Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jak nie znajde jakiegoś dobrego speca to będę musiał poczekać. Termostat 20 minut roboty a jak czytałem opis to trochę roboty tam było i pisali że trochę im schodziło na wymianie :gwizdanie: Chyba że masz już taką wprawę :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

kolejny dzień nierównej walki z wiatrakami :disgust:

Opublikowano

:hi: Rafał jak wsadzisz oring z dobrej strony to nic Ci nie będzie schodzić.. ja wsadziłem ze złej i mi zeszło wszystko w trakcie wlewania :polew:

mnie dziś nie będzie - musze zarobić na mody :rolleyes:

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Jadę szukać jakiegoś speca :wink4:

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Jadę szukać jakiegoś speca :wink4:

Rafał a pytałeś w Auto-Danecki w Piekarach Śląskich ?

Opublikowano

:hi:

Ja znowu w pracy ale może uda mi się wyjść wcześniej i przyjadę na spociszona! :kox:

Opublikowano
Rafał a pytałeś w Auto-Danecki w Piekarach Śląskich ?

Nie pytałem i trochę kawał żeby jechać ode mnie :gwizdanie:

Ja też dziś w pracy na popołudniu ale wpadnę później się poślizgać :naughty:

Opublikowano
Rafał a pytałeś w Auto-Danecki w Piekarach Śląskich ?

Nie pytałem i trochę kawał żeby jechać ode mnie :gwizdanie:

Ja też dziś w pracy na popołudniu ale wpadnę później się poślizgać :naughty:

na forum gości chwalą, kumpel dawał tam A4 na rozrząd i również zadowolony :)

Opublikowano

Jakby ktoś miał wyjmaki do radyjka, cd changera, etc. to weźcie pls na spota! :hi:

Opublikowano
na forum gości chwalą, kumpel dawał tam A4 na rozrząd i również zadowolony :smiley:

Ok już kumpel mi nagrał znajomego i mi jutro zrobi :notworthy:

Jakby ktoś miał wyjmaki do radyjka, cd changera, etc. to weźcie pls na spota!

Ja mam jakieś ale do kasecioka starego w moim B5, jak coś mogę zabrać

Opublikowano
Jakby ktoś miał wyjmaki do radyjka, cd changera, etc. to weźcie pls na spota!

Ja mam jakieś ale do kasecioka starego w moim B5, jak coś mogę zabrać

Nie wiem czy będą pasować ale możesz zabrać, dzięx. Ja postaram się być a wyjmaki ciężkie nie są to zabierz. :wink4:
Opublikowano

:hi:

Ja też postaram się dojechać na spocisza.

Wezmę też jakieś "kluczyki" do radia, może się coś spasuje.

<br>

Mam nadzieję, że dziś nie będzie powtórki z ubiegłotygodniowego "destruction derby".

Opublikowano
Nie wiem czy będą pasować ale możesz zabrać, dzięx. Ja postaram się być a wyjmaki ciężkie nie są to zabierz. :wink4:

Oki zabiorę :wink4: Tylko będę dopiero po 22 niestety wcześniej jestem w pracy ;(

Opublikowano

Panowie, będzie dziś ktoś z Vagiem ?

Opublikowano

:hi:

Ja też postaram się dojechać na spocisza.

Wezmę też jakieś "kluczyki" do radia, może się coś spasuje.

<br>

Mam nadzieję, że dziś nie będzie powtórki z ubiegłotygodniowego "destruction derby".

No to zabierz też te wyjmaki może któreś spasują. :good:
Opublikowano

Panowie, będzie dziś ktoś z Vagiem ?

Samego VAGa mogę zabrać.

Tylko lapa z dobrą baterią potrzeba

Opublikowano

Panowie, będzie dziś ktoś z Vagiem ?

Samego VAGa mogę zabrać.

Tylko lapa z dobrą baterią potrzeba

do tego jakieś sterowniki

Opublikowano

Panowie, będzie dziś ktoś z Vagiem ?

Samego VAGa mogę zabrać.

Tylko lapa z dobrą baterią potrzeba

do tego jakieś sterowniki

TO ja zabiorę 2 i zobaczę czy mi stery na windows 7 działają

Opublikowano

witam co tam porabiata? wymęczony po dniówce na maksaaa jezdemm hehe

Opublikowano

Panowie, będzie dziś ktoś z Vagiem ?

Samego VAGa mogę zabrać.

Tylko lapa z dobrą baterią potrzeba

do tego jakieś sterowniki

TO ja zabiorę 2 i zobaczę czy mi stery na windows 7 działają

OK to zabiore VAGa i sterowniki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.