Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

koledzy po co sie kłucicie mi tez sie wydaje malo mozliwe ze AJM po samym chipie da rade mojemu AEB ja u siebie 100 robie na 2 biegu ale mysle ze 9s by mi wystarczylo :>

Opublikowano

Kolega jaro4444 jak robił brata samoch pisał ze autko ma nisikie 7 sec przy 200 kucach wiec po samym chipie to w 9 uwierze.

Szanowny Kolego znajdź gdzie to napisałem :polew:

Proszę nie siej niepotwierdzonych informacji.

Opublikowano

ile masz ps i Nm po chipie :naughty:

tajemnica :naughty:

nie zachowujcie sie jak dzieci ... :wink4:

Opublikowano

tak przyspiesza na 3 biegu od 50km/h

całkiem przyjemnie. Wyszło mi 5:45sek :cool1:. Jutro sprawdzę na moim.

Jaką masz masę własną furki (poz.G :naughty:) wpisaną wagę w dowodzie rejestracyjnym?? A mierzyłeś elastyczność na IV 60-100km/h i na V biegu 80-120km/h? :gwizdanie:

Opublikowano

masa 1385kg

dokladne wychodzi 5,25s od 50-100 patrzalem na programie co pokazuje w 0,000

Opublikowano

200kg lżejszy od mojego :cool1:

Opublikowano

1.8T 150ps robi mnie tylko o długość auta :cool1:

I styknie :decayed:

Przecież nie będzie 50m różnicy między wami. Nawet różnica 50KM nie da ci takiej przewagi :wink4:

Liczy się kto pierwszy :tongue4:

Opublikowano

Iverson jeżeli masz tyle KM co w opisie to spokojnie objedziesz Piotrek98igo :cool1:

Opublikowano

Iverson jeżeli masz tyle KM co w opisie to spokojnie objedziesz Piotrek98igo :cool1:

no tu kolega twierdzi ,że ma niskie 8 sek do 100 , ja mam jakieś 9 , może ciut mniej przy mega za***istym starcie[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 20:53_________________________________________________zresztą teraz na 18'' pewnie tych 9 nie ma :D
Opublikowano

a może warto było by zmierzyć 100-200 km/h, lub chociaż 50-150, myślę, że zdecydowanie większy obraz mocy będzie można zbadać.

wtedy łatwiej będzie porównać i ocenić faktyczną dynamikę.

sam jestem ciekawy jakie będą wyniki bo moje 2.0T też ma ~7s

Opublikowano

Jaro4444 przeczytałem to w ktorejs koncepcji na dłubniecie parcha ale jeżeli to nie ty powiedziałeś to przepraszam za sianie herezji. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 18:30_________________________________________________ Kolego Piotrek98igo czy ty nie masz przypadkiem silnika AHU? Znalazłem twoj wykresik i szału nie ma http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2ad0a1db7d197af5 Jak dla mnie jedna wielka sciema cała ta wypowiedz :angry: Chyba ze to nie twoj wykres tylko kogos innego z twoim samochodem :notworthy:

Opublikowano

Mi udało się zejść poniżej 8 ale z tym momentem na ośce to mierzenie czasu od 0-100 mija sie z celem

Opublikowano

odgrzales starego kotleta :confused4:

chyba nie sadzisz ze 130KM przyspiesza w takim tempie :no:

troche logiki kolego :wink4:

btw ahu robilo 9s 100km/h

ps jak narazie to tylko siejesz herezje w tym watku

Opublikowano

odgrzales starego kotleta :confused4:

chyba nie sadzisz ze 130KM przyspiesza w takim tempie :no:

troche logiki kolego :wink4:

btw ahu robilo 9s 100km/h

ps jak narazie to tylko siejesz herezje w tym watku

rezaj dalej :naughty:

Opublikowano

Przy jakiej mocy i niutonach?

Przy takiej :decayed:

f2363673b4eab159m.jpg

Tak jak pisałem, to nie tylko kwestia mocy ale np. opon i umiejętności :tongue4:

Opublikowano

i stopera... :naughty:

Opublikowano

migdalek dzialasz mi na nerwy,powinnes bana dostac za umieszczanie rzeczy z innego forum konkurencyjnego...przestan SIAC HEREZJE!! :wallbash: :wallbash:

MROger calkowicie to mozliwe :cool1:

Opublikowano

Przy jakiej mocy i niutonach?

Przy takiej :decayed:

f2363673b4eab159m.jpg

Tak jak pisałem, to nie tylko kwestia mocy ale np. opon i umiejętności :tongue4:

i dokładnie granice 150KM można zrobić na samym programie na AJMie . Gratuluje wyniku :hi:

Ps: migdalek1985 szkoda czasu Twojego bo Piotrek98igo nie ma czym się pochwalić :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.