy siak szukam dalej felg..podobno Et35 i będzie obcierka..a na ET38 już nie..przecież to kurfa 3mm różnicy :gwizdanie:

zapominasz o -40mm gleby[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:33_________________________________________________co do felg to kup sobie kute ruskie fele i zaden kraweznik ci sie nie oprze :good::naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:34_________________________________________________za 2500 jest gotowy kit turbo do d serii od wskaznikow do wydechu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eaton m45 za 999 :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 12:22_________________________________________________

no nie pier**l ? Ostro. Jak chciałem rezac to mi 10k mowili wiec celowalem w kompresor..

mozna by jeszcze cos urwac bo zestaw z crx'a a jemu np wydech nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, az mi wspomnienia wrociły ;( ;( za***iście sie ta honda jezdzilo :kox:

jak patrze na ceny to normalnie jestem w szoku :blink:

teraz mam dylemat nad kupnem del solki b16 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZy fajniusie :gwizdanie:

Były :disgust:

Tak czy siak szukam dalej felg..podobno Et35 i będzie obcierka..a na ET38 już nie..przecież to kurfa 3mm różnicy :gwizdanie:

zapominasz o -40mm gleby[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:33_________________________________________________co do felg to kup sobie kute ruskie fele i zaden kraweznik ci sie nie oprze :good::naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:34_________________________________________________za 2500 jest gotowy kit turbo do d serii od wskaznikow do wydechu :gwizdanie:

Właśnie dostałem maila od tych felg z ET 35 :

" " Witam,

będą pasować. Wersja AERODECK posiada takie same piasty, ET, itd. co zwykła wersja Civic'a,

do której sprzedaliśmy już wiele kompletów felg więc wszystko powinno być OK.

W załączeniu zdjęcie modelu 406 na H.Civic. "

i foto :slina:

p1060675kopia.jpg

Jak widać Cif też zglebiony i nic nie wystaje .. kurfa już sam nie wiem co robic :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i foto :slina:

p1060675kopia.jpg

Jak widać Cif też zglebiony i nic nie wystaje .. kurfa już sam nie wiem co robic :embarrassed:

jak dla mnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad te fele? mialbys mozliwosc podjechac i przymierzyc? wygladaja super ale jak sie okaze ze beda wystawac to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad te fele? mialbys mozliwosc podjechac i przymierzyc? wygladaja super ale jak sie okaze ze beda wystawac to lipa

Z jinternetu..nie mam możliwości podjechania boi to nówexy :thumbdown:[br]Dopisany: Kwiecień 15, 2010, 08:32:56 _________________________________________________

i foto :slina:

p1060675kopia.jpg

Jak widać Cif też zglebiony i nic nie wystaje .. kurfa już sam nie wiem co robic :embarrassed:

jak dla mnie :kox:

Druga opcja to te :

52img.jpg

zl1557blp1.jpg

Czyli takie same jak Drag DR9.

[br]Dopisany: Kwiecień 15, 2010, 09:00:17 _________________________________________________Drewno ze środka zostało pomalowane na czerń.. docelowo będzie co innego :wink4:[br]Dopisany: Kwiecień 17, 2010, 08:52:35 _________________________________________________Ostatni zakup :naughty:

1006200581.jpg

Wolfrace Pro Lite - waga - 6,2 Kg / szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...