Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skan1s.th.jpg skan2l.th.jpg skan3.th.jpg

tu jest b seria a to juz inna bajka[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 20:43_________________________________________________na sr.pl jest do sprzedania kompletny swap b16a2 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tu jest b seria a to juz inna bajka

Ale wyrezana na fajnych gratach :naughty:

na sr.pl jest do sprzedania kompletny swap b16a2 :naughty

No way..ja mam OBD2, a te D16.. siedzą na OBD1 :wink4:

Jak już coś kiedyś to wolałbym kupic angola Aero VTI na B18C4 to przynajmniej OBD jest takie same i nie ma zabawy z wiązką :tongue4:

Tylko podobno te D serie są lepsze pod T niż B.

Opublikowano

b16a2 jest na odb2

b16a1 jest obd1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

b16a2 jest na odb2

b16a1 jest obd1

To teraz z innej strony - swap B16A2 - 5 kpln

Całe Aero B18C4 - 4-5 kpln ( tu masz jeszcze swap hamulców i licznik i cała reszta pierdół :naughty: )

[br]Dopisany: Maj 03, 2010, 01:46:04 _________________________________________________Podsufitka z alcantary wykonana :ok2:

Na drugi rzut idą fotele przednie :decayed:

Opublikowano

Podsufitka z alcantary wykonana :ok2:

foty chłoptasiu , foty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Podsufitka z alcantary wykonana :ok2:

foty chłoptasiu , foty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeszcze jeszcze..mam problemy ze zdemontowaniem środkowego słupka :evil: , A dokładniej pasa..bo tylko to zostało mi do malowania.

[br]Dopisany: Maj 22, 2010, 03:15:16 _________________________________________________

uchyty drzwi w perforce :kox:

dsc01319yd.jpg

dsc01318z.jpg

By raggaman55 at 2010-05-28

dsc01317e.jpg

By raggaman55 at 2010-05-28

dsc01316g.jpg

By raggaman55 at 2010-05-28

dsc01315v.jpg

By raggaman55 at 2010-05-28

dsc01315v.jpg

By raggaman55 at 2010-05-28

Opublikowano

Dopiero obczaiłem ten temat.

Podoba mi się, auto nabiera charakteru.

Te ostatnie rączki bardzo fajne, obszywałeś czy ori ?

Opublikowano

Wypas :good:

Opublikowano

Te ostatnie rączki bardzo fajne, obszywałeś czy ori ?

ma zdolną mamuśke :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dlatego ja biore namiot i kiedys do niego pojade niech cale auto obklei :kox:

Opublikowano
  • Autor

Te ostatnie rączki bardzo fajne, obszywałeś czy ori ?

Obszywane :wink4:

ori to takie gumowe chlewy :naughty:

ku***a jak tak patrze na ta alakantare to mysle co by sobie nie obszyc foteli tym gownem :gwizdanie: i boczków takim ciemnym granatem :kox:

Ta alcantara jest dobra w miejscach w których jej nie dotykamy - mieszki ect.

Przy częstym kontakcie może się wycierac.

Alcantara naturalna niestety to wydatek w c**j drogi :thumbdown:

Ja miałem robic u siebie fotel w alcantarze..ale zachorowałem na kubełki Bride :kox: :kox:

dlatego ja biore namiot i kiedys do niego pojade niech cale auto obklei :kox:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie..ale to trzeba byc ostro naciętym, żeby kupic tą H za taką kase :decayed:

Wczoraj miałem wycięczkę na dystansie 90 Km ..polecieliśmy w 4 osoby plus moja mała Dżamelia..i tylne springi się poddają i jest delikatna tarcica na dobiciu :disgust:

Miałem szukac niższych springów na sam przód..ale trzeba będzie poszukac coilover' ów co by można było podregulowac czasami :embarrassed:

Opublikowano

na allegro mozna kupic takie gumy ktore sie wkreca w sprezyne zeby ja troche utwardzic zeby takigo skoku nie miala

Jak H to tylko z kompresorem :gwizdanie:

dlaczego??

Opublikowano

romi kiedys mial kompresor ale wywalil i teraz jest duze T. moc 523KM w osce :przebiegly:

Opublikowano

D seria jest ogolnie lepsza do rezania i pod wzgledem kompresora i turbo, b lub h juz ciezej ale efekty lepsze i ten dziwek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

swojego czasu Tiesto z ckp mial h22 w Jajku.. nei wiem czy uturbil czy nie, dawno nie wchodzilem na forum..

Miał tam graty Bensona..ale jajko poszło na graty z tego co się orientuje .

na allegro mozna kupic takie gumy ktore sie wkreca w sprezyne zeby ja troche utwardzic zeby takigo skoku nie miala

Wiem...ale nie planuje już śmigac z takim załadunkiem..nie jestem taksą :wink4:

Będę szukał czegoś z regulacją.

Opublikowano

Mój baaaardzo dobry kolega z Torunia ma jajko z włożonym silnikiem integry bodajże 2.2 170KM i na dniach bedzie zakładał kompresor , obiecał mi przejażdżke więc wkleje na bank filmik z niej , kompresor dmucha 0,6 i szacowana moc 250-270KM :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jajko z włożonym silnikiem integry bodajże 2.2 170KM

2.2 to raczej z Accorda :wink4:

W ITR to było 1.8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.