Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CIF Aerodick.. C.D


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie amorki wkladasz? serja?

Seria bo są w dobrej kondycji ( tfu tfu ) więc nonsens wywalać je i lądować kapuchę w nowe :wink4:

Do ogarnięcia mam jeszcze pokrywę zaworów i zaciski hamulcowe .. zaciski ogarnę na czarno..a pokrywę chyba też w czarnym VHT :)

Pomysłów na modzenie auta jest dużo..silnikowe zero bo szkoda pompować pieniąchy na przyrost rzędu 10 KM.

W pierwszym planie kolektor 4-2-1 ( bo u mnie kat jest w kolektorze :blink: ) i jak się uda kupić tanio kwasiaka to wydech :) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sprezyny to -40? jak tak to seria ci chyba nie wejdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sprezyny to -40? jak tak to seria ci chyba nie wejdzie :gwizdanie:

Why ? Z tego co widziałem to ludziska z forum cifa śmigają modelami MB gdzie jest - 35 / 40 na seryjnych amorach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sprezyny to -40? jak tak to seria ci chyba nie wejdzie :gwizdanie:

Why ? Z tego co widziałem to ludziska z forum cifa śmigają modelami MB gdzie jest - 35 / 40 na seryjnych amorach :wink4:

cos mi sie kojarzy ze jak wymienialem to cos tam nie gralo i musialem zamowic amorki ktore maja regulacje skoku ale o co chodzilo to nie pamietam :mysli: chyba nie dalo sie skrecic kolumny bo amorek byl za dlugi ale glowy sobie nie dam uciac

moze u ciebie jest inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze u ciebie jest inaczej :)

No raz jeszcze przeglądam tematy z modami cifów MB..i na luzaka są springi - 35, - 40 na ori amorach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę to kupujesz końcowy N1 style za 170 zł i masz resztę kaski na rury..podejrzewam, że zostało by jeszcze na kratę browaru abo dwie :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na luzaka są springi - 35, - 40 na ori amorach :wink4:

a nie wysraja sie amory za szybko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę to kupujesz końcowy N1 style za 170 zł i masz resztę kaski na rury..podejrzewam, że zostało by jeszcze na kratę browaru abo dwie :tongue4::decayed:

dokladnie i jeszcze dolot zrobisz :good: kwestia tylko poswiecenia jednego dnia zeby dobrze wszystko pospawac, flansze zosawiasz, wieszaki tez no i jeszcze kolektor 4-2-1[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 13:41_________________________________________________

i na luzaka są springi - 35, - 40 na ori amorach :wink4:

a nie wysraja sie amory za szybko ???

pewnie wysraja ale nikt o tym nie pisze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na luzaka są springi - 35, - 40 na ori amorach :wink4:

a nie wysraja sie amory za szybko ???

Czas pokaże..ja Niebieskim śmigałem tyle czasu na -35 i nic mi się nie wysrało :decayed:

dokladnie i jeszcze dolot zrobisz :good: kwestia tylko poswiecenia jednego dnia zeby dobrze wszystko pospawac, flansze zosawiasz, wieszaki tez no i jeszcze kolektor 4-2-1

Spawarkę mam teścia pod ręką..jak trzeba migomat to przywiozę od rodziców..jak trzeba tiga to też się znajdzie :naughty:

Na kolektor to szkoda zabawy..lepiej przetestować chinola :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego mowie ze duzej filozofii nie ma, glownym problemem chinola to spawy ale zawsze mozna pociac i pospawac od nowa :przebiegly::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe foczitsu w wersji Allroad :)

Auto potraktowane ręcznie Meguiar's Swirl X - na prawdę specyfik warty polecenia.

dsc01008l.jpg

dsc01010kc.jpg

dsc01011hg.jpg

dsc01013a.jpg

dsc01017wl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01018i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten samochod mial taki kolor :blink: myslalem ze czarna byla :kox::D faktycznie ten megariuoossaee robi robote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowanie tych czarnych elementów ochronnych na zderzakach, listw drzwiowych, progów i lusterek, może jeszcze klamek coś da? :) Jak będzie gleba będzie bardzo fajnie :good: Felga i polerka ok, no felga cal albo 2 :kox: większa byłaby idealna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowanie tych czarnych elementów ochronnych na zderzakach, listw drzwiowych, progów i lusterek, może jeszcze klamek coś da? :)

Czy ja wiem..mnie się bardziej widzi z czarnymi elementami :decayed:

malowanie tych czarnych elementów ochronnych na zderzakach, listw drzwiowych, progów i lusterek, może jeszcze no felga cal albo 2 :kox: większa byłaby idealna :gwizdanie:

17 to już przesada - to tak ja ty byś śmigał na 19 :wink4:

16..ujdzie..ale dla mnie optymalna jest 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie :kox:, trzeba w końcu zainwestować w tego Meguairsa :gwizdanie:

Megłajars robi za***ista robote , ja mam tylko wosk ale jestem baaardzo zadowolony. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 to już przesada - to tak ja ty byś śmigał na 19 :wink4:

16..ujdzie..ale dla mnie optymalna jest 15 :)

Zbyt małe kółka dali w serii do tego nadwozia. Bo bryła auta jest spora a kółka malutkie i trochę nie halo. Bo CIF pewnie jest wielkości mniej więcej A4 B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...