Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja znowu w pracy! :kox:

co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz :naughty:

będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja znowu w pracy! :kox:

co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz :naughty:

będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu :polew:

chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie:

Opublikowano

No ja znowu w pracy! :kox:

co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz :naughty:

będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu :polew:

chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie:

Luzik... :good:
Opublikowano

No ja znowu w pracy! :kox:

co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz :naughty:

będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu :polew:

chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie:

Luzik... :good:

to mi też :naughty:

Opublikowano

Ja w pracy jestem a nie opie..alam się! :wink4:

Opublikowano

No ja znowu w pracy! :kox:

co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz :naughty:

będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu :polew:

chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie:

Luzik... :good:

no to jak juz tak zagadujesz to pozycz 10 tysi :gwizdanie:

Opublikowano

no spoko wszyscy ciężko pracujemy, mi też się to nawet ostatni zdaża, że muszę dymać od rana do nocy :wallbash:

Diman węź 20 niech ciałość będzie na Ciebie :tongue4:

Opublikowano

no spoko wszyscy ciężko pracujemy, mi też się to nawet ostatni zdaża, że muszę dymać od rana do nocy :wallbash:

Diman węź 20 niech ciałość będzie na Ciebie :tongue4:

Hm... To za 15 minut u mnie! :wink4::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no spoko wszyscy ciężko pracujemy, mi też się to nawet ostatni zdaża, że muszę dymać od rana do nocy :wallbash:

Diman węź 20 niech ciałość będzie na Ciebie :tongue4:

Hm... To za 15 minut u mnie! :wink4::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

zaproponowal i uciekl lalus jeden :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora :wink4:

Opublikowano
  • Autor

elo :hi:

Opublikowano

siemka panowie :hi: ta robota mnie wykończy

co tam słychać? piwko czy coś ? :gwizdanie:

Kanar pompki gdzie będziesz kupował? bo ja też muszę kupić :cool1:

Opublikowano

ja dzisiaj sie wstrzymałem od alko

za to jutro nie omieszkam :decayed:

w sobote odstawiam bryke na oil service + świece :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczora :)

allegro, nówka zamiennik wychodzi 50zł z wysyłką

Opublikowano

:hi: z wieczora :)

allegro, nówka zamiennik wychodzi 50zł z wysyłką

czyli 100zl bo potrzebne sa dwie :>

ja w weekend mam szkołę wiec kicha :kwasny:

Opublikowano

a mi sie w weekend nakładają obie prace.. chociaż jak dalej mi pójdzie tak jak teraz to pewnie do weekendu nie wyjde z roboty

:kwasny:

Opublikowano

a mi sie w weekend nakładają obie prace.. chociaż jak dalej mi pójdzie tak jak teraz to pewnie do weekendu nie wyjde z roboty

:kwasny:

nawet nie masz czasu żeby tą kasiorę wydawać :decayed:

Opublikowano

Kanar widzę, że już masz 5 wiadomości :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 21:50_________________________________________________

a mi sie w weekend nakładają obie prace.. chociaż jak dalej mi pójdzie tak jak teraz to pewnie do weekendu nie wyjde z roboty

:kwasny:

nawet nie masz czasu żeby tą kasiorę wydawać :decayed:

przelej coś nam, my z Kędziorem dobrze ją wydamy... np w City Rocku :decayed:

Opublikowano

Stanley ty to zawsze coś mądrego napiszesz :good::polew:

Opublikowano

Stanley ty to zawsze coś mądrego napiszesz :good::polew:

na mnie zawsze można liczyć :kox:

jesli chodzi o City Rock :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.