Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja osobiście od siebie polecam Nokię E75. Miałem swój stary telefon zamieniać na N95 8GB, ale wybrałem E75 i nie żałuję. Bez problemu łączy mi się z RNS-E, czego N95 nie chce, ma multum funkcji, gps, klawiaturkę qwerty, do czego sam nie byłem przekonany początkowo, ale teraz nie widzę pisania sms bez niej :good: i co najważniejsze, nie jest taka zabawkowa jak N95, lecz naprawdę elegancka. Polecam :naughty:

Opublikowano

Iphone 3G lub 3GS. Po ostatniej aktualizacji oprogramowania zniknęły praktycznie wszystkie niedociągnięcia. To na prawdę dobry telefon i świetnie współpracuje z modułem BT Audi.

Opublikowano

HTC> Touch PRO, Touch HD, Diamond

SE> C905,P1i, Xperia X1

Samsung> Samsung Omnia, Omnia HD

Xperia X1 na tle Omniii troszke padaczkowato jesli chodzi o predkosc wychodzi :/

Brat zakupil w tamtym tyg SE P1i i puki co zadowolniony...

Sam teraz zastanawiam sie co wybrac. Najlepiej jakby byl to phone oparty na WindowsMobile...

Symbian jakos mnie w takich sprzetach nie bawi.

Osobiście zastanawiam sie nad Omnią i HTC Touch PRO lub Touch HD...

Sam jeszcze nie wiem :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

a ja polecam tylko jeden telefon nokia e 51, ma wszystko co potrzebuje od telefonu, bardzo solidna i prosta w obsłudze, prędko jej nie wymienie

pozdro

Opublikowano

Mam e51 i :good:

Bawiłem się też e66 i bardzo mi się podoba

Opublikowano
  • Autor

Dopadłem w końcu tego HTC HD i rzeczywiście jest "obszerny"... Jest stosunkowo cienki, ale pozostałe wymiary ma sporawe. :confused4: Ciężko by go było zmieścić w przedniej kieszeni spodni, aczkolwiek nie jest to niewykonalne. Jednak wszystkie te niedogodności związane z jego gabarytami schodzą na drugi plan po jego włączeniu. Delikatnie mówiąc zaje...za! Telefon totalnie wymiata. :kox:

Sam już nie wiem co z tym fantem zrobić. Telefon może trochę nieporęczny, ale o praktycznie nieograniczonych możliwościach...

Opublikowano

A może htc touch pro ?? Siostra ma lg prade II/2 i bardzo spodobała mi się opcja z wysuwaną klawiaturą ( ułatwia pisanie smsów), ale mój diamond ma ciekawsze menu a touch pro to jest właśnie "diamond" z wysuwaną klawiaturą. HTC HD jest wielki i trzeba lubić zabawę z oprogramowaniem, aktualizacjami itp..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czyli nie problemu jeżeli chodzi o współprace iPhona z BT w radiu?

Opublikowano

Ja mam Nokie 5800 i jestem MEGA zadowolony, wczesniej mialem dlugi czas HTC z systemem Windows Mobile 6.0 i jednak ta Nokia z Symbianem miecie tego HTC pod kazdym wzgledem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.