Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D

Do Twojej TT też coś znalazłem :wink4:

Misiek.jpg

widziałem takie na escorcie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak twoj pazdzioch moskal ?

To chyba nie miejsce na takie pytania?

Opublikowano
  • Autor

jak twoj pazdzioch moskal ?

To chyba nie miejsce na takie pytania?

Zakropkuj spamera :tongue4:

Opublikowano

Ostatni zakup :naughty:

1006200581.jpg

Wolfrace Pro Lite - waga - 6,2 Kg / szt.

Czyli że je kupiłeś? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ostatni zakup :naughty:

1006200581.jpg

Wolfrace Pro Lite - waga - 6,2 Kg / szt.

Czyli że je kupiłeś? :wink4:

Tak :)

Opublikowano

fajne :good:

Opublikowano
  • Autor

fajne :good:

Felgi dziś dojechały do mnie

dsc00978u.jpg

dsc00977qbf.jpg

i springi

dsc00980q.jpg

Opublikowano

Springi FK?

Opublikowano
  • Autor

Springi FK?

Gdzie ja Ci Fk znajdę do Aero.. to są Jamex'y :wink4:

Opublikowano

tylko zeby ci sie strony nie pomylily przy montazu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tylko zeby ci sie strony nie pomylily przy montazu :wink4:

Właśnie nie wiem czy brać się za to ze szwagrem czy oddac do pseudo mechaników :embarrassed:

Opublikowano

tylko zeby ci sie strony nie pomylily przy montazu :wink4:

Właśnie nie wiem czy brać się za to ze szwagrem czy oddac do pseudo mechaników :embarrassed:

jak masz dobry sciagacz do sprezyn to mozesz sie bawic, mi zajelo jakies 3 godz pod blokiem

Opublikowano

jak masz dobry sciagacz do sprezyn to mozesz sie bawic, mi zajelo jakies 3 godz pod blokiem

dokładnie , ja miałem taki ściągacz , gdzie w połowie kręcenia gwint sie zerwał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam ściągacz do sprężyn i dwa tutoriale na forum Cifa.. może w sobotę coś zadziałam :wink4:

Opublikowano

Mam ściągacz do sprężyn

ale masz ściągacz czy ściągacz ???? bo one naprawde sie różnią

Opublikowano

ja tez kupilem na allegro za 30zl i okazalo sie ze nie dalo sie wcisnac miedzy zwoje :wallbash:

Opublikowano

ja tez kupilem na allegro za 30zl i okazalo sie ze nie dalo sie wcisnac miedzy zwoje :wallbash:

za 30pln to se kup flache luksusowej :good:

Opublikowano
  • Autor

Mam ściągacz do sprężyn

ale masz ściągacz czy ściągacz ???? bo one naprawde sie różnią

Mam ściągacz ściągacz :decayed: Stary w chj ...pożyczony teściowy :decayed:

Tych chińskich po 20 - 30 zł to bałbym się trochę.

ja tez kupilem na allegro za 30zl i okazalo sie ze nie dalo sie wcisnac miedzy zwoje :wallbash:

Te mają mniejsze stopki ściskające :wink4:

ja tez kupilem na allegro za 30zl i okazalo sie ze nie dalo sie wcisnac miedzy zwoje :wallbash:

za 30pln to se kup flache luksusowej :good:

:decayed:

Opublikowano

ja tez kupilem na allegro za 30zl i okazalo sie ze nie dalo sie wcisnac miedzy zwoje :wallbash:

za 30pln to se kup flache luksusowej :good:

i jeszcze pewnie zadzwonic do ciebie czy nie chcesz na degustacje sie umowic :gwizdanie:

a jakie amorki wkladasz? serja?

Opublikowano

i jeszcze pewnie zadzwonic do ciebie czy nie chcesz na degustacje sie umowic :gwizdanie:

no a jak myślałeś ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.