Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam was :hi:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:17_________________________________________________pochwalcie się kto posiada zmieniarkę w aucie? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy wszyscy się alkoholizują, że tu taka pustka? :cool1:

Opublikowano

ja sie nie alkoholizuje :P

bo jestem kierowcą :wallbash:

Opublikowano

No ktoś musi być kierowcą żeby ktoś mógł pić... :naughty: :naughty:

Ja za to w pracy! :disgust:

Opublikowano

hi

RECARO wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: jest MEGA - oprócz podgrzewanie masz jeszcze chłodzenie :naughty: :naughty: :naughty: i regulację tych górnych boczków :kox: :kox: :kox:

fotel mnie rozwala jedyny minus - muszę wyrezac dodatkowe 20 koni bo waży chyba z 40 kg :disgust:

Opublikowano

Królu, no ładnie ładnie, pooglądamy w wtorek na spocie :decayed:

Opublikowano

ty krolu masz ladne tempo ;)

Opublikowano

Królu, no ładnie ładnie, pooglądamy w wtorek na spocie :decayed:

muszę jeszcze problem z elektryką rozwiązać, bo na razie mam prowizorkę... ale w poniedziałek to zrobię 6A bierze fotel na maksa :cool1:

Opublikowano

dobra ja spadam...

kimne sie bo w nocy bedze musial zrobic kursik

trzymajcie sie :hi:

Opublikowano

Krolu fajna sprawa wentylowane siedzisko :good: tylko powiedz w końcu to jest skóra czy welur?

już ledwo w tej szkole wysiedziałem do końca :wallbash:

Opublikowano

Krolu fajna sprawa wentylowane siedzisko :good: tylko powiedz w końcu to jest skóra czy welur?

już ledwo w tej szkole wysiedziałem do końca :wallbash:

Kędzior, przecież widać na fotce że to materiał :naughty:

Opublikowano

Krolu fajna sprawa wentylowane siedzisko :good: tylko powiedz w końcu to jest skóra czy welur?

już ledwo w tej szkole wysiedziałem do końca :wallbash:

odziwo jest to materiał i to idealnie taki sam jak mam pozostałe fotele... :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Krolu fajna sprawa wentylowane siedzisko :good: tylko powiedz w końcu to jest skóra czy welur?

już ledwo w tej szkole wysiedziałem do końca :wallbash:

Kędzior, przecież widać na fotce że to materiał :naughty:

tak tylko wcześniej pokazał skórzane i dlatego niewiedziałem o który wkońcu chodzi :gwizdanie: no to jak welur no to wypas na maksa :good:

Opublikowano

Krolu fajna sprawa wentylowane siedzisko :good: tylko powiedz w końcu to jest skóra czy welur?

już ledwo w tej szkole wysiedziałem do końca :wallbash:

Kędzior, przecież widać na fotce że to materiał :naughty:

tak tylko wcześniej pokazał skórzane i dlatego niewiedziałem o który wkońcu chodzi :gwizdanie: no to jak welur no to wypas na maksa :good:

pokazywał kształt, bo nie potrafiłem, znaleźć fotki takich samych i nie jest to welur tylko materiał "zwykły"

Opublikowano

Krolu, poka foteeee :chytry:

Opublikowano

nie mam jutro zrobię...

Opublikowano
:notworthy: danke danke :naughty:
Opublikowano

:notworthy: danke danke :naughty:

powiem tyle - siedzi się mega - regulacja mega a wentylator pod tyłkiem jak do procka całkiem rozbija mi uczucia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mialem okazje kilka razy jezdzic autem z wentylowanymi skorami wiec wiem co czujesz, masakra :shocked::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.