Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdybym nie miał szkoły to by się można było zgadać na jaka kawe... :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze nie piłem kawy w tym barze :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze nie piłem kawy w tym barze :gwizdanie:

nom miałem na myśki kawe że :drunk:

Opublikowano
  • Autor

gdybym nie miał szkoły to by się można było zgadać na jaka kawe... :gwizdanie: :cool1:

ja już z wami nie pije, nawet kawy :blink::decayed:
Opublikowano

gdybym nie miał szkoły to by się można było zgadać na jaka kawe... :gwizdanie: :cool1:

ja już z wami nie pije, nawet kawy :blink::decayed:

tak Keżor widzę że żarty się ciebie trzymają :polew: jako prezes katowickich masz zobowiązania :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

gdybym nie miał szkoły to by się można było zgadać na jaka kawe... :gwizdanie: :cool1:

ja już z wami nie pije, nawet kawy :blink::decayed:

tak Keżor widzę że żarty się ciebie trzymają :polew: jako prezes katowickich masz zobowiązania :gwizdanie: :polew:

nie trzymają sie mnie żarty bo znowu mam zdupione k**wa auto ;(

taaaa audi sie przecież nie psują ...

także wracając do Meritum to więcej z wami kawy sie nie napije :decayed:

Opublikowano

gdybym nie miał szkoły to by się można było zgadać na jaka kawe... :gwizdanie: :cool1:

ja już z wami nie pije, nawet kawy :blink::decayed:

tak Keżor widzę że żarty się ciebie trzymają :polew: jako prezes katowickich masz zobowiązania :gwizdanie: :polew:

nie trzymają sie mnie żarty bo znowu mam zdupione ku***a auto ;(

taaaa audi sie przecież nie psują ...

także wracając do Meritum to więcej z wami kawy sie nie napije :decayed:

niechcesz kupić a4 2.8 w q ? :polew:

nom Keżor masz poprostu peszka :confused4: za grubo rezasz :wink4:

Opublikowano

Keżor nie napijesz się nawet jak postawimy?

hehe

a co do auta :gwizdanie: :confused4:

ty mechaniczne problemy, ja blacharsko-lakiernicze ;(

Opublikowano
  • Autor

ale zdupił sie potencjometr gazu , w życiu nic nie grzebałem nawet w jego okolicach :wallbash: po prostu sie zdupił bo tak :rolleyes:

chętnie bym przygarnął tego Twojego , a zwłaszcza to Q :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:23_________________________________________________z dedykacją dla Krola

1265150462_by_janik_500.jpg

Opublikowano

:hi:

siema ziomale

keżor chyba czas na zmiany

krolu odbieżesz mi długopis od mirona??? :wink4:

Opublikowano

ja spadam do wyra, jutro piątek i znowu dymanie w robocie :confused4:

a w piątki są u mnie w robocie gwiezdne wojny :sick3:

Opublikowano

jeszcze troche i bielsko przegonimy :good:

jeszcze jutro arbajt i potem fraj

znowu cały tydzień sie byczyć będę

Opublikowano

nom widzisz a tak pozatym to ci się nie psuło więc nienarzekaj :bicz3:

Keżor to bier mojego a ja wtedy eSssssssssss jak nic bym przytargał :gwizdanie:

prezes usuń tą fote bo aż się niedobrze robi :sick3: w ankiecie jest żeby zostało usunięte :polew:

nom my ze Stanleyem alkoholu nieodmawiamy tak samo jak pacierza :gwizdanie: :polew:

Siema Max pijokuuu :hi:

też bym prosił o odebranie długopisu

Opublikowano

ja spadam do wyra, jutro piątek i znowu dymanie w robocie :confused4:

a w piątki są u mnie w robocie gwiezdne wojny :sick3:

:notworthy: :notworthy: :hi:

Opublikowano

Keżor aktualizuj może daty następnych spotów :tongue4:

od razu lepiej :good: :>

Opublikowano

mi się familia zjechał i na spota do gl nie polece :no:

coż rodzinka najważniejsza

Opublikowano
  • Autor

Keżor aktualizuj może daty następnych spotów :tongue4:

mosz :tongue4:
Opublikowano

Keżor aktualizuj może daty następnych spotów :tongue4:

mosz :tongue4:

porządek musi być :cool1::wink4:

Siemasz Pucek co meczysz Kamila? daj mu spokój :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor aktualizuj może daty następnych spotów :tongue4:

mosz :tongue4:

porządek musi być :cool1::wink4:

Siemasz Pucek co meczysz Kamila? daj mu spokój :gwizdanie:

:hi:

no cóż, jak raz mi ktoś podpadnie to ma u mnie przesrane :naughty:

Opublikowano

siema Zagłębiaki :hi::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.