Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kedzior ze Stanleyem uparli sie ze do Bukowiny gliwickie przegoniom ze spamem :decayed:

jak będziecie stawiać browary to biore z Kędziorem 2 tyg urlopu i jedziemy ze spamem :decayed:

[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:31_________________________________________________a jak wam nie pasi to założymy sobie z Kędziorem osobny wątek na gadke przy piwku :polew::wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:31_________________________________________________a w ogóle to cześć wszystkim :bry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ee Stanley coś ty tutaj towarzystwo niepijące jest... oni tylko prowadzą rozmowy o motoryzacji a nie o "głupotach" tak jak my...

Opublikowano

ee Stanley coś ty tutaj towarzystwo niepijące jest... oni tylko prowadzą rozmowy o motoryzacji a nie o "głupotach" tak jak my...

a my o piciu, o d*pach i o motoryzacji :decayed:

takie fajne chopy jak my, to już są na wymarciu :polew:

Opublikowano

ee Stanley coś ty tutaj towarzystwo niepijące jest... oni tylko prowadzą rozmowy o motoryzacji a nie o "głupotach" tak jak my...

a my o piciu, o d*pach i o motoryzacji :decayed:

takie fajne chopy jak my, to już są na wymarciu :polew:

święte słowa :good::kox:

Opublikowano

:hi:

:polew: :polew: Wy to chyba niedowartościowani jesteście :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:polew: :polew: Wy to chyba niedowartościowani jesteście :polew: :polew:

siema Kanar

z tym to akurat nie mam problemów

Basia ciągle mi mówi, że jestem "w ci*pke" chłopak :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:polew: :polew: Wy to chyba niedowartościowani jesteście :polew: :polew:

hehehe :hi: hehe ee nieeeee :polew:

Opublikowano

masakrrrrrrrrrrrrrrrra...

Opublikowano

ide popatrzec na TV, cos lepiej sie z wami gada przy piwku :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:48_________________________________________________ale macie szczęście, nie ma nic ciekawego w TV więc wróciłem :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:51_________________________________________________Kędzior, a Ty do szkoły nie idziesz?

Opublikowano

Krolu jaka masakra ? :mysli:

Opublikowano

jade na 14 mam dopiero, ale kur*a straciłem ochotę chyba pieprz*e tymi studiami :confused4: niezaliczyłem bhp :wallbash: dzisiaj mam zaliczenie z chemi zobacze jak to pójdzie :kwasny: ale niewidzę tego wogóle zero chęci :disgust:

Opublikowano

jade na 14 mam dopiero, ale kur*a straciłem ochotę chyba pieprz*e tymi studiami :confused4: niezaliczyłem bhp :wallbash: dzisiaj mam zaliczenie z chemi zobacze jak to pójdzie :kwasny: ale niewidzę tego wogóle zero chęci :disgust:

hmmmm to nie piwo nie musi być pełne :polew: :polew: :polew:

dobra już nie pisze o alkoholu o to zakazany temat na Katosach

Opublikowano

jade na 14 mam dopiero, ale kur*a straciłem ochotę chyba pieprz*e tymi studiami :confused4: niezaliczyłem bhp :wallbash: dzisiaj mam zaliczenie z chemi zobacze jak to pójdzie :kwasny: ale niewidzę tego wogóle zero chęci :disgust:

ja kiedyś byłem dobry z chemii.....jak mieszałem spirytus z wodą, to zawsze każdemu smakowało :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:22_________________________________________________dobra, to do wieczora koniec gadki o alko :gwizdanie:

Opublikowano

i znów to samo alkoholicy :polew:

Stanley jadę szukać taniego blacharza :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka ty pedziu lepiej byś jakiejś blachary poszukał a nie za blacharzami się rozglądał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Krolu jak sie spalo w Recaro? :>

panowie ja o d*pach tez moge pogadac :decayed:bo tylko to mi zostalo

Opublikowano

:hi:

Krolu jak sie spalo w Recaro? :>

panowie ja o d*pach tez moge pogadac :decayed:bo tylko to mi zostalo

:good:

ale o tej porze rozmawiamy tylko o motoryzacji :wink4:

d*py i alko zostawiamy na wieczór :polew:

Opublikowano

Stanley jak najbardziej :good: zona dzis znowu bedzie na nocce wiec jestesmy umowieni :>

Opublikowano

Stanley jak najbardziej :good: zona dzis znowu bedzie na nocce wiec jestesmy umowieni :>

moja wyjechała na weekend :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:35_________________________________________________tzn moja... ale nie w sensie żona :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.