Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom tak jak mowiles tyle wyszlo co za strone prawa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

450zl czesci 150zl robocizna

eee to ja mam to chyba sprawne :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe mozna powiedziec taniocha hehe kurde bym sobie za to lampy kupil, bedziesz jutro na spocie? bo bym porownal twoje lampy z keżora bo niby te same ale z innej firmy macie ciekaw jestem czy jest roznica

Opublikowano

hehehe mozna powiedziec taniocha hehe kurde bym sobie za to lampy kupil, bedziesz jutro na spocie? bo bym porownal twoje lampy z keżora bo niby te same ale z innej firmy macie ciekaw jestem czy jest roznica

jak mnie moja puści to będę :polew:

nie no będę to sobie zobaczysz, Keżor ma ori Valeo, a ja zamiennik Depo

Opublikowano
nie no będę to sobie zobaczysz, Keżor ma ori Valeo, a ja zamiennik Depo

wiem wiem tylko jestem ciekawy czy sa jakies "widoczne" roznice, ty zauwazyles jakies czy raczej to samo?

Opublikowano

znowu potwierdzenie, że naprawy w audi zaczynają się od 600 zł :gwizdanie:

panowie, muszę wymienić świece i... ( proszę się nie śmiać) żarówki postojowe przód - zabrałem się do tego w sobote, ale nie mam tak małych dłoni żeby wyciągnąc te spalone, po 10 min zrezygnowałem bo mi się ciśnienie podniosło :evil:

Opublikowano

czyli mam wziąć klucz jutro tak?? :chytry:

Opublikowano
ale nie mam tak małych dłoni żeby wyciągnąc te spalone, po 10 min zrezygnowałem bo mi się ciśnienie podniosło

proponuje przyjac ok 4 browarki, wtedy czlowiek jest w miare wyluzowany :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
ale nie mam tak małych dłoni żeby wyciągnąc te spalone, po 10 min zrezygnowałem bo mi się ciśnienie podniosło

proponuje przyjac ok 4 browarki, wtedy czlowiek jest w miare wyluzowany :gwizdanie: :gwizdanie:

po 4 browarkach to bym niechcąco jeszcze ksenon wyrezal :naughty:

Opublikowano

znowu potwierdzenie, że naprawy w audi zaczynają się od 600 zł :gwizdanie:

panowie, muszę wymienić świece i... ( proszę się nie śmiać) żarówki postojowe przód - zabrałem się do tego w sobote, ale nie mam tak małych dłoni żeby wyciągnąc te spalone, po 10 min zrezygnowałem bo mi się ciśnienie podniosło :evil:

Keżor dziś wymienił 4 wtryski w 10 minut a Ty świec nie potrafisz... co z Ciebie za rezacz :decayed: :decayed:

Opublikowano

znowu potwierdzenie, że naprawy w audi zaczynają się od 600 zł :gwizdanie:

panowie, muszę wymienić świece i... ( proszę się nie śmiać) żarówki postojowe przód - zabrałem się do tego w sobote, ale nie mam tak małych dłoni żeby wyciągnąc te spalone, po 10 min zrezygnowałem bo mi się ciśnienie podniosło :evil:

Keżor dziś wymienił 4 wtryski w 10 minut a Ty świec nie potrafisz... co z Ciebie za rezacz :decayed: :decayed:

e tam wtryski :tongue4:

Opublikowano

Kto dziś się pisze na foty ?

Opublikowano

czyli mam wziąć klucz jutro tak?? :chytry:

możesz zabrać ( mam nadzieje, że ktoś mi pomoże wymienić), aczkolwiek nie wiem na 100% czy dam radę podjechać :confused4:

Opublikowano

damy rade chyba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to 22.20-30 SCC :> kto sie pisze dziś ? :kox:

Opublikowano

wysłałem ci smsa ... ja będę...

Opublikowano

fotomaniaki hehe

Opublikowano
  • Autor

fotomaniaki hehe

jedź z nami :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________

wysłałem ci smsa ... ja będę...

miałem tel poza zasięgiem bo byłem na kabarecie ;)
Opublikowano

jak pisałem nie dam dziś rady :thumbdown:

Opublikowano

mam brudne auto:P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.