Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 :tongue4::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1

Opublikowano

stanley oceniles juz straty na tyle

1 bylem ups

Opublikowano

700

Opublikowano

no to niefartownie z tym zdrówkiem..

najs znów pijemy?? :gwizdanie: :decayed::polew:

Opublikowano

no to niefartownie z tym zdrówkiem..

najs znów pijemy?? :gwizdanie: :decayed::polew:

no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko :decayed:
Opublikowano

no to niefartownie z tym zdrówkiem..

najs znów pijemy?? :gwizdanie: :decayed::polew:

no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko :decayed:

otworzyłeś ... ale ja po czarowałem :kox:

a na Sk nie pijemy browarów co 100..

Opublikowano

no to niefartownie z tym zdrówkiem..

najs znów pijemy?? :gwizdanie: :decayed::polew:

no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko :decayed:

otworzyłeś ... ale ja po czarowałem :kox:

a na Sk nie pijemy browarów co 100..

szkoda kombinator :tongue4:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:05_________________________________________________

no to niefartownie z tym zdrówkiem..

najs znów pijemy?? :gwizdanie: :decayed::polew:

no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko :decayed:

otworzyłeś ... ale ja po czarowałem :kox:

a na Sk nie pijemy browarów co 100..

tylko co 666 :evil:

Opublikowano

no to niefartownie z tym zdrówkiem..

najs znów pijemy?? :gwizdanie: :decayed::polew:

no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko :decayed:

otworzyłeś ... ale ja po czarowałem :kox:

a na Sk nie pijemy browarów co 100..

szkoda kombinator :tongue4:

zrobiłem takie ładne 700 i żal mi było żeby było w 2 poście na 700 stronie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no to niefartownie z tym zdrówkiem..

najs znów pijemy?? :gwizdanie: :decayed::polew:

no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko :decayed:

otworzyłeś ... ale ja po czarowałem :kox:

a na Sk nie pijemy browarów co 100..

szkoda kombinator :tongue4:

zrobiłem takie ładne 700 i żal mi było żeby było w 2 poście na 700 stronie :tongue4: :tongue4:

spoko wybaczam kombinatorstwa :decayed:

Opublikowano

no Krolu ladnie zaszalales :decayed:

a moge ja tez pokombinowac i twoje "700" bedzie na 699 stronie? :naughty:

Opublikowano

ja też dzisiaj będę :decayed:

Opublikowano

ja też dzisiaj będę :decayed:

a pisal ze bedzie pozniej a tu masz jaka mobilizacja :naughty:

Opublikowano
:hi: Tez bede a jak :decayed: Ale dzis chyba tylko na chwile :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

siema :hi: czemu nie zostałym wymienione wśród tych co będą :chytry:

a co do Adrenaliny to przecież oczywiste było :decayed: przecież ma "A" na końcu :tongue4:

Opublikowano

siema :hi: czemu nie zostałym wymienione wśród tych co będą :chytry:

a co do Adrenaliny to przecież oczywiste było :decayed: przecież ma "A" na końcu :tongue4:

oooo jaki detektyw no no dedukcja pierwsza liga :gwizdanie:

Opublikowano

witam ziomów :> :hi: i ziomalki jak się dowiaduję czyżbyśmy mieli rodzynka na spotach? a raczej rodzynke :> fajnie by było :good:

też mi się wydaje że póki co 15 to max jaki osiągniemy, może latem sie więcej osób zbierze.. póki co nowi goście wpadają się VAGować i znikają zdołowani :rolleyes:

Dziwisz się jak takie oszołomy u nas są :decayed:

o kogo ci chodzi kolego? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

konkret konkret :naughty: czyli dziś nie ma wspominania wypadu do CITY ROCK-a żeby przypału nie było :gwizdanie:

Kanar my i tak nie wspomnimy bo niepamiętamy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior czy można się z Tobą jakoś skontaktować bo wiem, że coś masz z telefonem... NIe wiem czy pojadę ale chyba już nie będę przed tym na FORUM i stą moje pytanie. Co ty to masz z tym telefonem...? :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

można powiedzieć że Stanley mi go zakosił a raczej Basia :decayed::polew:

Opublikowano

siema :hi: czemu nie zostałym wymienione wśród tych co będą :chytry:

a co do Adrenaliny to przecież oczywiste było :decayed: przecież ma "A" na końcu :tongue4:

co w związku z tym?? ...na początku też mam :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.