Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grozisz mi? :polew: daj mu spokojnie skończyć moje auto a nie będziesz wymyślał :polew:

siema Zagłębiaki :hi::decayed:

noi już cię lubię :decayed::hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:)
Opublikowano
  • Autor

siema Zagłębiaki :hi::decayed:

noi już cię lubię :decayed::hi:

bo Sosnowiec to najbardziej wysunięta na południe dzielnica Warszawy :tongue4:
Opublikowano

Pracowałem w Sosnowcu pare lat temu , firma POL-AQUA , mówi ci to coś ???? Robiliśmy te platformy koło Auchan , wykop na elektrowni Łagisza , no i rozpierdoliliśmy wam pół miasta kładąc kanalize , miedzy innymi na Bobrku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

doj*b**a moderacja jest na tym forum , zgłosiłem do moderatora : żeby usunął ankiete bo ja nie mogłem i w momencie jak klikłem wyślij zniknęła ankieta :shocked:

Opublikowano

Pracowałem w Sosnowcu pare lat temu , firma POL-AQUA , mówi ci to coś ???? Robiliśmy te platformy koło Auchan , wykop na elektrowni Łagisza , no i rozpierdoliliśmy wam pół miasta kładąc kanalize , miedzy innymi na Bobrku :decayed:

oczywiście moja pierwsza praca również była w tej branży że tak powiem :polew: wtedy to się wychlało wódki i piwska :polew: dzień w dzień aż się chciało iść do pracy :polew: :polew: :polew:

doj*b**a moderacja jest na tym forum , zgłosiłem do moderatora : żeby usunął ankiete bo ja nie mogłem i w momencie jak klikłem wyślij zniknęła ankieta :shocked:

Krolu pewnie coś kombinował :decayed:

Opublikowano
javascript:void(0);

siema Zagłębiaki :hi::decayed:

Tylko nie zagłebiak :!: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
javascript:void(0);

siema Zagłębiaki :hi::decayed:

Tylko nie zagłebiak :!: :kwasny: :kwasny:

przecież ty z gliwickich jesteś :gwizdanie:

Opublikowano

oczywiście moja pierwsza praca również była w tej branży że tak powiem :polew: wtedy to się wychlało wódki i piwska :polew: dzień w dzień aż się chciało iść do pracy :polew: :polew: :polew:

zmieniłeś branże ???

Tylko nie zagłebiak :!: :kwasny: :kwasny:

jak nie jestes zagłebiak to sie nie odzywaj :tongue4:

Opublikowano

NFS SHIFT -zawody DRIFTOW - koleś driftuje AUDI TT 3.2 FSI Quattor :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

spadam spać - tak, wiem, mało wiarygodne :polew:

ale dzisiaj prawdziwe :naughty:

DOBRANOC :hi:

Opublikowano

Moskal tak zmieniłem branże mój żołądek po prawie 3 latach zaczął niewyrabiać więc musiałem odejść :polew:

[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:09_________________________________________________

NFS SHIFT -zawody DRIFTOW - koleś driftuje AUDI TT 3.2 FSI Quattor :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może jakaś śnieżna trasa :polew:

narka Pucek :hi:

Opublikowano
:hi: Wezmie ktoś jutro długopis dla mnie. Niestety jestem w pracy i nie pojadę do SG :confused4:
Opublikowano

Siema Rafał :hi:

:> :> :> ogień

Opublikowano

Ja spadam jestem wykończony po robocie. :hi:

Opublikowano

Ja spadam jestem wykończony po robocie. :hi:

nom narka odpoczywaj :hi:

Opublikowano

No chwilę mnie nie było i już kilka stron naklikane! Panowie ja nie mogę tak co chwilę w pracy siedzieć na A4 Forum... :wink4: :wink4: :wink4:

Co tam u Was? Zmieniło się coś? :polew: :polew:

Jakby ktoś jutro odbierał długiepisy to ja też proszę. :good:

Opublikowano

Ja wezmę dla wszystkich

Opublikowano

Ja wezmę dla wszystkich

Dzięx krolu!

P.S. Masz już ten kabelek do VAGowania? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja wezmę dla wszystkich

Dzięx krolu!

P.S. Masz już ten kabelek do VAGowania? :naughty: :naughty:

nie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.