Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łoszzzzzzzzzzzzzzz a ja jeszcze na chaci, zapitalam na spota :a4fan:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co tu taka cisza jeszcze nikt niewrócił ze spota? :kox:

Opublikowano

panowie dziś na spocie było prawie fajnie :kwasny:

wprowadzam cenzurę na to, co wydarzyło się na spocie, nikt nic nie wie... :evil:

Opublikowano

jestem jestem cały i zdrowy

Opublikowano
:hi: Co tam dziś się działo? Ja niestety w pracy! :disgust:
Opublikowano

nic się niedziało nuda jak zwykle :polew: :polew: joke

było fajnieee :evil:

Opublikowano

Było normalnie :wink4:

Opublikowano

co ukrywacie???

był wspólny spot z EU czy po prostu Wam wje*ali?

Opublikowano

oo klubowicz Pucek hehehe :polew: :polew: :polew: już tylko zmienił kolor to wszystko by chciał wiedzieć :decayed:

Opublikowano

oo klubowicz Pucek hehehe :polew: :polew: :polew: już tylko zmienił kolor to wszystko by chciał wiedzieć :decayed:

to ja Ci załatwiam 1BE a Ty mi takie coś piszesz...

Opublikowano

hahahah ide szukać części na allegro, mówiłem że to auto ma napęd na złą oś :polew: :polew:

Opublikowano

oo klubowicz Pucek hehehe :polew: :polew: :polew: już tylko zmienił kolor to wszystko by chciał wiedzieć :decayed:

to ja Ci załatwiam 1BE a Ty mi takie coś piszesz...

Pucek mój przyjacieluuuuuuuu hehhee

Opublikowano

hahahah ide szukać części na allegro, mówiłem że to auto ma napęd na złą oś :polew: :polew:

kanak kokodżmbo i do przodu

powodzenia w poszukiwaniu[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:22_________________________________________________

oo klubowicz Pucek hehehe :polew: :polew: :polew: już tylko zmienił kolor to wszystko by chciał wiedzieć :decayed:

to ja Ci załatwiam 1BE a Ty mi takie coś piszesz...

Pucek mój przyjacieluuuuuuuu hehhee

kędzior następnym razem jak śnieg będzie to chyba się skuszę na przejażdżkę twoim bolidem i jak sie q sprawuje

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Stanley jak jechaliśmy się ślizgać to nie oślepiałem cię od tylu? tak z ciekawości pytam bo niewiem czy niemam za wysoko świateł

Kanar bedzie dobrzeee :) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:26_________________________________________________

kędzior następnym razem jak śnieg będzie to chyba się skuszę na przejażdżkę twoim bolidem i jak sie q sprawuje

luzz wykupisz karnet 50zł za 5minut i śmigaj hehe :wink4: ale widzisz jak odjeżdzałem to aż tak dobrze nieodchodziła :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________zbieram się panowie śpijta dobrze :wink4:

Opublikowano

narta[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:40_________________________________________________ale tu cicho...[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________coś zamula internet,

a misza widze znowu ma sztube na internet

Opublikowano

no coś mi sie muli to forum :/

Opublikowano

KTO ZAMAWIAŁ DŁUGOIS KASE NE KONTO WPŁACIC BO NIE MAM CZYM PISAĆ

Opublikowano

no coś mi sie muli to forum :/

była mała awaria..

Co ci się stało/??

Opublikowano

no coś mi sie muli to forum :/

A ja myślałem że tylko mi ale widzę że łacza sie przegrzewają

Opublikowano

no coś mi sie muli to forum :/

A ja myślałem że tylko mi ale widzę że łacza sie przegrzewają

Taaa... :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.