Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor, felgi od kolegi z Rybnika? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor jak już coś to KędziSan ewentualnie KędzioroSan :gwizdanie: :polew:

a felgi chce sprzedać , tak jak zgadł KędziorSan , mam okazje wychaczyć zajo fele w zajo cenie w zajo kolorze to jest ktoś chętny ??

ja wiem wszystko :naughty: podać komuś liczby w lotto? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

czyli dobrze widziałem :)

cieszę się że obyło się bez większych komplikacji i nie pozwoliłem Ci tak jeździć :tongue4:

nie , bo widziałeś też , że sie blokują napinacze, a to że koło było krzywo to by ślepy obaczył tak sie chybotało :tongue4:

dzięki , że mi nie pozwoliłeś jeździć :wink4: sam bym na to nie wpadł :decayed: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 15:56_________________________________________________

Keżor, felgi od kolegi z Rybnika? :mysli:

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty:
Opublikowano

czyli dobrze widziałem :)

cieszę się że obyło się bez większych komplikacji i nie pozwoliłem Ci tak jeździć :tongue4:

nie , bo widziałeś też , że sie blokują napinacze, a to że koło było krzywo to by ślepy obaczył tak sie chybotało :tongue4:

dzięki , że mi nie pozwoliłeś jeździć :wink4: sam bym na to nie wpadł :decayed:

taaa tylko pytam się: co Ci tak napierdala pod maską?

Keżor: "a nic tak przyjechałem nie wiem co to"

-otwórz maskę

-"nie no po co i tak nic nie zobaczysz"

:polew:

Opublikowano

czyli dobrze widziałem :)

cieszę się że obyło się bez większych komplikacji i nie pozwoliłem Ci tak jeździć :tongue4:

nie , bo widziałeś też , że sie blokują napinacze, a to że koło było krzywo to by ślepy obaczył tak sie chybotało :tongue4:

dzięki , że mi nie pozwoliłeś jeździć :wink4: sam bym na to nie wpadł :decayed:

taaa tylko pytam się: co Ci tak nap***a pod maską?

Keżor: "a nic tak przyjechałem nie wiem co to"

-otwórz maskę

-"nie no po co i tak nic nie zobaczysz"

:polew:

Keżor, jesteś "hardkorem" :polew:

Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"
Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

kto pierwszy ten lepszy :decayed:

Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

Czytałem dziś że forum nie działało dzięki Tobie :polew:
Opublikowano
  • Autor

czyli dobrze widziałem :)

cieszę się że obyło się bez większych komplikacji i nie pozwoliłem Ci tak jeździć :tongue4:

nie , bo widziałeś też , że sie blokują napinacze, a to że koło było krzywo to by ślepy obaczył tak sie chybotało :tongue4:

dzięki , że mi nie pozwoliłeś jeździć :wink4: sam bym na to nie wpadł :decayed:

taaa tylko pytam się: co Ci tak nap***a pod maską?

Keżor: "a nic tak przyjechałem nie wiem co to"

-otwórz maskę

-"nie no po co i tak nic nie zobaczysz"

:polew:

bo odrazu jak podjechałem to otworzyłem maske i padła diagnoza ,że krzywo jest koło na wale i to zanim przyjechałeś :tongue4: dlatego Ci powiedziałem , że nic nie zobaczysz , a chodziło o to że nic nowego nie wymyślisz :hi:
Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

albo po prostu wklej fotkę na forum będzie łatwiej muhehehe

Opublikowano

czyli dobrze widziałem :)

cieszę się że obyło się bez większych komplikacji i nie pozwoliłem Ci tak jeździć :tongue4:

nie , bo widziałeś też , że sie blokują napinacze, a to że koło było krzywo to by ślepy obaczył tak sie chybotało :tongue4:

dzięki , że mi nie pozwoliłeś jeździć :wink4: sam bym na to nie wpadł :decayed:

taaa tylko pytam się: co Ci tak nap***a pod maską?

Keżor: "a nic tak przyjechałem nie wiem co to"

-otwórz maskę

-"nie no po co i tak nic nie zobaczysz"

:polew:

bo odrazu jak podjechałem to otworzyłem maske i padła diagnoza ,że krzywo jest koło na wale i to zanim przyjechałeś :tongue4: dlatego Ci powiedziałem , że nic nie zobaczysz , a chodziło o to że nic nowego nie wymyślisz :hi:

ok nie ważne chciałem pomóc :wink4:

spadam rzeźbić...

aa i jeszcze jedno...

MA KTOŚ GARAŻ UŻYCZYĆ NA KILKA GODZIN??

Opublikowano
  • Autor

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

kto pierwszy ten lepszy :decayed:

ale ja chce sprzedać swoje felgi letnie :gwizdanie:

b1c7451b80294087.jpg

Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

kto pierwszy ten lepszy :decayed:

ale ja chce sprzedać swoje felgi letnie :gwizdanie:

b1c7451b80294087.jpg

ale brzydkie :thumbdown: niekupuj takich te zimowe masz lepsze :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

kto pierwszy ten lepszy :decayed:

ale ja chce sprzedać swoje felgi letnie :gwizdanie:

b1c7451b80294087.jpg

Wiem tylko tak z ciekawości chciałem zobaczyć te co chcesz kupić :decayed: Te Twoje mi się podobają ale raczej przymierzam się do 18"
Opublikowano
  • Autor

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

kto pierwszy ten lepszy :decayed:

ale ja chce sprzedać swoje felgi letnie :gwizdanie:

b1c7451b80294087.jpg

ale brzydkie :thumbdown: niekupuj takich te zimowe masz lepsze :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

:ssij:
Opublikowano

ja widział od eSy 17' ori za 750 zł proste ale nie mam aktualnie funduszy ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

ja widział od eSy 17' ori za 750 zł proste ale nie mam aktualnie funduszy ;( ;( ;( ;(

to trzeba było kupić i za 1200 puścić dalej :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

ja widział od eSy 17' ori za 750 zł proste ale nie mam aktualnie funduszy ;( ;( ;( ;(

to trzeba było kupić i za 1200 puścić dalej :wallbash: :wallbash:

Jakoś nie idą koła od esy bo na allegro jest z 3 komplety w okolicach 1000 już od jakiegoś czasu :gwizdanie:
Opublikowano

nie nie , żadne allegro , żadne forum , znajomy auto sprowadził na nich :naughty

Poślij fotki na PW A 18" czy 17"

wyślij PW do wszystkich :polew:

kto pierwszy ten lepszy :decayed:

ale ja chce sprzedać swoje felgi letnie :gwizdanie:

b1c7451b80294087.jpg

ale brzydkie :thumbdown: niekupuj takich te zimowe masz lepsze :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

:ssij:

hehe żartowałem :tongue4::decayed::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.