Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te niebieske z kompletu to nie 1BE.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noooo to ja to widze tak:

-Keżorowi przyszły zabawki i składa to w kupe

-Krolu mu pomaga licząc że dostanie karniola

-Miszka reza chałupe bo kobita nie chce sie zgodzić na mieszkanie w esie

-Rafał szuka części

-Kędzior zawiasu

-Stanley opanowuje jazde na nartach bez śniegu

a reszta albo nie ma czasu, albo moduje gdzieś po garażach i w ten oto piękny magiczny sposób zostałem tutaj sam ;(

ide giełde pooglądać :disgust:

Opublikowano

No ja tez jestem ale Was tylko podglądam... :wink4: A tak na serio to mało ostatnio czasu na wszystko! :kwasny: Jutro praca więc na spota nie dam rady podjechać...

Opublikowano

ja też bede po 20 a ile po to zależy jak szybko sie dostane na a4

Opublikowano

ciekawe co sie z Maxem dzieje, dawnom go niewidział,

hehe Keżor jak poszedł z psem na spacer tak go do tej pory niema :polew:

Opublikowano

pewnie pies biega z zawrotną prędkością a Keżor za nim metr nad ziemią w pozycji "na supermena" i tak zwiedzają Ligote :naughty:

Opublikowano

pewnie pies biega z zawrotną prędkością a Keżor za nim metr nad ziemią w pozycji "na supermena" i tak zwiedzają Ligote :naughty:

buhehehe wymiękam :polew: :polew: :polew:, a pewnie prawda jest taka że Keżor niema psa hehehe tylko się ukrył żebym go niezamęczał głupimi pytaniami :polew:

Opublikowano

Siemka wszystkim. Jakoś nie mam czasu ostatnio spamować z wami :gwizdanie: Części może szukam ale nie ma nic ciekawego..

Opublikowano

pewnie pies biega z zawrotną prędkością a Keżor za nim metr nad ziemią w pozycji "na supermena" i tak zwiedzają Ligote :naughty:

buhehehe wymiękam :polew: :polew: :polew:, a pewnie prawda jest taka że Keżor niema psa hehehe tylko się ukrył żebym go niezamęczał głupimi pytaniami :polew:

keżor ma psa ? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: dla mnie nowość a byłem u niego kilka razy z tego co wiem to jest w kinie :tongue4:

Rafał - a czego szukasz :?: widziałem, że telefon sprzedajesz... bez przesady dla nas nie musisz mieć 150 koni :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Rafał - a czego szukasz widziałem, że telefon sprzedajesz... bez przesady dla nas nie musisz mieć 150 koni

Jakiejś fajnej zawiechy... I myślę na tym AWX-em...

Opublikowano
Rafał - a czego szukasz widziałem, że telefon sprzedajesz... bez przesady dla nas nie musisz mieć 150 koni

Jakiejś fajnej zawiechy... I myślę na tym AWX-em...

nad turbem z AWX-a ? :cool1:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:23_________________________________________________nie rozdrabniaj się szukaj od razu BRD lub GT22 :gwizdanie:

Opublikowano
nie rozdrabniaj się szukaj od razu BRD lub GT22

No ciekawa propozycja :naughty: tylko ciężko znaleź takie..

Opublikowano
Rafał - a czego szukasz widziałem, że telefon sprzedajesz... bez przesady dla nas nie musisz mieć 150 koni

Jakiejś fajnej zawiechy... I myślę na tym AWX-em...

nad turbem z AWX-a ? :cool1:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:23_________________________________________________nie rozdrabniaj się szukaj od razu BRD lub GT22 :gwizdanie:

albo od razu silnika odrzutowego hehehe z zawiechą to się nawet niewypowiadam... już niemam nerwów żeby szukać zawieche, niewiem jak ty Rafał sobie radzisz z nerwami :mysli: hehe

Opublikowano

Panowie zostawcie Te swoje niunie w spokoju z zawieszeniami jakie mają bo się nerwicy nabawicie... :wink4::tongue4:

Opublikowano

Na zwieszeniu się nie znam na turbach tak :decayed:

Rafał masz tu komplet:

http://www.allegro.pl/item839926559_turbo_gt22_kolektor_dolot_downpipe_do_tdi.html

Krolu niepodpuszczaj Rafała hehe

Panowie zostawcie Te swoje niunie w spokoju z zawieszeniami jakie mają bo się nerwicy nabawicie... :wink4::tongue4:

nom ale jak jade lala to też mnie nerwy biorą żeby czasem nie przychaczyć

Opublikowano

Na zwieszeniu się nie znam na turbach tak :decayed:

Rafał masz tu komplet:

http://www.allegro.pl/item839926559_turbo_gt22_kolektor_dolot_downpipe_do_tdi.html

Krolu niepodpuszczaj Rafała hehe

Muszę, bo z takim setem co wkleiłem to go objadę (jak skończę moje mody :decayed:) a jak wyreza coś innego to mogę mieć ciężko :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
Muszę, bo z takim setem co wkleiłem to go objadę (jak skończę moje mody decayed) a jak wyreza coś innego to mogę mieć ciężko gwizdanie gwizdanie

Co Ci tak zależy żeby wszystkich objechać... :mysli:

Opublikowano

chce się nas w ten sposób pozbyć hehe zobacz Maxa już wykończył hehehe od czasu jak go objechał to Max przestał na forum wchodzić :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.