Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Uaktywnienie wejścia AUX Concert II


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, funkcją szukaj nic nie znalazłem więc postanowiłem założyć nowy wątek. Jak to jest z tym wejściem aux w radiu Concert II jak uaktywnić wejście by naciskając klawisz CD się uruchamiało ??? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić modulator z kabelkiem mialem cos takiego w Concercie II i chodzilo jak trzeba zaplacilem za to pare złoty. Teraz mam RNS-E i mi jest juz nie potrzebne.Jak byś był zaintersowany to moge Ci to odsprzedac pisz na pw. A tak pozatym trzeba dwa razy wcisnac CD zeby Ci przeszło tak jakby na zmieniarke bo te wejscie symuluje zmieniareczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam tez bym chciał cos takiego może ktoś pokazać jak to wyglada lub linka gdzie kupić no i oczywiście jak to podłączyc:) dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić modulator z kabelkiem mialem cos takiego w Concercie II i chodzilo jak trzeba zaplacilem za to pare złoty. Teraz mam RNS-E i mi jest juz nie potrzebne.Jak byś był zaintersowany to moge Ci to odsprzedac pisz na pw. A tak pozatym trzeba dwa razy wcisnac CD zeby Ci przeszło tak jakby na zmieniarke bo te wejscie symuluje zmieniareczke :)

Właśnie byłem sprawdzić w samochodzie, podwójne wciśnięcie CD nic nie zmienia, czy u ciebie po podwójnym wciśnięciu CD na wyświetlaczu pojawiał się napis AUX?? Ale skoro miałeś takie samo radio Concert II to ja już nie wiem dlaczego u siebie nie mogę włączyć. Znalazłem jeszcze na forum ze trzeba dodać zmieniarkę VAGiem w sterowniku radia, może wie ktoś coś na ten temat??? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perez powiedz co podłączasz pod wyjście czy zmieniarke czy emulator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz opis jak kodowac

http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html

i pamietaj aby zmieniarka widziala foldery jako CD w Emulatorze musisz je nazwac CD1 CD2 .....CD6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator jest juz zaprogramowany wciskasz CD raz masz plytke w odtwarzaczu wciskasz jeszcze raz i pokazuje sie CD01 i jakis tam track mozesz przelaczac tracki i tak dalej leci muzyka bo np.dostaje sygnal z mp3 tam wyzej w linku do allegro jest foto na ktorym masz pokazany wyświetlacz radyjka Concert I na II jest podobnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałęm ze Software Coding 01001 ostatnia cyfra powinna być 2 a nie 1. Czytając to kodowanie radia dodanie zmieniarki CD to ma być 2. Ok ale jest problem w tym ze podwójne wciśniecie CD nic nie daje. Już sam nie wiem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którymś z wątków spotkałem sie ze zdaniem że CD uaktywni sie po podłączeniu adaptera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinasz tylko taki emulator i odrazu smiga ja nic wczesniej nie kodowalem a nie mialem nigdy zmieniarki podlaczylem i smigalo super. Tylko ja za ten adapterek czy emulator jak kto woli zaplacilem prawie 100zł teraz mam RNS-E i nie potrzebne mi sa takie rozwiazania :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a masz go moze do sprzedania??? lub mozesz powidziec gdzie go kupiles bo tez taki bym potrzebowal:)) niema mi kto tam grzebac VAGiem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...