Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CIF Aerodick.. C.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jak z komofortem? bez zmian ?

Trzymanie boczne masakra..wszystkie te stołki Z S4 B5 się chowają ! :kox: :kox:

Niestety są twarde i czuć każdy dołek.[br]Dopisany: Sierpień 11, 2010, 12:18:06 _________________________________________________Zbieram powoli nowe gadżety..pierwszy ( prawie ) zakup :

dsc02318g.jpg

dsc02308e.jpg

dsc02316u.jpg

dsc02314f.jpg

Opublikowano

z czego jest to pudełko na głośnik, drewniane :kox:, widzę skrzyneczka już czeka :evil:

Opublikowano
  • Autor

z czego jest to pudełko na głośnik, drewniane :kox:, widzę skrzyneczka już czeka :evil:

Sklejeczka .. oryginalne opakowanie pod W12 :wink4: Skrzyneczka nie moja ..u siebie nie planuję żadnych skrzyneczek - potrzebuję dużo miejsca w bagażniku :good:

Opublikowano
  • Autor

Ze w drzwi wsadzisz ? :decayed

A masz drzwi w bagażniku ? :polew:

Opublikowano

z czego jest to pudełko na głośnik, drewniane :kox:, widzę skrzyneczka już czeka :evil:

Sklejeczka .. oryginalne opakowanie pod W12 :wink4: Skrzyneczka nie moja ..u siebie nie planuję żadnych skrzyneczek - potrzebuję dużo miejsca w bagażniku :good:

fajnie spakowany ten głośnik, daj cene na Pw, i gdzie go wyrwałeś, a to gdzie bedziesz go montował?

Opublikowano
  • Autor

fajnie spakowany ten głośnik, daj cene na Pw, i gdzie go wyrwałeś, a to gdzie bedziesz go montował?

Wyrwałem go od znajomych, którym obszywam zabudowy car-audio :wink4:

W bagażniku mam schowek z boku, który będzie świetną miejscówą dla tego W12 :)

Planuję system dobrze grający i niskobudżetowy.

Ogólnie to nie wiem czy ten sub zagości u mnie na 100 % bo żeby to dobrze grało potrzebny jest oddzielny wzmak tylko dla niego ( można na jednym..ale nie ten budżet ) ..a dwa wzmacniacze, kondensator, zwrotnice....to już zacieśnia przedział bagażowy.. No chyba, że jakoś się to umiejętnie zabuduje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A w koło by nie wszedl ten glosnik ?

Mam butle z LPG :wink4:

Jeśli to wszystko zajmie mi za dużo miejsca to zrobię zestaw na fajnie grających midwooferach 16 cm i z bani :decayed:

..ale jak nazbieram gratów to będę próbował przerobić bagażnik ( podłoga pod wzmak i zwrotki, boczek na kondensator i woofer ) :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pier**l audi, wrzuc kompresor :kox:

To auto do spokojnej jazdy więc takich udziwnień nie planuję :decayed:

A jak już bym srał pieniędzmi to raczej poszedł bym w T. :kox:

Opublikowano

jak nie upchniesz tego suba, to sie odezwij, moze bym go łyknął od Ciebie :evil:

Opublikowano
  • Autor

jak nie upchniesz tego suba, to sie odezwij, moze bym go łyknął od Ciebie :evil:

Spoko :cool1:

Opublikowano

fajnie spakowany ten głośnik, daj cene na Pw, i gdzie go wyrwałeś, a to gdzie bedziesz go montował?

Wyrwałem go od znajomych, którym obszywam zabudowy car-audio :wink4:

W bagażniku mam schowek z boku, który będzie świetną miejscówą dla tego W12 :)

Planuję system dobrze grający i niskobudżetowy.

Ogólnie to nie wiem czy ten sub zagości u mnie na 100 % bo żeby to dobrze grało potrzebny jest oddzielny wzmak tylko dla niego ( można na jednym..ale nie ten budżet ) ..a dwa wzmacniacze, kondensator, zwrotnice..tweeter pod suba..to już zacieśnia przedział bagażowy.. No chyba, że jakoś się to umiejętnie zabuduje :decayed:

ke ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

fajnie spakowany ten głośnik, daj cene na Pw, i gdzie go wyrwałeś, a to gdzie bedziesz go montował?

Wyrwałem go od znajomych, którym obszywam zabudowy car-audio :wink4:

W bagażniku mam schowek z boku, który będzie świetną miejscówą dla tego W12 :)

Planuję system dobrze grający i niskobudżetowy.

Ogólnie to nie wiem czy ten sub zagości u mnie na 100 % bo żeby to dobrze grało potrzebny jest oddzielny wzmak tylko dla niego ( można na jednym..ale nie ten budżet ) ..a dwa wzmacniacze, kondensator, zwrotnice..tweeter pod suba..to już zacieśnia przedział bagażowy.. No chyba, że jakoś się to umiejętnie zabuduje :decayed:

ke ? :mysli:

Pojebało mi się..myślałem o 3 różnych rzeczach pisząc tekst :wink4:

Opublikowano

Najpierw niech sprzeda :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ten zas sprzedaje.. Co kupujesz? :decayed:

Nic :decayed:

Honda na chwilę obecną zostaje i będzie rezana dalej :kox:

Opublikowano

ku***a nie nadarzam za Tobą :decayed:

jak moja baba :decayed:

bedzię dziś coś :bedzie nie bedzie bedzie nie bedzie

dzień dobry wstawaj do pracy :disgust:

Opublikowano
  • Autor

ku***a nie nadarzam za Tobą :decayed:

Misja jeszcze nie skończona :naughty: :naughty:

ku***a nie nadarzam za Tobą :decayed:

jak moja baba :decayed:

bedzię dziś coś :bedzie nie bedzie bedzie nie bedzie

dzień dobry wstawaj do pracy :disgust:

A to masz przejebane :polew: :polew: :polew:

Wolę kupić żonie autko niż później ma męczyć moje auto.. na moją zmianę przyjdzie czas..na razie cifacz zostanie zmodzony :kox:

Opublikowano

co bedziesz modzil?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co bedziesz modzil?

Na razie zbieram klocki pod CA.. Sub jest..wzmak hamerykański ręcznie robiony - zaklepany.. kondensator zaklepany.. kable zaklepane...nad zwrotnicami jeszcze nie myślałem..

Zostanie kupić głośniki 16 na przód i tweetery ..a to już drogo będzie :kwasny:

Do zimy może zrobię :embarrassed:

a z rzeczy bardziej przyziemnych to stalówki se pomaluje na biało..albo na zielono :lol1:[br]Dopisany: Wrzesień 01, 2010, 03:52:19 _________________________________________________W międzyczasie kupiłem złote washersy ala password jdm :kox:

dsc02603l.jpg

dsc02602r.jpg

dsc02605t.jpg

Wzmak Soundstream (handcrafted :naughty: ) klepnięty.. kondensator Helix i przewody Klotz tysz :naughty:

Zostaje mi szukać czegoś na przód i być może tył w dachu..ale moje mahry mówią, że to już zbędne :gwizdanie:

Opublikowano

Pokaż fote silnika , jak możesz :)

Dawaj parówe simoty do środka :kox: robi robote

Opublikowano
  • Autor

Pokaż fote silnika , jak możesz :)

Dawaj parówe simoty do środka :kox: robi robote

Silnik brzydki jeszcze :wink4: Parówa to plan na wiosnę bo to grubsza kwestia :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.