Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Jakby wy pisaliście jak forum nie działało :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Jakby wy pisaliście jak forum nie działało :gwizdanie:

dla VIPów działało :wink4:

spadam :decayed::hi:

Opublikowano

:hi: Jakby wy pisaliście jak forum nie działało :gwizdanie:

dla VIPów działało :wink4:

spadam :decayed::hi:

:gwizdanie: :hi:
Opublikowano

bez przesady z tym linkiem :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 14:14_________________________________________________jeszcze w dodatku nie działa..

Opublikowano

Keżor :gwizdanie:

działałeś tam coś z tym? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pucek , tak brudnego auta to dawno nie widziałem :wallbash: aż mi sie odechciało robić :gwizdanie: ale...

Opublikowano

Pucek , tak brudnego auta to dawno nie widziałem :wallbash: aż mi sie odechciało robić :gwizdanie: ale...

wiem wiem, ale zima jest, a ja bym chciał wejść po nocnej zmianie do auta :decayed:

Opublikowano

ugabuga hehehe co tam panowie? :decayed::hi:

Opublikowano
  • Autor

ugabuga hehehe co tam panowie? :decayed::hi:

leci jakoś :decayed: wezme Ci dziś na spot czarną ramke na konsole :przebiegly:

Max, nie dam dziś rady podjechac do audi :thumbdown:

Opublikowano

Siema Kędzior jak się dziś umawiamy?

Opublikowano

jakoś tak dziwnie jak za oknem niema auta ;(

Keżor nieprzywoź bo przecież auta teraz niemam :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 15:16_________________________________________________Oko na spota jadę z Rafałem także możesz spokojnie jechać najwyżej z tobą będę wracał jak mnie zabierzesz z powrotem :gwizdanie: ale to już wyjdzie w praniu że tak powiem :>

Opublikowano

:hi:

Kędzior nie chcesz ze mną jechać to nieeee, :mysli: będziesz się jeszcze prosił :tongue4:

Keżor rameczkę proszę zabrać :kox:

Do zobaczyska wieczorem Panowie i Panie :buhaha:

Opublikowano

kędzior, jutro będę upalał te twoje padło :naughty:

już jest wszystko nagrane :>

Opublikowano

jak wlejesz to upalisz spuściłem cała benzynke :tongue4:

Opublikowano

jak wlejesz to upalisz spuściłem cała benzynke :tongue4:

chciałbyś :>

dobrze wiem że masz paliwo :gwizdanie:

wczoraj mi Kamil dzwonił i powiedział tak "słuchaj Pucek, mam te 2.8 od tego dresa z SK, może byśmy w środę go trochę upalili? " no i nie byłem w stanie mu odmówić :gwizdanie:

Opublikowano

a nie lubisz ?? :gwizdanie:

czego? :mysli:

jak się do Ciebie mówi Misiaku.. bo wiesz niektórzy wolą jak się na nich mówi dziewczyny a do jeszcze innych najlepiej mówić "niecierpliwy bobrze" :decayed:

Opublikowano

jak wlejesz to upalisz spuściłem cała benzynke :tongue4:

chciałbyś :>

dobrze wiem że masz paliwo :gwizdanie:

wczoraj mi Kamil dzwonił i powiedział tak "słuchaj Pucek, mam te 2.8 od tego dresa z SK, może byśmy w środę go trochę upalili? " no i nie byłem w stanie mu odmówić :gwizdanie:

cholera specjalnie na spoty nie zakładam dresiku a to i tak ludzie poznają i tak :disgust: z SO ehehe

cholera a myślałem że mogę zaufać Kamilowi zaraz do niego dzwonię i pędze po auto :witch:

Opublikowano

przebrnąłem

Opublikowano

jak wlejesz to upalisz spuściłem cała benzynke :tongue4:

chciałbyś :>

dobrze wiem że masz paliwo :gwizdanie:

wczoraj mi Kamil dzwonił i powiedział tak "słuchaj Pucek, mam te 2.8 od tego dresa z SK, może byśmy w środę go trochę upalili? " no i nie byłem w stanie mu odmówić :gwizdanie:

cholera specjalnie na spoty nie zakładam dresiku a to i tak ludzie poznają i tak :disgust: z SO ehehe

cholera a myślałem że mogę zaufać Kamilowi zaraz do niego dzwonię i pędze po auto :witch:

nie no nie dzwoń bo Kamil się zdenerwuje i nie będę jutro upalał :polew:

Opublikowano

jak wlejesz to upalisz spuściłem cała benzynke :tongue4:

chciałbyś :>

dobrze wiem że masz paliwo :gwizdanie:

wczoraj mi Kamil dzwonił i powiedział tak "słuchaj Pucek, mam te 2.8 od tego dresa z SK, może byśmy w środę go trochę upalili? " no i nie byłem w stanie mu odmówić :gwizdanie:

cholera specjalnie na spoty nie zakładam dresiku a to i tak ludzie poznają i tak :disgust: z SO ehehe

cholera a myślałem że mogę zaufać Kamilowi zaraz do niego dzwonię i pędze po auto :witch:

nie no nie dzwoń bo Kamil się zdenerwuje i nie będę jutro upalał :polew:

no niewiem niewiem muszę to przemyśleć hehehe :polew:

obczajcie to panowie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.