Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahah czyli teraz wychodzi że to ja mam najmniej kucy w tym AFNie :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hahah czyli teraz wychodzi że to ja mam najmniej kucy w tym AFNie :rolleyes:

zobaczymy jutro :wink4: ważniejsze od tego czy auto gwizda jest czy kierowca ... :evil:
Opublikowano

no tak zwany łącznik pedałów z kierownicą :naughty: tyle tylko że nie ogarniam jeszcze tego auta i przez zakręty mi zimówki znikają w zastraszającym tempie ;(

Opublikowano
  • Autor

no tak zwany łącznik pedałów z kierownicą :naughty: tyle tylko że nie ogarniam jeszcze tego auta i przez zakręty mi zimówki znikają w zastraszającym tempie ;(

no ja jak przystało na jesień jeszcze jeżdże na letnich kapciorach :gwizdanie:
Opublikowano

heh no ja na letnie zmieniałem w sierpniu.. bo poprzedni właściciel "nie miał na to kasy"

Opublikowano

to Keżor o 19 oni sie spotykają tam gdzie my ?

Opublikowano
  • Autor

to Keżor o 19 oni sie spotykają tam gdzie my ?

taa
Opublikowano

:gwizdanie:

byda ino nie na długo bo mkoja o 20 konczy robote a jeszcze mam media mart do odwiedzenia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i czemu sie tu nic nie dzieje ? wszyscy pewnie wzmacniają auta na jutro :>

Opublikowano

taa hehe ja sie modle zeby tylko wyszla seria i bede bardzo zadowolony hehe o ile mnie shamuja heheh

Opublikowano
  • Autor

taa hehe ja sie modle zeby tylko wyszla seria i bede bardzo zadowolony hehe o ile mnie shamuja heheh

to może sobie obniż ten jeden tył , żebyś miał równo ?? :mysli:
Opublikowano

już po?

Opublikowano
  • Autor

już po?

ja ? nooo , dziś był kiepski wybór koło cmentarza :polew: :polew: a o co chodzi? :wink4:
Opublikowano

już po?

ja ? nooo , dziś był kiepski wybór koło cmentarza :polew: :polew: a o co chodzi? :wink4:

byłeś na grzybach ??

chodzi mi o zjazd tych z wytarmos-mi-suty.pl :kox:

Opublikowano

zobaczymy moze sie uda zeby przeszla:)

Opublikowano
  • Autor

taaa, krolu , myślisz że bym kase którą moge na mody wydać bym wydawał na grzyby :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor, to jutro 8:30 na stacji :)

To jest nasz chwila prawdy :naughty:

Ja mam zimówki i już nabilem 2.5 atmosfery przed podróżą do Austrii :mysli:

Opublikowano

ello everybody :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Keżor, to jutro 8:30 na stacji :)

To jest nasz chwila prawdy :naughty:

Ja mam zimówki i już nabilem 2.5 atmosfery przed podróżą do Austrii :mysli:

juz sie niechwal tak ta podroza :tongue4: kurde takiemu to dobrze :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 22:51_________________________________________________

ello everybody :hi: :hi: :hi:

joł joł Max

Opublikowano
  • Autor

Keżor, to jutro 8:30 na stacji :)

To jest nasz chwila prawdy :naughty:

Ja mam zimówki i już nabilem 2.5 atmosfery przed podróżą do Austrii :mysli:

ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking?

a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.