Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za szóstke w totka to by ibiza do Ciebie przyleciała :wink4:

hehe chyba seat ibiza hahahaha już czuję że niebędzie mi się chciało jutro wstać hehe;/

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

za szóstke w totka to by ibiza do Ciebie przyleciała :wink4:

hehe chyba seat ibiza hahahaha już czuję że niebędzie mi się chciało jutro wstać hehe;/

no ja na uczelnie jade kurde na 8rano :wallbash:
Opublikowano

dobra pany trzymcie się zawijam w kimono

Opublikowano
  • Autor

nara :hi:

Opublikowano

:hi: d*pa nie test.. mi tam niebieskie kobinerki po głowie latały :) w ogóle jak wygląda czerwony młotek?? w życiu takiego nie widziałem na żywo :gwizdanie:

a springi dają rade - wniosek jest prosty kątówką i spawarą idzie wyrezać wszystko :naughty:

Franc8 nie wymieniałem tego elementu ale nie wygląda to na skomplikowany mechanizm więc pewnie dasz rade :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja poległem na tym pierońskim dodawaniu :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________ide spać , nara :hi:

mam nadzieje że jutro mi tajle przyjdą :naughty:

Opublikowano

C Ya :hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja poległem na tym pierońskim dodawaniu :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________ide spać , nara :hi:

mam nadzieje że jutro mi tajle przyjdą :naughty:

jakie tajle -> czy ja o czymś nie wiem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana :hi:

ja poległem na tym pierońskim dodawaniu :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________ide spać , nara :hi:

mam nadzieje że jutro mi tajle przyjdą :naughty:

jakie tajle -> czy ja o czymś nie wiem :cool1:

nie interesuj sie :przebiegly:
Opublikowano

jakie tajle -> czy ja o czymś nie wiem :cool1:

nie interesuj sie :przebiegly:

to tylko potem nie dzwoń żebym Ci pomógł przy montażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakie tajle -> czy ja o czymś nie wiem :cool1:

nie interesuj sie :przebiegly:

to tylko potem nie dzwoń żebym Ci pomógł przy montażu :decayed:

cholera, to nici ze swap'a ...

:)

Opublikowano
:bry: co tam pany? :> keżor weź ty już nic niekombinuj bo naprawdę bedzię nam wstyd koło ciebię nawet stać a co dopiero jak go wyrezasz na 400koniii :wink4:
Opublikowano
  • Autor
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=843764339 brać kurde póki są i dzwonić, może wtyczki dorzuci i silniczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opublikowano

zadzwonie do gościa:) ciekawe czy wersja europejska hehe

Opublikowano
  • Autor

zadzwonie do gościa:) ciekawe czy wersja europejska hehe

to nie ma znaczenia :gwizdanie: jest pstryczek , oby koleś nie wiedział bo jak to anglik to podniesie cene :decayed:

zadzwoń i nich dorzuci silniczki i kostki z paroma centymetrami kabli :cool1:

Opublikowano

zadzwonie do gościa:) ciekawe czy wersja europejska hehe

bierz :wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________tylko ja na katowickich będę miał nie zespolone światła ;(

Opublikowano
  • Autor

zadzwonie do gościa:) ciekawe czy wersja europejska hehe

bierz :wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________tylko ja na katowickich będę miał nie zespolone światła ;(

to są depo , bo Kędzior dryndnął ... za tą cene można mieć nowe depo :wallbash:
Opublikowano

zadzwonie do gościa:) ciekawe czy wersja europejska hehe

bierz :wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________tylko ja na katowickich będę miał nie zespolone światła ;(

jeżeli to ci poprawi humor to się mogę z tobą wymienić na grille :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.