Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dojechałem tą moją "chabetą" :rolleyes:

więc, podobało mi się, nie narzekam, nawet Kędzior wyglądał jak człowiek :polew: chociaż mógł by zainwestować w żyletkę :polew:

ogólnie nie żałuję że pojechałem, kupa śmiechu i oczywiście znów wpadnę :good:

po co ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dojechałem tą moją "chabetą" :rolleyes:

więc, podobało mi się, nie narzekam, nawet Kędzior wyglądał jak człowiek :polew: chociaż mógł by zainwestować w żyletkę :polew:

ogólnie nie żałuję że pojechałem, kupa śmiechu i oczywiście znów wpadnę :good:

po co ?

:polew: :polew:

Opublikowano

nie wolno się tak śmiać :tongue4:

Opublikowano

nie wolno się tak śmiać :tongue4:

ale dobry kolega :polew:

Opublikowano

nie wolno się tak śmiać :tongue4:

ale dobry kolega :polew:

wpadliscie sobie w oko (to nie do ciebie mowilem oko1234) :decayed:

Opublikowano

nie wolno się tak śmiać :tongue4:

ale dobry kolega :polew:

wpadliscie sobie w oko (to nie do ciebie mowilem oko1234) :decayed:

buhehehehe :polew:

wpadł mi w oko i boli mnie teraz jak cholera :polew:

Opublikowano

jestem.. Krolu Ty to wariat jesteś :shocked:

Opublikowano

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7536927,Fryzjerki_strzyga_w_bikini__I_jak_tu_sie_nie_obciac_.html

muszę zmienić fryzjera

Może zaliczymy jakiś spot wyjazdowy do jastrzębia... :polew:

:good::polew: :polew:

_______________________________

nie wolno się tak śmiać :tongue4:

ale dobry kolega :polew:

wpadliscie sobie w oko (to nie do ciebie mowilem oko1234) :decayed:

nawet na to bym nie wpadł :gwizdanie:

____________

dzięki za spocika :>

Opublikowano

nie wolno się tak śmiać :tongue4:

ale dobry kolega :polew:

wpadliscie sobie w oko (to nie do ciebie mowilem oko1234) :decayed:

buhehehehe :polew:

wpadł mi w oko i boli mnie teraz jak cholera :polew:

:baseball:

masz szczęście że idę spać :gwizdanie:

dobranoc żłoby :hi:

Opublikowano

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7536927,Fryzjerki_strzyga_w_bikini__I_jak_tu_sie_nie_obciac_.html

muszę zmienić fryzjera

Może zaliczymy jakiś spot wyjazdowy do jastrzębia... :polew:[br]

hehe ja będę jechał po auto do jastrzębia :gwizdanie: ktoś chciałby ze mną jechać ? :polew:

trzym się Pucku :wink4: spokojnej szychty :good:

Opublikowano

jestem.. Krolu Ty to wariat jesteś :shocked:

RECARO zobowiązuje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Krolu jeszcze raz dzięki za logi :>

Recaro z coolerem :shocked:

Opublikowano

jestem.. Krolu Ty to wariat jesteś :shocked:

RECARO zobowiązuje :kox: :kox: :kox:

RECARO wypasik :good: ładnie podłączyć i będzie git :naughty:

Opublikowano

Kanar ile miałeś na blacie - bo to był mój max ;(

Opublikowano

tak jade sobie jade stylem emeryckim złoty sześćdziesiąt, zbliża się do mnie jakieś B5, no to but. Złoty siedemdziesiąt, złoty osiemdziesiąt i wciąż mam wrażenie że się zbliża.. pedał w podłodze prawie dwie paki na budziku a ten sie dalej trzyma.. i tak prawie do zjazdu :blink: głupie uczucie jak próbujesz uciec i nie jesteś w stanie :wallbash:

więcej niż 200 ta padlina nie jedzie :embarrassed:

Opublikowano

Kanar ile miałeś na blacie - bo to był mój max ;(

ile żeście panowie polecieli? :decayed:

Opublikowano

ja miałem prawie 200 na budziku :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

taaa ja też i miałem wrażenie że się nie zmieszcze między tą cysterną a TIRem :polew:

znikam spać bo jutro do roboty znów :disgust:

branoc :hi:

Opublikowano

ja miałem prawie 200 na budziku :gwizdanie: :gwizdanie:

nieźle :good:

narka mi się nieśpieszy mam wolne :tongue4:

Opublikowano

Do jutra :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.