Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo się poci żeby wymyślić kolejną ostrą ripostę... :polew:

no to jeszcze dobre pół godziny mu to zajmie :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kozaki... :baseball:

nie dość że czytałem te Wasze wypociny, to na dodatek się ubierałem bo jadę do Kobiety :)

Opublikowano

A linka dostałeś? :polew:

Opublikowano

kozaki... :baseball:

nie dość że czytałem te Wasze wypociny, to na dodatek się ubierałem bo jadę do Kobiety :)

znalazłeś sobie dupe? nic się niechwaliłeś

tylko ci Kamil zrobił końcówki i od razu coś zarwałeś no nieźle :polew::wink4:

Opublikowano

kozaki... :baseball:

nie dość że czytałem te Wasze wypociny, to na dodatek się ubierałem bo jadę do Kobiety :)

znalazłeś sobie dupe? nic się niechwaliłeś

tylko ci Kamil zrobił końcówki i od razu coś zarwałeś no nieźle :polew::wink4:

nie, nie znalazłem sobie d*py :gwizdanie:

2 strzały ze stożka i sama przyszła :polew:

a na poważnie to jak już wspominałem nie lubię się chwalić :gwizdanie:

Opublikowano

pożyczysz mi kiedyś swojej fury hehe może mi też sie uda jakaś poderwać :polew:

Opublikowano

pożyczysz mi kiedyś swojej fury hehe może mi też sie uda jakaś poderwać :polew:

daj spokoj kedzior kto by na taka serie polecial :gwizdanie:

Opublikowano

pożyczysz mi kiedyś swojej fury hehe może mi też sie uda jakaś poderwać :polew:

daj spokoj kedzior kto by na taka serie polecial :gwizdanie:

no w sumie :decayed: obstawiam że poderwał jakąś rencistkę i wozi ja po lekarzach :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

k**wa , siema :hi: , nie będe nadrabiać , bo mam zaległości na 30stron :blink: co wam odbiło żeby tyle pisać ?

a w ogóle to w shifcie mam już S4 B7 600kunia i E36 M3 ileśtam kunia do driftu :kox:

Opublikowano

pożyczysz mi kiedyś swojej fury hehe może mi też sie uda jakaś poderwać :polew:

daj spokoj kedzior kto by na taka serie polecial :gwizdanie:

też jakaś nierezana seria :naughty:

Opublikowano

pożyczysz mi kiedyś swojej fury hehe może mi też sie uda jakaś poderwać :polew:

daj spokoj kedzior kto by na taka serie polecial :gwizdanie:

też jakaś nierezana seria :naughty:

:mysli:

Opublikowano

ku***a , siema :hi: , nie będe nadrabiać , bo mam zaległości na 30stron :blink: co wam odbiło żeby tyle pisać ?

a w ogóle to w shifcie mam już S4 B7 600kunia i E36 M3 ileśtam kunia do driftu :kox:

ja jak przedtem grałem to silvia na drifty jeździłem :naughty: a tak to evo X :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

ku***a , siema :hi: , nie będe nadrabiać , bo mam zaległości na 30stron :blink: co wam odbiło żeby tyle pisać ?

a w ogóle to w shifcie mam już S4 B7 600kunia i E36 M3 ileśtam kunia do driftu :kox:

ja jak przedtem grałem to silvia na drifty jeździłem :naughty: a tak to evo X :decayed::polew:

fan marki , jak z koziej ... trąbka :gwizdanie:

masz tam S3 , S4 , TT , RS4 , R8 a jeździłeś evo :wallbash: co Ty Poziek jesteś ? :tongue4:

Opublikowano

Kędzior moja kobieta Cię pozdrawia :decayed:

Opublikowano

a pod koniec to lambo murcielago smigałem :cool1:

niestety niema tam b5 tym bardziej w avancie :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 17:26_________________________________________________

Kędzior moja kobieta Cię pozdrawia :decayed:

dziękujee :thankyou2::wink4:

Opublikowano

ku***a , siema :hi: , nie będe nadrabiać , bo mam zaległości na 30stron :blink: co wam odbiło żeby tyle pisać ?

a w ogóle to w shifcie mam już S4 B7 600kunia i E36 M3 ileśtam kunia do driftu :kox:

ja jak przedtem grałem to silvia na drifty jeździłem :naughty: a tak to evo X :decayed::polew:

fan marki , jak z koziej ... trąbka :gwizdanie:

masz tam S3 , S4 , TT , RS4 , R8 a jeździłeś evo :wallbash: co Ty Poziek jesteś ? :tongue4:

właśnie ja mam mega porezane rs4, r8 i tt a do drftu m3

poza tym witam wróciłem i żyje sanki są w pyte a kulig jeszcze lepszy :kox: :kox: :kox:

Cg8bS.jpg

Opublikowano

dobry wieczór :hi:

kaj są wszyscy?? :blink:

Opublikowano

Jezdem. :> Skończyłem właśnie walkę z NFS na PS3! :kox: :kox: Chwila przerwy i znowu będę sobie drifty ćwiczył... :notworthy::evil:

Opublikowano

Jezdem. :> Skończyłem właśnie walkę z NFS na PS3! :kox: :kox: Chwila przerwy i znowu będę sobie drifty ćwiczył... :notworthy::evil:

nie jesteś w robocie?? jestem w szoku :shocked:

Opublikowano

Jezdem. :> Skończyłem właśnie walkę z NFS na PS3! :kox: :kox: Chwila przerwy i znowu będę sobie drifty ćwiczył... :notworthy::evil:

nie jesteś w robocie?? jestem w szoku :shocked:

No ile to można? :tongue4: Dopiero we wtorek idę. Ku... ZNowu chyba mnie nie będzie! :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.