Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mialem okazje kilka razy jezdzic autem z wentylowanymi skorami wiec wiem co czujesz, masakra :shocked::kox:

tylko to jest wentylowany materiał :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie, ja nie pisze o perforowanej skorze tylko, ale perforowaniem z nawiewem na dupe i plecy :) w lecie super sprawa, bo sie gacie nie kleja do jajek :)

Opublikowano

nie, ja nie pisze o perforowanej skorze tylko, ale perforowaniem z nawiewem na dupe i plecy :) w lecie super sprawa, bo sie gacie nie kleja do jajek :)

najwidoczniej chodzisz w za małych gaciach że kleją Ci się do jajek :polew:

Opublikowano

nie, ja nie pisze o perforowanej skorze tylko, ale perforowaniem z nawiewem na dupe i plecy :) w lecie super sprawa, bo sie gacie nie kleja do jajek :)

najwidoczniej chodzisz w za małych gaciach że kleją Ci się do jajek :polew:

widzę Pucek w humorze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NIE, mam za duże jajka na gacie w moim rozmiarze... :evil2::silacz:

Opublikowano

nie, ja nie pisze o perforowanej skorze tylko, ale perforowaniem z nawiewem na dupe i plecy :) w lecie super sprawa, bo sie gacie nie kleja do jajek :)

najwidoczniej chodzisz w za małych gaciach że kleją Ci się do jajek :polew:

widzę Pucek w humorze :polew: :polew: :polew:

no Ty za chwilę nie będziesz, sorry kędzior, ale dzisiaj podczas upalania trochę mi tył w Twoim avancie odjechał i zahaczyłem o słupek :gwizdanie:

Kamil, nie ciś kitu, po jednym dniu roboty na Twoim "warsztacie" jajek to Ty szukasz, w zimnym to się kurczą jak byś nie wiedział :naughty:

Opublikowano

Pucek widzę że ci się coś dzisiaj przyśniło :polew: albo żeś za dużo browara wypił :decayed:

Kamil ma mega piecyk "płomyk" bucha ostrym żarem :good::wink4:

Opublikowano

nie wiem, bo mam taaaaakie duże, że nie widać różnicy jak zmaleją :tongue4:

co to za "warsztacie" abutaci ?? :baseball::disgust:

Opublikowano

Pucek widzę że ci się coś dzisiaj przyśniło :polew: albo żeś za dużo browara wypił :decayed:

Kamil ma mega piecyk "płomyk" bucha ostrym żarem :good::wink4:

ten piecyk gorolu to KOZA :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:32_________________________________________________

nie wiem, bo mam taaaaakie duże, że nie widać różnicy jak zmaleją :tongue4:

co to za "warsztacie" abutaci ?? :baseball::disgust:

no dobra, pseudo-warsztacie :decayed:

Opublikowano

poczekaj jak ci rachunek wystawie ... :foch:

:beksa:

Opublikowano

poczekaj jak ci rachunek wystawie ... :foch:

:beksa:

pamiętaj że to Pucek tak pisał a nie ja :cool1::decayed: Kamil co rezasz temu niezdarze ?

Opublikowano

siema z wieczora

Avatar - fajny film :naughty:

zdrówko :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora

Avatar - fajny film :naughty:

zdrówko :decayed:

no to teraz mogę spokojnie otworzyć browca :decayed::good:

Opublikowano

poczekaj jak ci rachunek wystawie ... :foch:

:beksa:

pamiętaj że to Pucek tak pisał a nie ja :cool1::decayed: Kamil co rezasz temu niezdarze ?

wiesz że wpadnę do SK we wtorek :gwizdanie: to lepiej ubierz dobre buty :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no i pora na to odpowiednia :kox:

przy okazji można o d*pach pogadać :decayed:

Opublikowano

Pucek a co będzie tak zimno? martwisz się żeby mi nóżki niezmarzły? :polew:

:hi: Max pijoku :evil: jak tam kontakt dalej fikał czy już go ustawiłeś tam gdzie jego miejsce :polew: :polew:

no i pora na to odpowiednia :kox:

przy okazji można o d*pach pogadać :decayed:

jak ja cię lubię psssyyyttt :drinks::friends:

Opublikowano

Kędzior, to może wbij się na trójkąt do Stanleya, bo widać że Go praktycznie kochasz :polew: :polew: :polew:

ahhh a podobno na SG są ciepli bracia :naughty:

Opublikowano

poczekaj jak ci rachunek wystawie ... :foch:

:beksa:

pamiętaj że to Pucek tak pisał a nie ja :cool1::decayed: Kamil co rezasz temu niezdarze ?

końcówki wydechu mu robiłem, na gliwickich jest fota... :kox: :kox: :kox::naughty::decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:49_________________________________________________co się czepisz pucek, nie ma jak dobry kompan do picia :drunk::lol1:

Opublikowano

noc się dobrze zapowiada :drunk:

nie wiem czy nie za mało sobie kupiłem :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.