Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przesłanie jest jedno, KĘDZIOR, MASZ U MNIE PRZESRANE :polew:

...czy ten biedny chłopak, (oprócz tego że gorol) zasłużył sobie na takie wyzania? :polew::decayed:

jak górnik to od razu biedny ;(

a co, chcesz się chwalić ile na serio zarabia górnik? raczej nie, niech wszyscy dalej myślą że 4 tysiaki :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TVN szybko! :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:19_________________________________________________

przesłanie jest jedno, KĘDZIOR, MASZ U MNIE PRZESRANE :polew:

...czy ten biedny chłopak, (oprócz tego że gorol) zasłużył sobie na takie wyzania? :polew::decayed:

jak górnik to od razu biedny ;(

a co, chcesz się chwalić ile na serio zarabia górnik? raczej nie, niech wszyscy dalej myślą że 4 tysiaki :polew:

hehe ta niech się dalej łudzą żeśmy są bogaci :polew::disgust:

Opublikowano

przesłanie jest jedno, KĘDZIOR, MASZ U MNIE PRZESRANE :polew:

...czy ten biedny chłopak, (oprócz tego że gorol) zasłużył sobie na takie wyzania? :polew::decayed:

jak górnik to od razu biedny ;(

a co, chcesz się chwalić ile na serio zarabia górnik? raczej nie, niech wszyscy dalej myślą że 4 tysiaki :polew:

...jak to, "ile na serio zarabia"? to nie zarabiasz piątki kędzior, tak jak na spocie mówiłeś??? :shocked::wink4:

Opublikowano

Kędzior, statek miłości? :polew:

Opublikowano

oczywiście że zarabiam :decayed: kolega jest skromny i niechciał się chwalić :gwizdanie:

Opublikowano

40 stron :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

matko kochana ja pirdole kujrwa mać tyle co dziś przeczytałem to w szkole nawet lektur nie przeczytałem.

Kędzir dla twojej wiadomości kontak już nie fika uspokoił sie po ostatnim jakis taki cichy sie zrobił.

taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar

Opublikowano

Kędzior, statek miłości? :polew:

nom dobra scena była jak laska pokazywała coś z bananem :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:25_________________________________________________ja mam zamiar oglądać :decayed: jutro mam wykłady więc mogę spać :polew:

Opublikowano
taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar

a to Adamek nie bije sie o 6:00 rano?

Opublikowano

a jednak opłacało się doczytać do końca

ktoś jednak dotrwał d tej godziny :cool1:

Opublikowano

Kędzior, statek miłości? :polew:

nom dobra scena była jak laska pokazywała coś z bananem :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:25_________________________________________________ja mam zamiar oglądać :decayed: jutro mam wykłady więc mogę spać :polew:

a to ja to widziałem już, ten koleś podaje się za geja bo leci na tą laseczkę :naughty:

fajny film :)

Maxito, nie panikuj, patrz jak odświeżyliśmy Ci temat o spotach wyjazdowych :kox:

Opublikowano
taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar

a to Adamek nie bije sie o 6:00 rano?

o 4 z tego co mi sie wie :kox:

Adrenalinko co taka cicha jesteś? :naughty:

Opublikowano
taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar

a to Adamek nie bije sie o 6:00 rano?

od 3 chyba zaczynają już walki puszczać nie wiem czy dotrwam

Kędzior, statek miłości? :polew:

nom dobra scena była jak laska pokazywała coś z bananem :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:25_________________________________________________ja mam zamiar oglądać :decayed: jutro mam wykłady więc mogę spać :polew:

a to ja to widziałem już, ten koleś podaje się za geja bo leci na tą laseczkę :naughty:

fajny film :)

Maxito, nie panikuj, patrz jak odświeżyliśmy Ci temat o spotach wyjazdowych :kox:

no weź nie ściemniaj tam też 40 stron :shocked::zemdlal: :zemdlal: :zemdlal::heat:

Opublikowano
Maxito, nie panikuj, patrz jak odświeżyliśmy Ci temat o spotach wyjazdowych

no to teraz dostaniemy po kropku albo trojkacie :wallbash:

Opublikowano
Maxito, nie panikuj, patrz jak odświeżyliśmy Ci temat o spotach wyjazdowych

no to teraz dostaniemy po kropku albo trojkacie :wallbash:

mówiłem żebyście tam niepisali OT :>

Opublikowano
o 4 z tego co mi sie wie

no tak sie gala zaczyna ale Adamek wyjdzie na ring kolo 6:00 :>

Opublikowano
taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar

a to Adamek nie bije sie o 6:00 rano?

o 4 z tego co mi sie wie :kox:

Adrenalinko co taka cicha jesteś? :naughty:

kilku minutowe walki mnie nie interesują, więc się nie odzywam :rolleyes:

Opublikowano
o 4 z tego co mi sie wie

no tak sie gala zaczyna ale Adamek wyjdzie na ring kolo 6:00 :>

przy dobrych wiatrach, a 5 minut później będzie pozował do zdjęc :kox:

Opublikowano
taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar

a to Adamek nie bije sie o 6:00 rano?

o 4 z tego co mi sie wie :kox:

Adrenalinko co taka cicha jesteś? :naughty:

kilku minutowe walki mnie nie interesują, więc się nie odzywam :rolleyes:

mówisz że wolisz dłuższe ekscesy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:34_________________________________________________

o 4 z tego co mi sie wie

no tak sie gala zaczyna ale Adamek wyjdzie na ring kolo 6:00 :>

ja słyszałem że się o 2 zaczyna więc koło 4 gdzieś by tak wyszedł :mysli:

Opublikowano
taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar

a to Adamek nie bije sie o 6:00 rano?

o 4 z tego co mi sie wie :kox:

Adrenalinko co taka cicha jesteś? :naughty:

kilku minutowe walki mnie nie interesują, więc się nie odzywam :rolleyes:

mówisz że wolisz dłuższe ekscesy :gwizdanie:

a jak :wink4:

Opublikowano

:wstydliwy:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:37_________________________________________________co za film Pucek wymiękam muhehehe :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.