Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: Katowice
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Krolu pamiętaj o mnie na jutro :wink4: (ale to dziwnie zabrzmiało :decayed:)

Opublikowano

:hi:

Krolu pamiętaj o mnie na jutro :wink4: (ale to dziwnie zabrzmiało :decayed:)

tak... zabiorę lapa powiedz ile chcesz dać z m2 tak max ? bo najmniejsze jakie mam to są 60x60 :gwizdanie: i one są z natury drogie..

Opublikowano

:hi:

Krolu pamiętaj o mnie na jutro :wink4: (ale to dziwnie zabrzmiało :decayed:)

tak... zabiorę lapa powiedz ile chcesz dać z m2 tak max ? bo najmniejsze jakie mam to są 60x60 :gwizdanie: i one są z natury drogie..

Weź wszystko co masz a ja sobie coś wybiorę :good:

Opublikowano

:hi:

Pozdrawiam lachony :tongue4:

jak sie odkuje z netem i robota to zawitam

Póki co POZDROOOO

Opublikowano

:hi:

Pozdrawiam lachony :tongue4:

jak sie odkuje z netem i robota to zawitam

Póki co POZDROOOO

czyli po wakacjach? :mysli:

Opublikowano

Ps. Krolu leszczu Kędzior Cie wyprzedził w postach :bicz3: o mnie nie wspomnę :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 18:21_________________________________________________Ps2. Stanley z Tobą też się policzę :polew:

Opublikowano

:> nom Miszka to uwijaj się uwijaj :>

co tam porabiacie?[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 18:22_________________________________________________

Ps. Krolu leszczu Kędzior Cie wyprzedził w postach :bicz3: o mnie nie wspomnę :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 18:21_________________________________________________Ps2. Stanley z Tobą też się policzę :polew:

tylko się pojawił i już grozi hehehe

Opublikowano

naślę na Ciebie Basię

już kilku naszych kolegów boi się mojej Kobiety :decayed:

Opublikowano

naślę na Ciebie Basię

już kilku naszych kolegów boi się mojej Kobiety :decayed:

ta widzisz tylko napisałeś o Basi i już uciekł :decayed:

Opublikowano

naślę na Ciebie Basię

już kilku naszych kolegów boi się mojej Kobiety :decayed:

ta widzisz tylko napisałeś o Basi i już uciekł :decayed:

hehe

zaczyna mi się to podobać :decayed:

Opublikowano

naślę na Ciebie Basię

już kilku naszych kolegów boi się mojej Kobiety :decayed:

ta widzisz tylko napisałeś o Basi i już uciekł :decayed:

hehe

zaczyna mi się to podobać :decayed:

w Bukowinie to może się zmienić :>

Opublikowano

naślę na Ciebie Basię

już kilku naszych kolegów boi się mojej Kobiety :decayed:

ta widzisz tylko napisałeś o Basi i już uciekł :decayed:

hehe

zaczyna mi się to podobać :decayed:

w Bukowinie to może się zmienić :>

hehehe gorzej jak wszyscy uciekną hehe i zostanie tylko Stanley i Basia hehehe lub sama Basia muheheh

Opublikowano

Ps. Krolu leszczu Kędzior Cie wyprzedził w postach :bicz3: o mnie nie wspomnę :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 18:21_________________________________________________Ps2. Stanley z Tobą też się policzę :polew:

zajęty jestem :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
Opublikowano
:polew: :polew: :polew::wink4:

Co tam dziewczyny? Co tu taka pustka? Jakiś spocik dzisiaj dla wtajemniczonych? :mysli::disgust:

P.S. Tempomacik już u mnie działa! :yeah:

Opublikowano

wszyscy chyba na 2 zmianę ehehehe

Opublikowano

nie nie ja zawsze na rano :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.