Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja z chęcią pojadę, tylko, że szykuje mi się obrona pracy jakoś na marzec :confused4:

jeżeli tylko będę mógł to zaraz się wpisuję na listę :a4fan:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka ziomki

ja się juz zapisałem ale mnie jeszcze na liście nie ma

mam nadzieję że mniejsca wystarczy dla mnie

:good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 11:20_________________________________________________zapraszamy do naszej ekipy wyjazdowej - a jest już nie mała :naughty:

siema miron a co to za lista jakaś dodatkowa no pewnie że pojade z wami czy za wami jakieś szczegóły gdzies znajde

Opublikowano

siemka ziomki

ja się juz zapisałem ale mnie jeszcze na liście nie ma

mam nadzieję że mniejsca wystarczy dla mnie

:good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 11:20_________________________________________________zapraszamy do naszej ekipy wyjazdowej - a jest już nie mała :naughty:

siema miron a co to za lista jakaś dodatkowa no pewnie że pojade z wami czy za wami jakieś szczegóły gdzies znajde

żadna lista :wink4: żartobliwie napisałem :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz

zakumałem

Opublikowano
  • Autor

siemka :bry:

Max jesteś już na liscie zlotowej :good:

Stanlej zapisuj sie nie pierd.. :chytry:

Opublikowano

siemka :bry:

Max jesteś już na liscie zlotowej :good:

Stanlej zapisuj sie nie pierd.. :chytry:

Bo braknie miejsc...

Opublikowano

Witam :hi:

Rafał to teraz gadaj kiedy montujemy :wink4:

To będzie dziecinnie proste w porównaniu do mojego :gwizdanie:

SoMeS gdyby nie robota to już dziś bym siedział u Keżora. Ale tak wsumie już niedziela to nie święta więc jeśli Keżor i Ty SoMeS macie czas to czemu nie.. :naughty:

Spadam do pracy będę po 22 :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Rafał to teraz gadaj kiedy montujemy :wink4:

To będzie dziecinnie proste w porównaniu do mojego :gwizdanie:

SoMeS gdyby nie robota to już dziś bym siedział u Keżora. Ale tak wsumie już niedziela to nie święta więc jeśli Keżor i Ty SoMeS macie czas to czemu nie.. :naughty:

Spadam do pracy będę po 22 :hi:

:wink4:

Opublikowano

Stanlej zapisuj sie nie pierd.. :chytry:

przekonałeś mnie

wpisałem siebie i żonę :kox:

Jeśli nie będzie chciała jechać to wezmę jakąś koleżankę :decayed:

Opublikowano

Jeśli nie będzie chciała jechać to wezmę jakąś koleżankę :decayed:

:decayed:

od razu tak kombinuj :naughty: :naughty:

Opublikowano

przekonałeś mnie

wpisałem siebie i żonę :kox:

Jeśli nie będzie chciała jechać to wezmę jakąś koleżankę :decayed:

:good: :good:

to już chyba 16 autko od nas :shocked: :shocked:

Opublikowano

Jeśli nie będzie chciała jechać to wezmę jakąś koleżankę :decayed:

:decayed:

od razu tak kombinuj :naughty: :naughty:

przekonałeś mnie :decayed:

Opublikowano

Jeśli nie będzie chciała jechać to wezmę jakąś koleżankę :decayed:

:decayed:

od razu tak kombinuj :naughty: :naughty:

przekonałeś mnie :decayed:

:yeah:

Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

Opublikowano
  • Autor

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

Kędzior , nie właź na forum w takim stanie :decayed: a co do miejsc to zaraz sie skończą , wejdź tu i napisz PW do Jarko , że chcesz jechać http://www.a4-klub.pl/smf/vii_ogolnopolski_zlot_i_iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html
Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________się załapałem jako ostatni :dance:

może powiem żonie, że ona się nie załapała bo brak miejsc i pojadę z koleżanką :gwizdanie:

Opublikowano

jest 15 aut od nas :good: :good: :good: :good:

więc znów nie żaden spot ogólnopolski, tylko taki większy śląski co inni też wpadną :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jest 15 aut od nas :good: :good: :good: :good:

więc znów nie żaden spot ogólnopolski, tylko taki większy śląski co inni też wpadną :gwizdanie:

ja wypatrzyłem 14cie :gwizdanie:
Opublikowano

Witam :hi:

Ja też się zapisałem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.