Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wpisali Miszka83 :polew: :polew: i myślałeś że to nie o Ciebie chodzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpisali Miszka83 :polew: :polew: i myślałeś że to nie o Ciebie chodzi

nie, najpierw napisali, ze nie ma miejsc a na liście był Mieszka82 wie to co innego niz Miszka82, no przynajmniej dla mnie :polew:

mniejsza o to, uważam, że dużo ludzi w chu.a przygra i miejsca będą, chciałbym jechac ale jak pisałem wcześniej koniec marca to kupa czasu, może juz do tego czasu bede miał jakies inne auto :gwizdanie: niz A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano
juz do tego czasu bede miał jakies inne auto :gwizdanie: niz A4 :gwizdanie:

To radzę wyjechać z kraju :baseball:

Opublikowano

Spalimy te Tychy :kox:

Opublikowano

;(

a ja miałem na mysli eSe :cool1:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________ :polew: :polew:

Opublikowano

;(

a ja miałem na mysli eSe :cool1:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________ :polew: :polew:

Tychy ocalone i dobrze bo tam Ewelynkia mieszka :wink4:

Opublikowano

krolu ale ty pogromca jestes :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a czemu Tychy , jak Mieszka jest z Kato :decayed:

Opublikowano

a czemu Tychy , jak Mieszka jest z Kato :decayed:

Ja wiem, że do Tych się przeprowadza :gwizdanie:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

a czemu Tychy , jak Mieszka jest z Kato :decayed:

kurw. Keżor ja jestem Miszka, a nie Mieszka, ani Mieszko :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________siema Kanar

:hi:

Opublikowano

fajna pogoda dziś, gdyby nie to że siedze w robocie to bym rozważył opcje z rowerem :rolleyes:

ma ktoś dostęp do taniego sklepu z laptopami?? szukam acera 5739 w rozsądnej cenie :decayed:

Opublikowano
:hi: Kanar Taniej niż na alledrogo nie znajdziesz chyba :gwizdanie: Chyba że jakaś hurtownia albo po znajomości..
Opublikowano

Chyba że jakaś hurtownia albo po znajomości..

dlatego pytam czy ktoś zna jakąś hurtownie :cool1: a tak powaznie to zastanawiam sie nad kupnem ale nie chce sie za tydzień wkurzyć że kosztuje już o 200zł mniej.. (to jedno tankowanie do pełna prawie ;) ) dlatego szukam możliwości kupna taniej niż tu :rolleyes:

Opublikowano

No wiadomo taniej lepiej :decayed:

Opublikowano

no właśnie im taniej dostane laptopa tym wcześniej bede miał kase na usprawnienie mojego afn-a :naughty:

ale niestety komp też musi spełniać pewne warunki więc wybór pada na tego właśnie acera..

Opublikowano

Ja zawsze robię tak - szukam na allegro i ceneo/nokaut a potem wybieram z mojego regionu i jadę osobiście odebrać. Tak kupiłem już kilka sprzętów - m.in. lcdka i lapka. Jak kupowałem tivizor to w salonie stał 4200, w saturn/mediamarkt 3600, a ja dałem 2900 w opolu. Dopiero po roku (!) stały po 2400-2500 w sklepach normalnie i teraz niedawno jak zaczęli sprzedawać 32" w cenach 1000-1500zł to mój stoi 1800zł, a to już grubo dwa lata. Z lapkiem podobnie - mam już ponad rok i w sklepach ceny wciąż podobne.

Opublikowano

hmmm no może masz i racje że nie ma sensu długo wydziwiać tylko trzeba brać póki jest :mysli:

fakt faktem taniej niz w laptop24h.pl go nigdzie nie ma

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.