Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

królewicz się pojawił :hi:

stivi łonder :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor tylko ja podjade Dżarisem

Opublikowano

wstałem i teraz pije sobie ciepłe kakao :)

Opublikowano
  • Autor

Keżor tylko ja podjade Dżarisem

no to ja biore clijówe :polew:
Opublikowano

no ja pier.. to Zabrze nic tylko podpalić.. 3/4 kierowców to cioty co tylko umią trąbić jak im sie wymusi, dojazd z placu Warszawskiego do autobany 32 minuty. No przecież bym jeża urodził. Jakbym nie leciał po torach jak cham to jeszcze bym tam stał pewnie! na A4 nie lepiej.. lewy pas zajęty przez jakiegoś kapelusznika środkowy przez jakąś blondi z kilogramem tapety na twarzy a o prawym nie ma co wspominać.. dobrze że jest jeszcze pół pasa pobocza to sie przecisnąłem :disgust:

PORAŻKA!! :angry:

Opublikowano

Keżor tylko ja podjade Dżarisem

no to ja biore clijówe :polew:

to sie na kresce mogiemy ustawić :naughty:

Opublikowano

Keżor tylko ja podjade Dżarisem

no to ja biore clijówe :polew:

to sie na kresce mogiemy ustawić :naughty:

:disgust: :disgust: to ja nie mogę jechać bo nie mam czym [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 16:44_________________________________________________szczerze to ja bym sie z Miszką ustawił :gwizdanie: ale chodzi mi od ADR-a

Opublikowano
  • Autor

Krolu , a tranzit ? albo weź swojego :) w Clio też jest 75 kuni :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu , a tranzit ? albo weź swojego :) w Clio też jest 75 kuni :polew: :polew:

u mnie już jest 1xx :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jasne Krolu rezacie z Keżorem tą Twoją padline do 3 w nocy, już teraz ma pewnie ze 100 PS i już wariujesz, myślisz, że Maxita objechałeś to już tak zostanie ?

Opublikowano

Krolu , a tranzit ? albo weź swojego :) w Clio też jest 75 kuni :polew: :polew:

u mnie już jest 1xx :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a co wykres se przeskalowałeś ??

Opublikowano
  • Autor

jasne Krolu rezacie z Keżorem tą Twoją padline do 3 w nocy, już teraz ma pewnie ze 100 PS i już wariujesz, myślisz, że Maxita objechałeś to już tak zostanie ?

do 3ciej to myśmy akurat byli :banan::banan2: a nie rezać :P wpadnij kiedyś do mnie na warsztat to też porezamy Twojego :naughty:
Opublikowano

Krolu , a tranzit ? albo weź swojego :) w Clio też jest 75 kuni :polew: :polew:

u mnie już jest 1xx :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zgadza sie 1xx - 1.9 :polew:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , a tranzit ? albo weź swojego :) w Clio też jest 75 kuni :polew: :polew:

u mnie już jest 1xx :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a co wykres se przeskalowałeś ??

nie, turbo padło i ma 19 kuni :tongue4:
Opublikowano

19 koni więcej chciałeś powiedzieć :kox:

Opublikowano

jasne Krolu rezacie z Keżorem tą Twoją padline do 3 w nocy, już teraz ma pewnie ze 100 PS i już wariujesz, myślisz, że Maxita objechałeś to już tak zostanie ?

do 3ciej to myśmy akurat byli :banan::banan2: a nie rezać :P wpadnij kiedyś do mnie na warsztat to też porezamy Twojego :naughty:

chyba owiewki zamontujemy :polew:

Opublikowano

keżor mi coś stuka w silniku - wiedziałem, że przekładka tego AWX-a nie pójdzie tak gładko.. :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

keżor mi coś stuka w silniku - wiedziałem, że przekładka tego AWX-a nie pójdzie tak gładko.. :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

mówiłem że sprzęgło nie wytrzyma ? :tongue4:
Opublikowano

keżor mi coś stuka w silniku - wiedziałem, że przekładka tego AWX-a nie pójdzie tak gładko.. :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

a te 15' to mi tracą przyczepność nawet ja z "czwórki" ruszam :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.