Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] Jak wymienić filtr paliwa ?


arturo_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może wie ktoś jak wymontować filtr paliwa w A4 2.4 quattro? Wiem gdzie on się znajduje ale nie wiem jak go wyciągnąć gdyż nie jest on zamontowany poziomo lecz pionowo przy baku i nie mam pomysłu jak go wymontować, czy trzeba odkręcac zbiornik? dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wymienić gdyż niewiadomo kiedy był on wcześniej wymieniany. [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 13:08_________________________________________________Nikt mi nie pomoże :-( nikt nie wymieniał filtra znajdującego się w takim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link nic tu nie pomoze gdyz tam jest FWD no i jest latwiej .....

inaczej jest zamontowany no i wogole inny filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wymieniałem. Filtr jest trzymany przez taką plastikową obejmę przymocowana do baku.trzeba by ja rozkręcić ale nie ma dojścia, chyba trzeba by od wewnątrz ściągnąć obicie bo wydawało mi sie że tam jest zaślepione okienko. Ja się poddałem i po prostu przeciąłem tą obejmę i wyciągnąłem filtr. wcisnąłem nowy i złapałem na opaskę samozaciskową. On tam ciężko wchodzi więc z opaską trzyma solidnie. Może to niezbyt profesjonalna robota ale bez tego chyba trzeba by było opuścic bak bądź może tam jest to okienko ale nie byłem pewny. [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________Acha jeszcze jedno Jak masz gładki filtr to może da się go wysunąć, mój miał czerwoną okleinę i ona się zwijała uniemożliwiając wysunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie mialem za to zabrac ale jak wszedlem pod auto i zobaczylem co tam jest to dalem spokuj....

dam to komus kto lubi sie grzebac i nie sie bawi heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnie trzeba obniżyć zbiornik i da sie wymienić na spokojnie max 15 minut roboty i łatwiej na orginalna sróbe niz opaskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...