Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak wogole to wszystkiego najlpeszego chopoki hahaha :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 23:31_________________________________________________a co gdzies pijemy ;p

mam nadzieję :decayed:

dobranoc panowie :wink4:

Narta! Jak tylko będę miał wolne a na tą chwilę wygląda, że tak to Was odwiedzę bo już dwa tygodnie mnie nie było! :disgust:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dobranoc

byłem na łyżwach i sie nie połamałem, ale te bezczelne uśmiechy knypków 5 letnich jadących tyłem do kierunku jazdy podczas gdy ja starałem się nie zrobić sobie krzywdy były dosyć irytujące.. :disgust:

Opublikowano

:hi: dobranoc

byłem na łyżwach i sie nie połamałem, ale te bezczelne uśmiechy knypków 5 letnich jadących tyłem do kierunku jazdy podczas gdy ja starałem się nie zrobić sobie krzywdy były dosyć irytujące.. :disgust:

Gdzie Kanar jeździłeś? :kox:
Opublikowano

tak wogole to wszystkiego najlpeszego chopoki hahaha :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 23:31_________________________________________________a co gdzies pijemy ;p

mam nadzieję :decayed:

dobranoc panowie :wink4:

Narta! Jak tylko będę miał wolne a na tą chwilę wygląda, że tak to Was odwiedzę bo już dwa tygodnie mnie nie było! :disgust:

mnie tez ale tez mam wolne :) wiec wtorek powiniem sie pojawic

Opublikowano

dobra idę spać bo rano trza wstać hehehe mnie się dzisiaj podobało panowie :good::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i powróciliśmy z imprezki :naughty: Dzięki chłopaki, Kędzior Twoi kumple są przje...ni :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

k**wa mać. ja dopiero teraz wrocilem... bo pojechalem przez jedno osiedle zeby sie poslizgac i sie k**wa zawislem na koleinie i godzine sie wykopywalem.. na prostej drodze. a co do wieczora to byla miazga :kox:

Opublikowano

No i powróciliśmy z imprezki :naughty: Dzięki chłopaki, Kędzior Twoi kumple są przje...ni :polew: :polew:

hehe Rafał co zrobisz całe życie z wariatami :polew: :polew: :polew:

pojechałem do pracy ale kur*a bania mi się nasilila i poprosiłem o urlop na dzisiaj ehehe :decayed:

ku***a mać. ja dopiero teraz wrocilem... bo pojechalem przez jedno osiedle zeby sie poslizgac i sie ku***a zawislem na koleinie i godzine sie wykopywalem.. na prostej drodze. a co do wieczora to byla miazga :kox:

hehehe przekombinowałeś ziommmm

Rafał, Keżor mam nadzieje że się wam podobało i niejesteście zawiedzeni ? :>

a ja znowu nic niewyrwałem :confused4: ale uderzę ponownie do tej z fantasi w świdrach na głowie :naughty::cool1:

Opublikowano

:hi:

już rozumiem dlaczego wczoraj były takie puchy na forum.

ku***a mać. ja dopiero teraz wrocilem... bo pojechalem przez jedno osiedle zeby sie poslizgac i sie ku***a zawislem na koleinie i godzine sie wykopywalem.. na prostej drodze. a co do wieczora to byla miazga :kox:

hehe a kto pisał że gwint mu nie przeszkadza i nie przyciera :naughty:

_______________________________

och wy świntuchy jak tak dalej pójdzie to wyrwiecie wszystkie wolne lachony i mnie już żadna nie będzie chciała po przygodach z Wami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kędzior , Ty to możesz otworzyć szkołe uwodzenia :polew: :polew:

no i dzięki Panowie za kręgle , ja chyba byłem na ostatnim miejscu bo rzucałem tylko raz :polew: :polew: kaseton k**wa... :polew: :polew:

mam nadzieje , że tej pani pierdoln**i elektrowstrząsy :kox:

a co do gwintu , to normalnie jest ok , ale tam był mega hard :blink: już z daleka widziałem , że jest "głęboko" , ale tylko przychamowałem żeby nie rozdupić miski i to mnie zgubiło , bo z braku pędu , auto się wzięło położyło :disgust:

no i najlepsze jest to , że po dwóch stronach były przyparkowane auta :wallbash: i nie mogłem jechać "górą" :disgust:

Opublikowano

masakraaa :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

już więcej niepije :>

Opublikowano

Widzę że dziś wszyscy kaca leczą. :gwizdanie:

Gaduły co z wami od rana tylko kilka postów :baseball:

Gdzie na tych kręglach byliście??[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 12:11_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

w orionie w DG

Opublikowano

Zajefajnie że klub żyje nie tylko na forum :good:

Keżor narobił szkód? I tak to jest wyjść z nim do ludzi :polew: :polew:

Opublikowano

ja też już nie pije, jestem zakręcony, że nie wiem co robie.

Dzisiaj lepiej niczego nie dotykam, bo źle mogę na tym wyjść :piroman:

Opublikowano

mnie nie będzie jutro na spocie - mam masze za śp. ujka z rajchu....

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

u nas zawsze jest min 10 autek :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.