Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

wpisali Miszka83 :polew: :polew: i myślałeś że to nie o Ciebie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

wpisali Miszka83 :polew: :polew: i myślałeś że to nie o Ciebie chodzi

nie, najpierw napisali, ze nie ma miejsc a na liście był Mieszka82 wie to co innego niz Miszka82, no przynajmniej dla mnie :polew:

mniejsza o to, uważam, że dużo ludzi w chu.a przygra i miejsca będą, chciałbym jechac ale jak pisałem wcześniej koniec marca to kupa czasu, może juz do tego czasu bede miał jakies inne auto :gwizdanie: niz A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz do tego czasu bede miał jakies inne auto :gwizdanie: niz A4 :gwizdanie:

To radzę wyjechać z kraju :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

a ja miałem na mysli eSe :cool1:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

a ja miałem na mysli eSe :cool1:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________ :polew: :polew:

Tychy ocalone i dobrze bo tam Ewelynkia mieszka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu Tychy , jak Mieszka jest z Kato :decayed:

Ja wiem, że do Tych się przeprowadza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu Tychy , jak Mieszka jest z Kato :decayed:

kurw. Keżor ja jestem Miszka, a nie Mieszka, ani Mieszko :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________siema Kanar

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna pogoda dziś, gdyby nie to że siedze w robocie to bym rozważył opcje z rowerem :rolleyes:

ma ktoś dostęp do taniego sklepu z laptopami?? szukam acera 5739 w rozsądnej cenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item855732215_acer_5739_t6600_4gb_500gb_gf240gt_windows_7_raty.html szukam w takiej konfiguracji tylko mozliwie najtaniej :gwizdanie:

ceneo itp niestety nie daja rady ale dzięki za linka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Kanar Taniej niż na alledrogo nie znajdziesz chyba :gwizdanie: Chyba że jakaś hurtownia albo po znajomości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że jakaś hurtownia albo po znajomości..

dlatego pytam czy ktoś zna jakąś hurtownie :cool1: a tak powaznie to zastanawiam sie nad kupnem ale nie chce sie za tydzień wkurzyć że kosztuje już o 200zł mniej.. (to jedno tankowanie do pełna prawie ;) ) dlatego szukam możliwości kupna taniej niż tu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie im taniej dostane laptopa tym wcześniej bede miał kase na usprawnienie mojego afn-a :naughty:

ale niestety komp też musi spełniać pewne warunki więc wybór pada na tego właśnie acera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robię tak - szukam na allegro i ceneo/nokaut a potem wybieram z mojego regionu i jadę osobiście odebrać. Tak kupiłem już kilka sprzętów - m.in. lcdka i lapka. Jak kupowałem tivizor to w salonie stał 4200, w saturn/mediamarkt 3600, a ja dałem 2900 w opolu. Dopiero po roku (!) stały po 2400-2500 w sklepach normalnie i teraz niedawno jak zaczęli sprzedawać 32" w cenach 1000-1500zł to mój stoi 1800zł, a to już grubo dwa lata. Z lapkiem podobnie - mam już ponad rok i w sklepach ceny wciąż podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no może masz i racje że nie ma sensu długo wydziwiać tylko trzeba brać póki jest :mysli:

fakt faktem taniej niz w laptop24h.pl go nigdzie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...