Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

NFS SHIFT -zawody DRIFTOW - koleś driftuje AUDI TT 3.2 FSI Quattor :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no i ? :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NFS SHIFT -zawody DRIFTOW - koleś driftuje AUDI TT 3.2 FSI Quattor :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no i ? :gwizdanie:

potrafisz quattro driftować na asfalcie?

Opublikowano

NFS SHIFT -zawody DRIFTOW - koleś driftuje AUDI TT 3.2 FSI Quattor :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no i ? :gwizdanie:

potrafisz quattro driftować na asfalcie?

jak ma z 700koni to czemu nie muhehehe

Opublikowano

potrafisz quattro driftować na asfalcie?

skąd ma wiedzieć ?? ma ośke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW NFS Shift to troszke gra absurdów , różne cuda tam sie wyrabiają

Opublikowano
  • Autor

Siema Rafał :hi:

:> :> :> ogień

:piroman:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:34_________________________________________________

NFS SHIFT -zawody DRIFTOW - koleś driftuje AUDI TT 3.2 FSI Quattor :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no i ? :gwizdanie:

potrafisz quattro driftować na asfalcie?

ja nie , ale znam kogoś kto umie

:decayed:

Opublikowano

tak NFS zawsze będzie trochę przesadzony :cool1:

niezły filmik Keżor nie? hehe chciałbym wpaść na taki tor :> i popróbować swoją :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niezły filmik Keżor nie? hehe chciałbym wpaść na taki tor :> i popróbować swoją :decayed:

Twój to by sie tam pod tą góre nie wspiął :decayed: już nie mówiąc o moim:) trza by było dopaść to R8 :kox:
Opublikowano

ja nie , ale znam kogoś kto umie

:decayed:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

niezły filmik Keżor nie? hehe chciałbym wpaść na taki tor :> i popróbować swoją :decayed:

Twój to by sie tam pod tą góre nie wspiął :decayed: już nie mówiąc o moim:) trza by było dopaść to R8 :kox:

ja bym tylko tam na tym torze z pachołkami jeździł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema Teslic :hi: ja zdupiam do wyrka, od rana walcze w pedałem ... gazu :decayed:

3mcie sie panowie :hi:

Opublikowano

siema Teslic :hi: ja zdupiam do wyrka, od rana walcze w pedałem ... gazu :decayed:

3mcie sie panowie :hi:

niemartw się pedały są słabe wkońcu to cioty :polew::hi:

Opublikowano

dobry :hi:

kolega Moskal się chyba pomylił...tu jest wątek:spoty katowickie ! ! ! a że przypląały się do nas jakieś gorole to już trudno, nie jesteśmy tacy żeby ich nie tolerować :polew:

co tam z rańca ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wachlujecie tymi kapeluszami.... :hi:

Opublikowano

wrzucę wam filmik z pewnego tematu u nas na forum bo niektórzy tam pewnie nie zaglądają - a szkoda

Opublikowano

bez polotu moim zdaniem

Opublikowano

nie chodzi mu o nutę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

nie chodzi mu o nutę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.