Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. panowie mam problem z moim a4, bedzie ktory mial kompa na spocie zeby podpiac moje cudo nieprzebrane?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

z popołudnia

Opublikowano
  • Autor

witam. panowie mam problem z moim a4, bedzie ktory mial kompa na spocie zeby podpiac moje cudo nieprzebrane?

może i będzie jeżeli to nie będzie Twój ostatni spot :przebiegly:
Opublikowano

na pewno nie ostatni ale pierwszy napewno

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 17:43_________________________________________________jak wjechac na ten parking zielony. ogolnie to znam te okolice ale jeszcze nie bylem na tym zielonym

Opublikowano

:polew: bo wiesz u nas krąży taka lista i generalnie vagować można sie od 30 spotu..

a tak poważnie to klucz do świec, laptop, o czymś zapomniałem?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

:polew: bo wiesz u nas krąży taka lista i generalnie vagować można sie od 30 spotu..

a tak poważnie to klucz do świec, laptop, o czymś zapomniałem?? :chytry:

o piwach :polew:
Opublikowano

i kabelku:P hehehe [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 18:20_________________________________________________trza sie powoli zbierac do wyjazdu :>

Opublikowano

Ja niestety dopiero wróciłem do domu, a wyszedłem o 6 rano.

Już nie miałem za bardzo sił żeby do Was dołączyć.

Dzięki kanar za pamięć o kluczu :good: no chyba, że zapomniałeś to :thumbdown::tongue4:

Opublikowano

ja już wróciłem

Adi Twoje błędy:

17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Plus

P1586 - 35-10 - - - Intermittent

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU

P1850 - 35-10 - - - Intermittent

18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU

P1850 - 35-10 - - - Intermittent

00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113)

30-00 - Open or Short to B+

01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number

35-00 - -

01314 - Engine Control Module

49-10 - No Communications - Intermittent

01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401)

49-10 - No Communications - Intermittent

Dzięki Wam za kolejnego udanego spota :decayed:

pytanie z innej bajki Pany ile warte są silniczki z Valeo do lamp :mysli:

Opublikowano

:hi:

ja też już w domu,musiałęm uciekać ze spota bo kuchnie muszę jakoś ogarnąć i wogóle przejeba*e z urządzaniem chaty :wallbash:, to nie może być, to za duże, to za małe, to za drogie :wallbash:

szajba normalnie

właśnie siedzę na necie i wczytuję się w schematy, wymiary, kolory itp :wallbash:

Panowie... bo i tak wszyskich nie było....co z tym Naszym piwkiem ćugeda :lol1:

Opublikowano

miszka a puści cie na piwo??? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miszka a puści cie na piwo??? :polew: :polew: :polew: :polew:

jak dobrze naściemniam to da radę :decayed:

Opublikowano

no to zacznij już dzis powiedz że masz delegacje a jak coś to do niej zadzwonie podam się ze twojego szefa i powiem że koniecznie musisz jechać na szkolenie :tongue4:

Opublikowano

nie no Max szkolenie to ja mam co wtorek o 19:00 :polew:

tak na serio co z tym piwkiem ? może jakaś Barburka albo Mikołaj :naughty: ?

Opublikowano

Bardzo chętnie! Dajcie znac tylko kiedy! :kox: P.S. Dzięki za spota!

P.S2. Miszka jak sie gdzieś urządzas to kiedy ta parapetówa? :kox::tongue4::wink4:

Opublikowano

Bardzo chętnie! Dajcie znac tylko kiedy! :kox: P.S. Dzięki za spota!

P.S2. Miszka jak sie gdzieś urządzas to kiedy ta parapetówa? :kox::tongue4::wink4:

termin bliżej nieustalony...początkowo miał być wrzesień, mamy grudzień i końca nie widać więc bezpiecznie będzie jak powiem luty... może to idealne miejsce na kolejny spot wyjazdowy... Spoto- Parapetówa :kox:

Opublikowano
  • Autor

siemka po spocie , ja dopiero wróciłem , siedzieliśmy do 24 w MC :)

Spocik mega hardcore :) szkoda że sie ferara nie chciała na kresce ustawić :kox:

Opublikowano

może byla na lpg :decayed:

Opublikowano

Spot :kox: :kox: ja myślmy wychodzili z maca ja na serio myślałem, że jest przed 22 :00 :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

22.20 to z Maxem lecieliśmy po autostradzie.. oczywiście od 150 km/h wzwyż ni huhu nic nie widziałem bo mi sie wycieraczki od szyby oderwały :blink:

ponowie pytanie ile byście dali za silniczki valeo do lamp?? :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.