Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty: i nie można było tak od razu
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miron pomyliłeś fotki chyba ci o to chodziło hehe

kulturysta-483-OBRAZKY.PL.jpg

:naughty: i nie można było tak od razu

nom już nieprzesadzaj zającu :tongue4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ja też już jestem :decayed:

a chłopaki jak tam zostali jeszcze czy też już się zbierali?

został Krolu z siostrą, Diman i Somes

Opublikowano

leżę i kwiczę muehhehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1264510971_by_Loniek_500.jpg

Opublikowano

to ja się teraz napiję to od Krola urodzinowe :decayed:

Opublikowano

to ja się teraz napiję to od Krola urodzinowe :decayed:

Ha dobrze ze mi przypomniales :decayed: No to za zdrowie Krola niech zyje 100lat :notworthy:

Opublikowano

a ja mam pustooooo ;( :slina: też bym co łyknął :confused4:

Opublikowano

przed chwilą gościu na TVNie jeżdził starą Nysą boczkami :naughty:

kozak :kox:

Opublikowano

a ja mam pustooooo ;( :slina: też bym co łyknął :confused4:

:polew: Trzeba bylo poprosic Krola moze bys cos dostal :kox:

Opublikowano

przed chwilą gościu na TVNie jeżdził starą Nysą boczkami :naughty:

kozak :kox:

jakiś kamikadze hehe[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:35_________________________________________________

a ja mam pustooooo ;( :slina: też bym co łyknął :confused4:

:polew: Trzeba bylo poprosic Krola moze bys cos dostal :kox:

hehe raczej trzeba było pomyśleć i wysiąść koło monopolowego hehehe :decayed:

Opublikowano

jutro z rańca jadę oddać mocz do analizy, będzie w nim Krola piwo

hehe :gwizdanie:

Opublikowano

jutro z rańca jadę oddać mocz do analizy, będzie w nim Krola piwo

hehe :gwizdanie:

super zwierzenie hehehe :good: hehehehe :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Taaaa i tym toastem uwieczniliśmy fakt że sponsorem dzisiejszego wieczoru jest Krolu :decayed:

Zdrowie :krol:

Opublikowano

jutro z rańca jadę oddać mocz do analizy, będzie w nim Krola piwo

hehe :gwizdanie:

super zwierzenie hehehe :good: hehehehe :polew:

po alkoholu bardzo szybko się otwieram

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Taaaa i tym toastem uwieczniliśmy fakt że sponsorem dzisiejszego wieczoru jest Krolu :decayed:

Zdrowie :krol:

buehehehehehhehehehehehehe

Opublikowano

Krolu - Diman jeszcze nie wrócił ale rozumiem, że mu przekazałeś piwo dla mnie :decayed:

Opublikowano

jutro z rańca jadę oddać mocz do analizy, będzie w nim Krola piwo

hehe :gwizdanie:

super zwierzenie hehehe :good: hehehehe :polew:

po alkoholu bardzo szybko się otwieram

:polew:

rozumiem cię mam to samo hehe na co dzień skryty wstydliwy mało mówny ale jak wypiję to gęba mi się niezamyka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________

Krolu - Diman jeszcze nie wrócił ale rozumiem, że mu przekazałeś piwo dla mnie :decayed:

tak przekazał było smaczne :kox:

Opublikowano

jutro z rańca jadę oddać mocz do analizy, będzie w nim Krola piwo

hehe :gwizdanie:

super zwierzenie hehehe :good: hehehehe :polew:

po alkoholu bardzo szybko się otwieram

:polew:

rozumiem cię mam to samo hehe na co dzień skryty wstydliwy mało mówny ale jak wypiję to gęba mi się niezamyka :polew: :polew: :polew:

masz coś w sobie z kobiety

hehe

:polew: :gwizdanie:

Opublikowano

dobra ja sie zbieram spać bo jutro znów na rano :/

3mcie sie mebli żeby Was nie ... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.