Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

nieźle sypie a ja zaraz wyruszam w trasę :kox:

Opublikowano

:hi:

nieźle sypie a ja zaraz wyruszam w trasę :kox:

jazdę na sniegu masz opanowaną

a... i nie musisz się bać, ja wyjeżdżam dopiero o 15 :polew:

Opublikowano

:hi:

nieźle sypie a ja zaraz wyruszam w trasę :kox:

jazdę na sniegu masz opanowaną

a... i nie musisz się bać, ja wyjeżdżam dopiero o 15 :polew:

:polew: :polew: :polew:

no ale je jeszczę trochę będę jeździł o 15 bedę w Bytomiu 16 w Gliwicach 17 w Radzionkowie 18 w Piekarach mam nadziję, że Ciebie nie spotkam :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

nieźle sypie a ja zaraz wyruszam w trasę :kox:

jazdę na sniegu masz opanowaną

a... i nie musisz się bać, ja wyjeżdżam dopiero o 15 :polew:

:polew: :polew: :polew:

no ale je jeszczę trochę będę jeździł o 15 bedę w Bytomiu 16 w Gliwicach 17 w Radzionkowie 18 w Piekarach mam nadziję, że Ciebie nie spotkam :gwizdanie:

jade na chwile do Dąbrowy G. więc masz luz :decayed:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________Panowie, potrafi ktoś tak zeskanować ksero książki które mam, powiedzmy do pliku PDF lub DOC żebym mógł robić "kopiuj -> wklej" ???

przecież nie bede tyle tekstu przepisywał ( do połowy lutego musze prace oddac, a mam 0,5 strony) :kwasny:

:strzal:

Opublikowano

:hi: Panowie :>

ale mnie pipa pokuła rano na pobieraniu krwi ;( hehe

Opublikowano

:hi: Panowie :>

ale mnie pipa pokuła rano na pobieraniu krwi ;( hehe

:hi:

hehe

mogłeś tez ją ukłuć :decayed:

Opublikowano

:hi:

nieźle sypie a ja zaraz wyruszam w trasę :kox:

jazdę na sniegu masz opanowaną

a... i nie musisz się bać, ja wyjeżdżam dopiero o 15 :polew:

:polew: :polew: :polew:

no ale je jeszczę trochę będę jeździł o 15 bedę w Bytomiu 16 w Gliwicach 17 w Radzionkowie 18 w Piekarach mam nadziję, że Ciebie nie spotkam :gwizdanie:

jade na chwile do Dąbrowy G. więc masz luz :decayed:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________Panowie, potrafi ktoś tak zeskanować ksero książki które mam, powiedzmy do pliku PDF lub DOC żebym mógł robić "kopiuj -> wklej" ???

przecież nie bede tyle tekstu przepisywał ( do połowy lutego musze prace oddac, a mam 0,5 strony) :kwasny:

:strzal:

chcesz kopiuj wklej części tekstu czy całą stronę ?

Opublikowano

Stanley niebyła zbyt piękna co bym mogł jej oddać :polew:

Miszka w pdf jak masz zeskanowane to możesz kopiować i kawałek tekstu i cała stronę

Opublikowano

:hi:

nieźle sypie a ja zaraz wyruszam w trasę :kox:

jazdę na sniegu masz opanowaną

a... i nie musisz się bać, ja wyjeżdżam dopiero o 15 :polew:

:polew: :polew: :polew:

no ale je jeszczę trochę będę jeździł o 15 bedę w Bytomiu 16 w Gliwicach 17 w Radzionkowie 18 w Piekarach mam nadziję, że Ciebie nie spotkam :gwizdanie:

jade na chwile do Dąbrowy G. więc masz luz :decayed:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________Panowie, potrafi ktoś tak zeskanować ksero książki które mam, powiedzmy do pliku PDF lub DOC żebym mógł robić "kopiuj -> wklej" ???

przecież nie bede tyle tekstu przepisywał ( do połowy lutego musze prace oddac, a mam 0,5 strony) :kwasny:

:strzal:

chcesz kopiuj wklej części tekstu czy całą stronę ?

mam dwie książki po ok 100 str każda

niby w pracy moge skanować do PDFa ale ch..

nie moge robić kopiuj -> wklej

Opublikowano

ok KędziSan wraca do akcji :kox:

jak skanujesz do pdf to skanuje ci to jako obraz a nie jako strone tekstową, więc zgodnie z moimi przypuszczeniami należy pogrzebać coś w ustawieniach programu do skanowania i będzie wporządalu :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok KędziSan wraca do akcji :kox:

jak skanujesz do pdf to skanuje ci to jako obraz a nie jako strone tekstową, więc zgodnie z moimi przypuszczeniami należy pogrzebać coś w ustawieniach programu do skanowania i będzie wporządalu :decayed::polew: :polew: :polew:

to we wtorek pogrzebie w firmowym ksero

z tego co pamietam, to jeśli wybierałem jako tekst, to skanowało do pliku TIFF :blink:

no ale mogę sę mylić :mysli:

Opublikowano

KędziSan c.d

są programy które podobno zczytują właśnie takie skany pdf do tekstu ale nieużywałem nigdy takiego czegoś więc niewiem musiałbyś poszukać na necie.

ale przy skanowaniu napewno się da określić rodzaj formatu więc wtedy niepowinno być problemów

Opublikowano

KędziSan c.d

są programy które podobno zczytują właśnie takie skany pdf do tekstu ale nieużywałem nigdy takiego czegoś więc niewiem musiałbyś poszukać na necie.

ale przy skanowaniu napewno się da określić rodzaj formatu więc wtedy niepowinno być problemów

masakra :gwizdanie:

Opublikowano

tak to już wyższa szkoła hakerstwa ehehe :polew:

Opublikowano

niestety nie ma tych książek w neci w formie e-book :disgust:

Opublikowano

Abby FineReader - najlepszy do takiej zabawy, skanujesz do pdf lub jpg i puszczasz ten prog a on se rozpozna tekst :)

Opublikowano

Abby FineReader - najlepszy do takiej zabawy, skanujesz do pdf lub jpg i puszczasz ten prog a on se rozpozna tekst :)

:good:

Opublikowano

Tomek z forum sprzedaje nr tel 604 247 010

sklep w wawie, wysyłka kurierem Siódemką, ja płaciłem za Motul Specific 5W40 165zł

brałem już od niego 3 razy i zero problemów

w przyszłym miesiącu biorę znowu

Dzięki Stanley za namiary :decayed:.

Ile litrów bo cena wydaje się promocyjna jak to 5l.

<br>

Ja kiedyś używałem Recognita OCR do czytania tekstu z zeskanowanych plików.

Opublikowano

Tomek z forum sprzedaje nr tel 604 247 010

sklep w wawie, wysyłka kurierem Siódemką, ja płaciłem za Motul Specific 5W40 165zł

brałem już od niego 3 razy i zero problemów

w przyszłym miesiącu biorę znowu

Dzięki Stanley za namiary :decayed:.

Ile litrów bo cena wydaje się promocyjna jak to 5l.

5 litrów

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.