Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się zrobi cieplej trzeba obgaać ten temat :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ja smigam - nie na rower ale na sanki :kox: i przetestować trzymanie boczne w recaro przy ślizganiu :kox:

nie rozwal sie :decayed:

Opublikowano

Panowie ja smigam - nie na rower ale na sanki :kox: i przetestować trzymanie boczne w recaro przy ślizganiu :kox:

niech Cię trzyma :good:

Opublikowano

Panowie ja smigam - nie na rower ale na sanki :kox: i przetestować trzymanie boczne w recaro przy ślizganiu :kox:

Nakręć filmik jak Twoja esa driftuje :tongue4:
Opublikowano

ja sie wybrałem do Żywca kiedyś, jak wyjechałem pod Jezioro Żywieckie to myślałem że tam polegne u góry :polew:

Max to taka riksza jak chiniole mają z gościem który by pedałował z przodu :polew: :polew:

muhehehe i z batem w ręce i szybciej kur*a szybciejjj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ktoz Was jeździ na snowboardzie?? bo chciałbym zacząć i nie wiem jak sie za to zabrać :rolleyes:

Opublikowano

Ja spadam do panny narazie :hi:

Opublikowano

ktoz Was jeździ na snowboardzie?? bo chciałbym zacząć i nie wiem jak sie za to zabrać :rolleyes:

zagadaj do Mirona :gwizdanie: on uczył Pucka

pozdrów kobietę Rafał :wink4:

Opublikowano

ktoz Was jeździ na snowboardzie?? bo chciałbym zacząć i nie wiem jak sie za to zabrać :rolleyes:

zagadaj do mirona on jest w tym za***iście dobry :good:

Opublikowano

ja jeżdżę ale w tym roku nie byłem

Opublikowano

ktoz Was jeździ na snowboardzie?? bo chciałbym zacząć i nie wiem jak sie za to zabrać :rolleyes:

zagadaj do Mirona :gwizdanie: on uczył Pucka

pozdrów kobietę Rafał :wink4:

o ubiegles mnie :good:

Opublikowano

Te, maruda, a ty czego tu?! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

OK :) odezwe sie jutro ;) teraz znikam do pracy na nocke :decayed:

Opublikowano

ktoz Was jeździ na snowboardzie?? bo chciałbym zacząć i nie wiem jak sie za to zabrać :rolleyes:

zagadaj do Mirona :gwizdanie: on uczył Pucka

pozdrów kobietę Rafał :wink4:

o ubiegles mnie :good:

jak zwykle :tongue4::wink4:

Nom Kanar współczucia

Opublikowano

OK :) odezwe sie jutro ;) teraz znikam do pracy na nocke :decayed:

spokojnej szychty :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 16:14_________________________________________________

ktoz Was jeździ na snowboardzie?? bo chciałbym zacząć i nie wiem jak sie za to zabrać :rolleyes:

zagadaj do Mirona :gwizdanie: on uczył Pucka

pozdrów kobietę Rafał :wink4:

o ubiegles mnie :good:

jak zwykle :tongue4::wink4:

Nom Kanar współczucia

no wyrobiles sie :wink4:

Opublikowano

hehe dzięki Diman :wink4::decayed:

Opublikowano

No Pucuś co się nie odzywasz? :naughty:

Opublikowano

No Pucuś co się nie odzywasz? :naughty:

nadrabia albo zasnął :>

Opublikowano

Pucek obserwuję czy wszsytko jest zgodnie z regulaminem ahh te nowe obowiązki :gwizdanie:

Opublikowano

Albo się poci żeby wymyślić kolejną ostrą ripostę... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.