Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemasz Krolu :>

no to wpisuj Stanley wpisuj[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 00:03_________________________________________________

image.php?v=aV17KraJ muhhahaha Stanley dopiero teraz to zobaczyłem buehehehehehhehe niebój żaby :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

to jest chore :wallbash: parę godzin i znów kilka stron :wallbash:

dopijam 4 warkę strong(moja mnie namówiła ) jutro sie przeprowadzam na Tychy :kox:

Opublikowano

Siemasz Miszka spamowiczu hehe gdzie byłeś jak cię niebyło hahaha

Opublikowano
  • Autor

ja też już wróciłem ze spotu :good:

spot spotem , ale kumpel mnie wział na przejażdżke A6 3.0 TDI Q :notworthy: :notworthy:

normalnie ogień z d*py :decayed: i jeszcze jak wyciągneliśmy bezpiecznik od ASRu to już w ogóle kosmos :quattro: :quattro:

a śmieszne było to że po wyciągnięciu ów bezpiecznika , wyłączyły sie także : prędkościomierz, ABS , ESP i wspomaganie kiery :shocked:

Opublikowano

Siemasz Miszka spamowiczu hehe gdzie byłeś jak cię niebyło hahaha

miałem przygode z Policją i starym który za dużo wali w palnik :wallbash:

Opublikowano

z wtorkowego dopiero wróciłeś no no to rzeczywiścię ostro było :> hehe to rezaj q Keżor :>

Opublikowano

ok ide w kime bo jutro przeprowadzka od rana, narazie lachony

Opublikowano
  • Autor

z wtorkowego dopiero wróciłeś no no to rzeczywiścię ostro było :> hehe to rezaj q Keżor :>

widziałęm ostatnio wszystko co jest potrzebne do swapa na Q za 2500zł , ale kurde w B5 podobno sie nie da dorezać Q bo w FWD i AWD jest inna podłoga :(
Opublikowano

Siemasz Miszka spamowiczu hehe gdzie byłeś jak cię niebyło hahaha

miałem przygode z Policją i starym który za dużo wali w palnik :wallbash:

uu nie za ciekawie :confused4: a co znowu cię policja na czymś nakryła? :polew:

Opublikowano

:hi:

to jest chore :wallbash: parę godzin i znów kilka stron :wallbash:

dopijam 4 warkę strong(moja mnie namówiła ) jutro sie przeprowadzam na Tychy :kox:

namówiła Cię na warke czy na przeprowadzke ? :mysli:

Opublikowano

z wtorkowego dopiero wróciłeś no no to rzeczywiścię ostro było :> hehe to rezaj q Keżor :>

widziałęm ostatnio wszystko co jest potrzebne do swapa na Q za 2500zł , ale kurde w B5 podobno sie nie da dorezać Q bo w FWD i AWD jest inna podłoga :(

co się nieda wszsytko się da hehe trochę się szlifierą natnie troche pospawa i będzie jak tralala hehe :wink4:

trzym się Misza :hi:

Opublikowano

żona odciąga mnie od kompa :naughty:

wracam za kilka minut :naughty::kox::decayed: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ja też znikam bo jutro znów cały dzień w robocie :confused4:

narra :hi:

Opublikowano

zmykam również bo w końcu nie wstanę na zajęcia haha

Opublikowano
  • Autor

no ja też spadam :hi:

Opublikowano

co za zbiorowa ewakuacja :gwizdanie:

do dziś zboczuchy :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Szkoda że nikt nie miał na rano bo by miał miłe skrobanie dość grubej warstwy lodu :naughty:

1n8um9.jpg

2DMU0.jpg

Opublikowano

no ja teraz miałem to samo.. przychodze do auta i nie widze klamki spod lodu :blink:

zrywanie lodu z szyb (bo drapaniem tego nazwać nie idzie) zajęło mi z 10 minut.. reszte zerwał wiatr na autobanie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Jest tu kto? :naughty:
Opublikowano

Hejo Akjam :hi:

jestem aczkolwiek przemierzam allegro wzdłuż i wszerz w poszukiwniu halogenów i kratek do nowego zderzaka..

Wie ktoś ile to kosztuje w aso?? lub skąd wyrwać zamienniki??

no i czy zejde poniżej tej ceny?? http://allegro.pl/item872166999_audi_a4_99_01_halogeny_z_kratkami.html

bo na allegro kraki są po 25zł za sztuke ale nie idzie dorwać samej obudowy halogenu :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.